Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Szczerze mówiąc, to ta figurka z Coarse'a wygląda strasznie biednie. Nie mogłem się nią skończyć jarać, jak zobaczyłem na wizualizacji, a wygląda... słabo. Regularna kolekcjonerka ma imo dużo lepszą figurkę, może nie ma kosmicznej ilości detali, ale chociaż jakieś ma. Aż żałuję, że nie mam kasy, żeby klepnąć sobie egzemplarz.

Została także zaprezentowana figurka z kolekcjonerki Heroesa VII. Concepty były bardzo ciekawe - w końcu fajna figurka z Might & Magic w przystępnej cenie. Nie powala mnie, ale pewnością będzie ładnie się prezentować na półce. Podoba mi się również pomysł z opcjonalnym hełmem. Jak komuś nie pasuje głowa bohatera, to może ją łatwo zakryć. Fotki do zobaczenia tutaj oraz tutaj.

Ostatnio stałem się posiadaczem pada od Xbox One. Piszę o tym tutaj, ponieważ nie wybrałem regularnej czarnej wersji, a limitowanego. Akurat znajomy podlinkował mi gdzie można zakupić odpowiadający mi pakiet w cenie zbliżonej do tego zwykłego. Tak więc, jeśli ktoś jest zainteresowany jak wygląda wersja Midnight Forces, to zapraszam tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak będzie z cenami kolekcjonerki Wiedźmina po premierze? Mam teraz dość ciężką sytuację i nie wiem czy nie będę musiał odsprzedać swojej kopii, ale nie chcę też, żeby się potem okazało, że będą one chodziły po 800zł bo wtedy już jej nigdy pewnie nie odkupię, bo zawsze się znajdą ważniejsze rzeczy. Jakiś kolekcjonerscy ekonomiści gotowi do przewidywań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko nie otwieraj tego. Nie ma nic bardziej kretyńskiego niż aukcja z otwartym przedmiotem i opisem "otwarte w celu sprawdzenia zawartości". Wielu chętnych omija takie aukcje.

Jak oplacisz to 2-3 tyg przed premierą to najlepiej wystaw. Będzie boom, ludzie będą przepłacać. Bo jeśli się okaże , że po premierze będzie tego dużo - rezerwa dostanie swoją partię.Albo gorzej figurka będzie mało ciekawa - użyją złej farby na podstawce, twarz niewyraźna, mało detali to skończysz marnie i jak odzyskasz swoje to będzie dobrze.

Tak w ogóle to zamiast Wiedźmina wystaw jakieś ek z ubisoftu.

Mortal kombat - tak mnie tu teraz zniechęciliście do tego, że preorderu chyba nie odbiorę. 500 zł za taką masówkę i do tego żadnej rewelacji. Zero pochlebnych opinii, a ta z Usa to już bieda na maxa. Ten certyfikat i nazwa firmy tyle kosztuje chyba. Za poprzednią EK dałem 89zł i to była dobra cena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Wiedźmina- mnie ciekawi, kiedy ruszą kurierzy. Premiera trochę głupio, bo we wtorek. Jeśli (szansa jest znikoma) ruszą w piątek, to wtedy część dostanie, a reszta w poniedziałek.

Druga rzecz- zapewne zakładki z Wieśkiem pojawią się kilka dni przed terminem płatności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu głupio, GTA 5 i Mortal X też maja premierę we wtorek i z tego co piszą gry mamy dostać we wtorek a Mortal to chyba będzie nawet do odbioru w poniedziałek, mam info z paczkomatu ze gra została wyslana w piątek

za to może być problem z paczkomatami, pewnie 3/4 skrytek to będą właśnie kopie gier z muve :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zapodaj też linka gdzie kupiłeś co.gif

Jeśli to się do mnie odnosiło, to co gdzie kupiłem, bo odniosłem się do trzech rzeczy. :P

W kwestii nowego Mortal Kombat wnioski wysuwam po unboxingach, które są przyzwoitej jakoś. Figurka z Heroes VII to materiały od UbiSoftu/Limbic w związku z edycją kolekcjonerską. W kwestii faktycznego zakupu pada, to wychodzę z założenia, że skoro firma u której kupowałem nie płaci mi za reklamę, to linkować ich nie będę. Na PW takich oporów mieć nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja dopiero dzisiaj odebrałem swój egzemplarz i niestety metalpack mam również solidnie podrapany przy krawędziach. Szkoda bo stylistycznie jest wykonany bardzo dobrze. Figurka prezentuje się wybornie, podoba mi się pomysł z dynamiczną pozą Skorpiona, zdecydowanie lepszy wybór niż kolejny statyczny posąg. Gdyby nie ten podrapany steel i śmieszne kilka stron nazwane komiksem powiedziałbym, że jest to świetna kolekcjonerka o wygórowanej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mnie nie naszło prawdopodobnie bym nie opłacić dzisiaj upragnionej EK Wieśka 3. Teraz pozostaje mi wyłącznie czekać.

Troszkę offtop, ale mam pytanie: Czy tylko mi lanczer GTA V wyświetla że : Usługi sieciowe Rockstar są w tej chwili niedostepne?

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj o 22.50 maila o Wieśku, ale do tej pory nic, dzięki czemu mógłbym dokonać płatności. A 12 godzin już minęło. Nic w spamie nie było.

EDIT: Na stronie cdp są w końcu gry na koncie i mogę stamtąd zapłacić.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomcioM

Ja tez dostalem wczoraj o 22:49 maila odnosnie oplaty za pre-order EK W3, a e-mail z linkiem przyszedl dzis pare minut po 14, czyli te "w ciagu 12 godzin" jest dosyc umowne... W moim przypadku obie kolekcjonerki sa juz oplacone, teraz nic tylko czekac az je dostarcza, a gra bedzie miala premiere. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Futufutu, niestety takiej opcji nie ma. Owszem, można zaznaczyć płatność przy odbiorze, ale gdy klika się dalej, wyskakuje monit "Płatność przy odbiorze jest niedostępna dla zamówień na produkty w preorderze.". Napisałem już do cdp, czy jeśli tego nie mogą odblokować ludziom, to przynajmniej mogą mi podać jakąś szybką i tanią (im taniej, tym lepiej) formę opłaty. Może jeszcze zapytam się znajomego, czy by nie zapłacił za mnie, ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive

Masz tak banalny problem, że głowa mała. Wystaw konto na allegro , to ktoś się ucieszy.

Czy w dalszym ciągu edycja na xbona jest najbardziej bogatą? Też mam swoje zamówienie, że przypomniało mi się że to na konsole zamówiłem.

Ciekawe czy będzie dodruk i ruszy sprzedaż rezerwy. Bo zamówiłem tam na pc i ps4

Posiada ktoś Order 1886 premium, warto ją kupić bo jest przecena o 1/3 kwoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie można połączyć zamówień. No nic, przelewy poszły, teraz czekać na paczki.

Jeśli dalej będą sypać tymi info i screenami, to chyba się zjaram. Jeszcze nigdy, na żadną grę i EK tak nie czekałem biggrin_prosty.gif

down: Jak to mówią "Cieszyć się z małych rzeczy" smile_prosty.gif No i real fotki EK też by się przydały. Albo lepiej nie. (tak były fotki z jakichś targów, ale one były przez szkło i różnej jakości)

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...