Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Co prawda pod EK niezbyt to podchodzi, ale pewnie kogoś zainteresuje.

173 stronicowy "Wiedźmin: Kompendium o świecie gier" można już zamawiać. Ceny są różne. Jak ktoś ma blisko księgarnie Świat Książki, to niech zamawia tam z odbiorem osobistym. Zapłaci 49 zł, co chyba jest na razie najlepszą ofertą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa dystrybucja - gdybym grał głownie na piecu, to uwierz nie kupiłbym ani jednego pudełka bo i jaki tu sens? Jako gracz chcę samą grę. W pudełku nie ma nic na czym bym oko zawiesił dłużej niż 5 sekund. Karteczka z kodem, czasem i zestaw kilku dvd. Gra pobiera się zaraz na premierę, a na preorder muszę czekać.

Główny kanał dystrybucji przeniesie się na cyfrowe to pewne. Ale edycje pudełkowe zostaną dokąd ludzie je będę kupować. Może w formie droższych wersji (niekoniecznie kolekcjonerskich). Tak samo ebooki nie wyeliminują papierowych książek, a TV nie zlikwidowała radia smile_prosty.gif

CDP trolluje mnie szansą na kolekcjonerkę W3 z listy rezerwowej... jak ktoś ma zamówienie to niech nie płaci - za droga i nie warta swej ceny rage.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie zgodzę się. Dlaczego? Książka i radio, nijak się mają do gier. Nie można porównać tego do siebie. Pomijając fakt, że jak tv miało lub mogło wyeliminować coś co słuchamy w czasie pracy czy jazdy autem i itp.

Czy masz takie ciśnienie na przejście gry i obejrzenie filmu w 2h jak na czytanie książki? Książ były i są od wieków w takiej formie. Więc siedzi w nas to zakorzenione by mieć ja w formie fizycznej.

Możliwość obejrzenia i zagrania filmu w parę minut po premierze to zupełnie inna bajka.

Póki co w sferze książek nic się nie zmieniło wciąż są w formie jak były. Twarde, miękkie okładki, jakieś kolekcjonerskie, bądź z ilustracjami - to samo co było od lat jak pamiętam. Gry przeszły taka ewolucje i zmiany , że obecnie sprzedają cienkie dvd slim z kodem. Nic tam nie ma, zastanawiam się po co to w ogóle na pc istnieje?Chyba tylko po to żeby przy konsolach dział z grami pc zrobić. W tej generacji przymierzali się do cyfrówki, jak to zrobią w następnej to żegnajcie i pudełeczka pc z kodem w środku. Jak dla mnie obecna forma wydawania zwykłych edycji na blaszaka może nie istnieć. Poza kolekcjonerkami i specjalnymi edycjami nic nie kupuje.

Ja zamówiłem dwie z rezerwy na ps4 i pc. Do mnie nie piszą nic. Edycja EK Wiesia 3, nie jest zła. Pomijając że nie nic nie przebije cena/jakość samej jedynki. To przy tych ek w tej cenie, naprawdę nie jest zła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość obejrzenia i zagrania filmu w parę minut po premierze to zupełnie inna bajka.

Jesteś pewien? Widziałeś kolejki przed premierą kolejnych części HP Może to kwestia dojrzałości odbiorcy? :)

Ja nie mam ciśnienia żeby w coś zagrać czy obejrzeć 2h po premierze. Owszem są tytuły w które chciałbym szybciej niż wolniej.

Póki co w sferze książek nic się nie zmieniło wciąż są w formie jak były. Twarde, miękkie okładki, jakieś kolekcjonerskie, bądź z ilustracjami - to samo co było od lat jak pamiętam.

Ale gęsich pór nie pamiętasz.. książki też się zmieniały i to bardzo. Tyle że świat kiedyś zmieniał się wolniej.

Gry przeszły taka ewolucje i zmiany , że obecnie sprzedają cienkie dvd slim z kodem. Nic tam nie ma, zastanawiam się po co to w ogóle na pc istnieje?

A wyobraź sobie że jak mam na swojej noestradzie 2MB ściągać 40-50GB gry to wolę te pudełko z kodem i płytą/ami. Istnieją bo ktoś kupuje! Puki będzie zbyt nic nie poradzisz - będą istniały. Poza tym płyta z pudełkiem są moje - nawet jak pan haker ukradnie mi konto czy pan biznesmen zdecyduje że "świadczenie usługi zostanie przerwane"

Zabawna jest to że pisze to w temacie gdzie zaglądają ludzie którzy lubią mieć półkę na gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do gier i filmów tak , jestem w 100000000%. Statystki mówią same za siebie, cyfrówka wygrywa. Eliminuje to pudełkowe. Które są niczym więcej jak pudełkiem za 1 zł po wstukaniu kodu. Już wyeliminowali sprzedaż wtórną. Kwestia czasu zanim i tego nie będzie.

Gęsie pióra i książki warte kilka wiosek pamiętam z historii. Mówimy o zniknięciu ich fizycznie. Na razie o tym się nie mówi nawet. Na temat gier jak najbardziej. Gry elektronicznie nie istnieją od wieków by pokolenia miały sentyment do fizycznego nośnika.

Ba, 20 latkowie nie pamiętają i nie interesują się boxami i ich wydaniami (poza WYJĄTKAMI) , a od boxów ile lat minęło hm... tylko 10.

Ja wcale nie jestem za tym by to zniknęło. Ale zniknie, nie zmieni to faktu , że posiadasz neostrade 2mb. Ewolucja wśród gier jest naprawdę szybka jak i w internecie.

Ci ludzie, którzy chcą mieć na pólkach gry, myślę, że również tym tematem sie interesują , a czytanie o nim jak już będzie po. To już żaden temat do dyskusji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z listy rezerwowej kolekcjonerkę Trzeciego Wieśka będę miał (potwierdzenie zapłaty już dostałem) :)

Do mnie najpierw przyszła informacja żebym się przygotował bo może przyjść informacja że trzeba zapłacić - dziś dostałem emalie że przydział dostałem.

Uwaga techniczna: po próbie płatności poprzez link z emali wywalało błąd przy próbie opłacenia zamówienia że ww tej chwili nie można. Po użyciu zakładki konta z zamówieniami i preoderami wszystko przebiegło bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że część egzemplarzy kolekcjonerskich jest zablokowanych, w razie gdyby podczas wysyłki miały się masowo uszkadzać, a kiedy już będą mieli pewność, że większość reklamacji została już zgłoszona, to puszczą jeszcze jakąś małą pulę w świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SwiatBaterii

A dlaczego kolekcjonerka Wiedzmina 3 mialaby przestac byc dostepna na allegro? Pewna ilosc osob zrobila pre-ordera kolekcjonerki tylko po to, zeby ja pozniej z zyskiem sprzedac. Wiadomo bylo, ze popyt na nie bedzie wiekszy niz ich limitowany naklad, a wiec i cene bedzie mozna stosunkowo wysoko wywindowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze żałuje, że zamówiłem tylko jedną sztukę, a spokojnie mogłem dwie bo zamawiałem z 2 minuty po starcie preordera (tak, czatowałem na to z kilka tygodni). A jednoczesnie robi mi się niedobrze jak widze osoby, które sprzedają na Allegro 20 sztuk po 699 złotych każda. Niestety cdp.pl nie mogło nic zrobić z osobami, które zamówiły po dwóch egzemplarzach dla mamy, taty, babci, dziadka i tej ciotki, której imienia i nazwiska w normalnych okolicznościach nie potrafiłyby zapamiętać.

Edytowano przez Hinori
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogłem ostatecznie sfinalizować swojego zamówienia (inne wydatki), aczkolwiek wolałem, żeby zamówienie zostało po prostu anulowane i żeby ktoś inny sobie kupił za 349 zł niż jakbym miał opchnąć za 500-600 zł na Allegro ;) Czułbym się z tym źle po prostu :P

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogłem ostatecznie sfinalizować swojego zamówienia (inne wydatki), aczkolwiek wolałem, żeby zamówienie zostało po prostu anulowane i żeby ktoś inny sobie kupił za 349 zł niż jakbym miał opchnąć za 500-600 zł na Allegro wink_prosty.gif Czułbym się z tym źle po prostu tongue_prosty.gif

Eh, szkoda, że nie napisałeś wcześniej ;) chyba nie mam co liczyć na ek będąc daleko na liście, więc gdyby komuś się poszczęściło a ma inne wydatki to ja przygarnę z chęcią :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również swoją EK zostawiłem. Nie chciałem konta wystawiać na allegro (raz, że konta chciałbym jeszcze użyć do kupienia ciekawych filmów czy gier, które się pojawią w promocjach, a dwa, że nie miałbym serca, by kogoś ograbiać z kasy, żeby sobie mógł zakupić EK i prędzej dałbym mu za darmo).

Teraz pewnie ktoś już grę dostał i opłacił. Mam nadzieję że będzie zadowolony z EK :)

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo, ze cos jest warte dokladnie tyle, ile ktos jest chetny za to zaplacic. W przypadku przedmiotow kolekcjonerskich (niekoniecznie zwiazanych z W3) praktycznie nie ma gornej granicy.

Tylko pytanie ile jest osób, które kupują, bo są fanami danej serii, a ile ''chytrusków'', którzy nie mają zielonego pojęcia o całej serii, a chcą zarobić? Jest granica smaku. Ogólnie to ładny gest z waszej strony, na pewno wiele osób już zdążyło opłacić i czekają z niecierpliwością na ten upragniony dzień :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się deklarowałem dłuższy czas temu, jeśli sam nie opłacę kolekcjonerki Wiedźmina 3, to 'klepnięcie' przekażę jakiemuś znajomemu lub fanowi gry. Akurat tak się złożyło, że na czas odezwał się do mnie dobry znajomy, że nie ma zamówienia, bo nie śledził całej akcji. Takim otóż to sposobem nie musiał 'stawać w kolejce', a wykorzystał moje konto. Szkoda tylko, że wiele osób zaklepało na handel, ale niestety takie prawo wolnego rynku.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...