Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

No Yoszek. Amazon się kłania za 100$ , zastanawiam się, mam przyjaciółkę w Usa. Wiec odbierze mi to. Nie wiem czy warto brać, to wydanie to wiadomo kolejna figurka

Tak myślałem,ale nie wysyłają do pl więc olałem system.Jakby ktoś w pl sprzedawał za ~350zł to bym łyknął.A tak to pass.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek

Za 350 zapomnij. Gorsze Ek kosztują więcej. W Polsce ta tańsza chodzi po 500 i kupują. Pewnie byłoby u nas ich sporo gdyby wyszła na blachę. Niestety exclusive na konsole i w Polsce prawie tego nie ma

Trzeba będzie zacząć ofiary rytualne składać, by zrobili kolekcjonerkę tego

link

Na to się czekało, z przyjemnością poczytam zawodzenia posiadaczy blachy. Najlepszej platformy do grania z kompatybilnością do wszystkiego oprócz gier.

Przypomnę innym którzy nie znają kolekcjonerek tej gry

link

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa? Niekoniecznie, jakieś Flockers i inne dziwactwa wydaja w pudełku. A tu Shadow of the beast, gdzie aż wrze na stronach na jej temat.

Tym bardziej liczę na kolekcjonerke, niech będzie to nawet figurka, albo jeszcze lepiej box wg amigowego starego stylu z koszulka Roger Dean i jego grafika na boxie. Soundtrack i artbook obowiązkowo. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Wieska oplacona, teraz tylko sie moldic, zeby ruszyla na moim laptopie, bo jesli nie, to bede musial czekac az do wakacji, bo dopiero wtedy bede w stanie zakupic sobie PS4 - wtedy juz na pewno pogram :)

Dobrze wiedziec, ze bedzie takze dolaczony kod do gry na gogu, gra do domu przyjdzie we wtorek, a ja dopiero wroce ze studiow pod koniec tygodnia. Dzieki temu ktorys z domownikow wysle mi kod, a ja sobie spokojnie pogram i nie bede musial czekac.

Zostalo juz tylko 30 dni, dawno nie wyczekiwalem tak na zadna gre. Podobny poziom ekscytacji bedzie mi chyba towarzyszyc przy premierze nowe Dues Exa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieciach Media Markt/Saturn pojawił się zestaw przedsprzedażowy gry Wiedźmin 3 Dziki Gon wink_prosty.gif Za 59,99 zł dostajemy koszulkę oraz steelbook (dla wersji PC- w środku jest miejsce na 6 DVD więc pewnie na tylu płytach będzie gra). Przy zakupie gry cena zmniejsza się o dokładnie 34,99 zł (po okazaniu dowodu zakupu). Zdjęcia poniżej:

201504211_wwpxqwe.jpg201504211_wwpxqss.jpg201504211_wwpxqap.jpg201504211_wwpxqan.jpg201504211_wwpxqas.jpg201504211_wwpxqqp.jpg201504211_wwpxqqx.jpg201504211_wwpxqqs.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku filmiku widać łapy z kolekcjonerek nadchodzącego MGS:

https://www.youtube....h?v=FYWVHAh-FYY

O ile replika 1:1 robi wrażenie, to wersja dla "plebsu" już niezbyt. Sam mam zamówioną EK, ale coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad anulowaniem. W sumie pomysł dawania takich rzeczy w skali innej niż 1:1 jest trochę bez sensu. Już mogli nam dać figurkę i byłby to lepszy deal.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grzbiet to nie jest naklejka, ale faktycznie jest on minimalnie krzywy u góry- teraz dopiero to zauważyłem. Ale moim zdaniem jak ktoś nie patrzy uważnie na każdy centymetr to nawet nie zwróci uwagi ;)

@robart

Fotki na tej stronie też są mojego autorstwa, podobnie jak sam news :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to nie jest naklejka, to może być sobie i minimalnie krzywe. Dla osób które kolekcjonują takie pierdoły, to faktycznie ma znaczenie i muszę przyznać że mnie uspokoiłeś troszkę ; ). Co do grafiki na pudełku, to mi się bardzo podoba i ogólnie na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy cena tego preorderu spadnie po premierze o połowę. Swoją drogą nie mogliby na piecu w końcu wprowadzić blue ray? Tyle płyt prawie jak dyskietek do gry za czasów amigi.

Te dyskusje na każdym forum na temat grafiki bo to chyba jedyny obecnie gaming pctowy. Nie wiedziałem ze w rpg ma ona takie kolosalne znaczenie. W Pillars eternity jest ona zwykła i gra osiągnęła sukces.

Odpuściłem już ten wyścig szczurów bo nie grafa człowiek żyje szczególnie w moich ulubionych gatunkach gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPl

Wprowadzenie Blue Ray zaczyna miec coraz wiekszy sens, tyle ze do niedawna wiekszosc gier nie zajmowala wiecej niz 3-4 plyty DVD i zdecydowana wiekszosc ludzi nie czula jakiejkolwiek potrzeby inwestowania w naped Blue Ray. Na dodatek zyjemy w czasach szybkiego internetu szerokopasmowego, wiele osob dysponuje laczami o predkosci liczonej w dziesiatkach megabitow, wiec w wiekszosci przypadkow sciaganie cyfrowej wersji gry nie stanowi problemu i jest dla ludzi dodatkowym argumentem przemawiajacym przeciw wydawaniu kasy na naped Blue Ray do kompa.. Nie sadze, zebysmy w najblizszym czasie zobaczyli przesiadke na plyty o wiekszej pojemnosci, tym bardziej ze od kilku lat sprzedaz pudelkowych gier systematycznie spada, a dystrybucja cyfrowa stale zyskuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Ja bym to i zrozumiał gdyby takowy napęd kosztował krocie, a to tymczasem kosztuje 2x więcej niż dvd, kosztował by jeszcze mniej gdyby był jako standard w piecu. Dvd powinno zniknąć z rynku definitywnie jako napęd i archaiczny nośnik filmów z niską rozdziałka. Tymczasem od premiery ps3 na piecu wciąż króluje dvd...

Cyfrowa dystrybucja - gdybym grał głownie na piecu, to uwierz nie kupiłbym ani jednego pudełka bo i jaki tu sens? Jako gracz chcę samą grę. W pudełku nie ma nic na czym bym oko zawiesił dłużej niż 5 sekund. Karteczka z kodem, czasem i zestaw kilku dvd. Gra pobiera się zaraz na premierę, a na preorder muszę czekać. Zabija to co prawda całkowicie duch grania jaki towarzyszył starym grom. Doprowadza także do absurdów i jak czytam cyfrowo taniej to przewijam od razu ten idiotyczny artykuł.

Link

Oto jak cyfrowo taniej. Przykładów takich jest mnóstwo , nie ma najmniejszego sensu ich wklejać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSPl

Tyle ze to juz nie jest nawet kwestia ceny, ale przydatnosci. Nosniki z czasem wyjda z uzytku, bo infrastruktura internetowa sie stale rozwija, ludzie stawiaja na wersje cyfrowe, a sprzedaz nosnikow fizycznych z grami, filmami czy muzyka spada. W koncu iTunes, Netflix, Spotify i wiele innych serwisow pojawilo sie w odpowiedzi na zmieniajace sie przyzwyczajenia klientow, ktorym zalezy na wygodzie i szybkosci dostepu do zawartosci, a nie na pudelku i ulotkach. Coraz wiecej modeli laptopow nie posiada wbudowanego czytnika plyt, a na dodatek i sprzedaz samych laptopow w ostatnich latach dramatycznie spadla, bo ludzie masowo przesiadaja sie na tablety. Zakladam, ze fizyczne wersje kolekcjonerskie beda sie ukazywac, ale juz teraz widac zwiekszajacy sie trend wpychania do nich "kolekcjonerskiej" cyfrowej zawartosci - kiedys to byly tapety, moze jakas dodatkowa misja albo stroj czy bron, a teraz sa to juz cale soundtracki, mapy swiata gry, poradniki, artbooki czy nawet gotowe modele do wydrukowania sobie na drukarce 3D. Kiedys byly big boxy, ale zostaly zastapione pudelkami DVD. Z czasem takze zawartosc pudelek DVD zostala odchudzona, doprowadzajac do sytuacji, w ktorej kupiona w sklepie gra to tylko plastikowe pudelko, plyta, cd-key do Origin/Steam/Uplay, okladka i pojedyncza karteczka z ostrzezeniem o epilepsji i danymi kontaktowymi do pomocy. Za pare lat przyjdzie sie i z tym pozegnac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, przecież te cwaniaki szybka wietrzą w tym interes, niestety większość tak kupujących jest niestety ograniczona w temacie i nie wie co wspiera. Cyfrówkę , która będzie długo droga bo przecież nie kupisz u konkurencji bo takowej nie będzie. Dojdzie do tego, że będę płacił za wypożyczenie i filmu i to w kawałkach. W czasie oglądania 1/3 pobierze się kolejna a tamta wykasuje. Będę płacił? Nie będę, ale nowe pokolenia ogłupione tym cudem tak. Obecnie to jest nowość taki sposób zakupów , że jak czytam jak się cieszą że mogą pobrać łateczkę 15gb to aż ręce opadają.

Za parę lat jak znikną nośniki i pudełka znikną i klucze. Bo i po co mają być , zakup w sklepie danego kraju to nam zostanie w cenie jaką życzy sobie wydawca.

Kolekcjonerki owszem "Deluxe edition" , figurki? Będą dalej ale w sklepach z figurkami.

Na szczęście dla mnie, jest tyle gier na sega saturn , psx i n64 , których nie ruszyłem, że mam w co grac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machina promocyjna UbiSoft w związku z Heroesem VII powoli rusza. Po wielu tygodniach głosowań i informacji od devów o grze poznaliśmy termin startu bety - 25 maja 2015, przewidywaną premierę właściwej gry - wrzesień 2015, wymagania sprzętowe i wizualizację kolekcjonerki.

Zaczynając jednak po kolei. Za 240zł można nabyć wersję Digital Deluxe (przynajmniej taka cena jest na UbiShopie). W skład wchodzi pełna gra wraz z dodatkowym bohaterem (Solmyr) i scenariuszem. Poza tym zestawem dostajemy też cyfrowy soundtrack i grę Heroes of Might & Magic III HD (dziwi mnie brak cyfrowego artbooka), oczywiście ta edycja otrzyma też pre-orderowe DLC z 4 dodatkowymi bohaterami i 4 artefakty. Wizualizacja zawartości tutaj.

Tym ważniejszym dla nas kąskiem oczywiście jest fizycznego kolekcjonerka Heroesa VII. Poza podstawową grą otrzymujemy te same bonusy cyfrowe. Niestety wersja ta nie zawiera nawet cyfrowej wersji H3HD. Oczywiście pozostała zawartość jest w pełni zgodna z wcześniejszymi informacjami, czyli figurka Ivana, soundtrack na płycie, karty tarota, 2 litografie i artbook. Oficjalna wizualizacja do zobaczenia tutaj. Oficjalna cena 400zł, ale w kilku miejscach już od jakiegoś czasu stoi nieco taniej, ale wszystko się rozstrzygnie przed samą premierą.

Na opublikowanym wczoraj

widać też pudełko pre-order packa do gry. Nie liczyłbym na cuda pokroju tych z Wiedźminem 3, podejrzewam, że w środku będzie tylko kod na zawartość pre-orderową i dostęp do bety. Nie podano informacji czy trafi to do Polski, ani kiedy trafi w ogóle do sklepów (obstawiam, że w Polsce się to pojawi, a w sprzedaży znajdzie się na krótko przed startem bety). Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi którzy zapłacili już za EK Wiedźmina 3. Można płacić kartą Visa lub MC czy trzeba dokonać zapłatę przez PP? Dostałem pocztówkę od Redów że jestem zapisany na listę rezerwowych(a zapisałem się dosyć wcześnie) i nie wiem czy będę musiał przerzucać kasę na PP lub gdzieś indziej. Sporo ludzi sprzedaje EK Wieśka na alledrogo więc jest duża szansa że sami nie opłacą tej edycji kolekcjonerskiej i że uda mi się ustrzelić EK.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...