Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Nie wiedziałam , gdzie zgłosić, to zgłaszam tutaj. Użytkownik Tebeg na swoim blogu w spoilerze ukrył brzydkie przekleństwo na Ch.

Jako, że wpis jest długi, dołączam odpowiedni screenshot.(godz.21:31:06)

msg-124713-0-40791600-1385039417_thumb.j

Edytowano przez KrwawaMary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Vanquisher jest wielce oburzony w tym newsie:

dzisiaj, 0:51

Spotify to program dzięki któremu zostaje przy ściąganiu muzyki nielegalnie, zamiast dawać się okradać złodziejom. Wersja Spotify na androida przeszła ostatnio na "darmową" wersję. Darmowość polega na tym, że MUSZĘ słuchać muzyki z playlist losowo, dodatkowo mam tylko 6 pominięć danej piosenki na godzinę ! Twórcy tego [beeep] chyba sobie żartują wprowadzając takie idiotyczne utrudnienia, szkoda że nie mogę słuchać Spotify premium nielegalnie, bardzo chętnie okradł bym tych frajerów, którzy dostają z tego zysk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie o 14:38 user p2m. Takich wpisow nie lubimy, prawda?

Powinienes sobie zmienic sygnaturke na "łowca spamerów" tongue_prosty.gif [smg]

@UP

Poki co sie z tym wstrzymam, przynajmniej do czasu az bede mogl sobie zmienic sygnaturke na "lowca androidow" :P

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym newsie http://www.cdaction.pl/news-36377/steam-origin-battlenet-i-league-of-legends-zaatakowane-z-powodu-jednego-gracza.html o godzinie 13:59 yatsu lekko sie "przejezyczyl" piszac o Steam i Origin.

Mam go.

Edytowano przez Stillborn
dopisek moderatora [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się kwalifikuje, ale Olaf znowu daje popis swojej kreatywności w komentach, otwarcie przyznając się do trolingu - dziś 21.11 W dodatku miesza do tego ateistów. Po co?

http://www.cdaction....e-gre-roku.html

Doceniam gosci, ktorzy sami przyznaja sie do trollingu. Swe uznanie wyrazilem ostrzezeniem. {smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, 19:09 Ortheon

Popieprzyło ich? Zapłacili, dostaną, to i mogą nie zagrać, mogą zagrać, mogą zrobić wszystko gdyż to jest ich - a jeżeli jakiś kutas który który starał się kreować pozytywny wizerunek tego zabrania - to może zabraniać. Ale własnym dzieciom. Mamy wolność wypowiedzi? Mamy, więc cholera, jeżeli będę chciał to zrecenzuje sobie kamień i nikomu nic do tego.

Temat o Broken Age i o niemożliwości pisania recenzji.

Ostrzezony. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imekxus o godzinie 10:20 w tym temacie - naprawde nie wiem co go tak zdenerwowalo w wypowiedzi innego forumowicza, ale najwidoczniej nie mogl sie powstrzymac od nazwania go pajacem. Moze dacie mu okazje na zastanowienie sie nad sensem powiedzenia "mowa jest srebrem, a milczenie zlotem"?

Na razie werbalne pogrozenie palcem. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...