Skocz do zawartości

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów


Turambar

Polecane posty

Niezaleznie od tego jak bardzo nie wierzy sie w slowa innego forumowicza, nazywanie tej osoby "glupim i na dodatek zaklamanym fanbojem" nie jest konstruktywna dyskusja. Na dodatek celem ataku w tym konkretnym przypadku jest jeden z moderatorow. Kto, kiedy i gdzie dopuscil sie tego niecnego czynu? Ano byl to imc groznex, dokladnie o polnocy w tym temacie: http://www.cdaction....wet-280-zl.html Zblizaja sie wakacje, wiec moze bedziecie dobroduszni i dacie groznexowi dodatkowy powod, by zamiast sie frustrowac przed komputerem, wyszedl i zaczerpnal troche swiezego powietrza.

Done [smg]

A tu o 8:55 tommy50 strasznie sie frustruje podwyzka cen gier. Bardzo sie tym przejal, bo w swoim krotkim poscie zawarl az trzy wulgaryzmy... Ratujcie go!

EDIT:

W tym temacie forumowicz flakerswoj strasznie sie irytuje, ze kolejne gry wychodza na iPhona, ktorego on nie posiada. Na tyle sie tym bulwersuje, ze i na lacine podworkowa ze sprytnym ominieciem filtra wulgaryzmow znalazlo sie miejsce...

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here

wczoraj, 23:40 orzel286

Flamer, troll i najstarsi górali nie widzą kto jeszcze.

---------------------------------------------------------------

EDIT: rozumiem, że tak obrzydliwe słownictwo nie kwalifikuje się nawet do usunięcia? Good job! ok.gif

Nie widze posta, wiec pewnie ktos juz sie tym zajal [smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep cdaction.pl startuje już jutro!

dzisiaj, 17:06 parkingowy

Jezu, jak taką chujnię można ludziom dawać? Już lepszy rabat 5% chociaż niż takie [beeep], w które nikt nie gra. Pozdrawiam! Czekam na warna/bana ;]

Proponuję wyrwać trolla zanim się porządnie ukorzeni - nie każmy mu czekać zbyt długo.

Torpedo loss! [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, 14:35 użytkownik Genesissss -> http://www.cdaction....-juz-jutro.html

To Wy nie wiecie, że w siedzibie CDA we Wrocławiu ulatniał się CO2 i wszyscy zginęli śmiercią naturalną z powodu zbyt dużego stężenia żelaza w organizmie, oraz zatrucia pokarmowego i zadławienia się własnymi wymiocinami?

Nie wiem czy takie "żarty" są smaczne i akceptowalne? Moim zdaniem absolutnie nie.

Tak btw tego głupiego tekstu, ale do śmierci naturalnej nie zaliczamy chyba zatrucia?

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co prawda to nie jest komentarz do newsa tylko w metryce gry Wiedźmin 3, ale:

dzisiaj, 16:28 Sasanik

Może mi ktoś powiedziec z jakiej stronki pobrać wiedzmina 3 bo nie moge znalesc

To chyba jakas prowokacja ze strony Sasanika? [smg]

dzisiaj, 18:32 lencqi

@Sasanik www.meatspin.com dobra strona bardzo dużo gier z niej pobrałem!

Przepraszam, że tu to daję, ale nie znalazłem tematu dot. komentów pod metrykami...

Dostal osta. [smg]

Proszę, znalazłem jeszcze jedno LINK

dzisiaj, 19:41 AMON332

Ty tumanie piszę się grid a nie gird

Juz dostal osta za inny post w tych klimatach. [smg]

-Obrażanie użytowników

Jeszcze jedno, mianowicie w komentarzach pod Battlefieldem 4

czwartek, 4 lipca 2013, 9:17 xcver

Największe zmiany: podbity numerek silnika (który de facto nic nie zmienia) by się gimbaza i fani EA masturbowali, realistyczna symulacja ptactwa (!!!). Niestety nie wspomniano czy ptaki będą realistycznie załatwiały się na grzaczy smile_prosty.gif

a także:

niedziela, 19 maja 2013, 22:01 jeloneq7

Weźcie się ciulnijcie w te głupie łby, ludzie pokroju HardcornMP... I WY CDA TEŻ! ZA UMOŻLIWIANIE TEGO DEBILIZMU! BRAWO!

Trochę stare, no ale cóż...

Poleciało... - Bronek

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - No z tym raportem to bym się wyluzował trochę, bo w poście jest [beep] a o ile zdążyłem zauważyć to skrypt zakrywa wulgaryzm biiipem z trzema literkami "e", a nie dwoma.

Poza tym nie przesadzajcie, że trudno znaleźć jeden,odpowiedni komentarz z bluzgiem wśród ośmiu bez wulgaryzmów. Zapewne chodziło mu o ten:

wczoraj, 20:26 sebogothic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod komentarzami do tego newsa:http://www.cdaction....toryczne-i.html BIGMIKI proponuje MrSilentowi, aby ten popełnił samobójstwo, a następnie zaczął go wyzywać od idiotów,debili i tym podobnych rzeczy, których nie wypada przytaczać. Nieładnie.

Dowody w załączniku.post-124713-0-89570600-1375839202_thumb.

Utemperowany. {smg]

Aha, jeszcze KotMroku na moim blogu pisze słowo Bóg z małej

Tu nie widze problemu

i offtopuje w tym samym pytaniu dotyczącego Boga, co wygląda mi na kiepską prowokację nt. wiary katolickiej. Zupełnie niepotrzebne.post-124713-0-00125600-1375843904_thumb.

Nie widze tu nic, co by bylo obrazliwe albo naruszalo regulamin forum,

Jeszcze mi się przypomniało: użytkownik spider 0202 ma liść marihuany jako avatar,a to jest chyba zabronione, prawda? Link:http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=886032

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, 1:41 CasualKiller

Link.

Nie wiem, czy robię to dobrze, ale użytkownik raczej nie wyraża się obiektywnie. Zastanowiłbym się też nad tym, czy zastosowane imperatywy wniosą coś do wartości erytrystycznej wątku.

Doceniam znajomosc trudnych wyrazow, ale czasem warto sprawdzic ich pisowanie i znaczenie trollface.gif

A koles dostal osta [smg].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XexxxxeX w TYM konkursowym newsie handluje kluczami do gier (17:10 i 17:12)

TUTAJ też przeprowadził taktyczny spam (17:12)

W tym samym konkursowym newsie co poprzednik kugron twierdzi, że tablet służy mu do emulowania gier z GBA (18:00)

Przystopowany [smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-34078/playstation-4-straty-nie-beda-tak-duze-jak-w-przypadku-ps3.html

Wolfur

"dzisiaj, 14:56 "

Użytkownik wywołuje niepotrzebne sprzeczki, w dodatku jest chamski, przekręca nazwę firmy, używa idiotycznie zakamuflowanych wulgaryzmów. To już kolejny raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...