Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Warto, by ktorys z modkow zajrzal do tego tematu i przeczytal post autorstwa subaru z wczoraj z godziny 23:22. W jego krotkiej, kolorowej wypowiedzi przeczytac mozna i o rozchlapywaniu tepych mozgow i o bandzie kretynow. Czyzby autor mial ostatnio okazje zbyt dlugo grac w brutalne gry przy jednoczesnym przechodzeniu burzy hormonow...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....ersi-wideo.html

Ja wiem, że temat newsa nie jest najwyższych lotów, ale żeby nazywać innych użytkowników per "gej" i "pedał", jak to uczyniło paru z komentujących, raczej nie sprzyja przyjemnej rozmowie. (radd91 i Badum28)

OBaj panowie uczynili to raczej w konwencji "zartu" (mizernego) wiec tylko dostali maly opieprz na priv. Przy recydywie poleca osty i urlopy. Ogolnie w innych postach wypowiadaja sie na poziomie i z sensem, wiec na razie dam im spokoj,

{smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, w komentarzu z godziny 13:39 niejaki rwL723 sugeruje dokonywanie aktu intymnego zbliżenia z instytucją zajmującą się promocją sportu i zarabianiem na nim, zlokalizowaną w mieście zwanym Kraków, które z kolei jest usytuowane nad naturalnym, powierzchniowym ciekiem płynącym w wyżłobionym przez erozję rzeczną korycie, okresowo zalewający dolinę rzeczną zwanym Wisłą.

Wiecie, co czynić.

Jest rwl723 ale z zupelnie neutralnym postem. Zedytowal, czy co? {smg]

Też to zauważyłem już po napisaniu tutaj posta. Jak dla mnie post usunął i wstawił nowy.

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo prosby zawartej w tym newsie poswieconym GTA V uzytkownik XanarchiX w swoim komentarzu z godziny 13:45 nie omieszkal wstawic sporego spoilera fabuly nowej gry Rockstara. Nie wiem, czy rzeczywiscie fabula tak sie potoczy, ale jak dla mnie to czyste chamstwo w stosunku do ludzi, ktorzy jeszcze nie przeszli GTA V.

Odspoilerowany i pouczony {smg]

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z zapowiedzią numeru:

dzisiaj, 15:38 brozio991

No i jako że w tym numerze są

naprawdę slabe pełniaki (a nie

mam mimo wszystko zamiaru

płacić 16 zł za samo

czasopismo,robię tak gdy jestem

na prawdę przy kasie,a aktualnie

nie jestem) więc nie zakupię i za

jakiś czas ściągnę w pdfie,bo

zazwyczaj wychodzi do internetu

wersja pdf po kilku dniach od

premiery wink_prosty.gif

Czym tu sie chwalić...

Np. ostem i 7 dniami urlopu? [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...