Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Użytkwonik SkywalkerPL ma dzisiaj bardzo gorącą głowę w newsie ,,Wiedźmin: Założyciele CD Projektu odznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski" z godziny 22.55 używając ostrego języka w stosunku do innego forumowicza. Ktoś powinien mu pomóc ochłonąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to temat o komentarzach, ale ten news: http://www.cdaction.pl/news-32441/the-sims-3-dragon-valley---dracarys-smoczy-dodatek-wideo.html to bzdura. Interweniowałem już wczoraj w komentarzach, ale nie spotkałem się z żadną reakcją więc piszę tutaj. Ten dodatek nie będzie w sklepach tylko w store i jest to tylko świat i kilka nowych przedmiotów.

http://store.thesims3.com/ (na dole, światy)

Najnowszy dodatek do simsów wychodzi w czerwcu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to się zalicza do przekręcania nazw firm, ale co tam:

dzisiaj, 17:14 matis9988

przydałby się jeszcze koniec $ony i zostałaby jednyna dobra firma produkująca konsole

Link do newsa: http://www.cdaction.pl/news/32576

@Tór

A co, jeśli jestem anarchistą i to nie jest dla mnie korzystne rozwiązanie? :(

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik Tripplesaid o godzinie 17:35 w tym newsie: http://www.cdaction....kcji-wideo.html nie dosc, ze nazywa innego forumowicza idiota, to jeszcze sugeruje, ze w przeciwienstwie do adresata swojego komentarza nie jest dzieckiem. Sadze, ze chociaz na tytul "interlokutora roku" sie nie zalapie, to dojrzalosc i wysoki poziom jego netykiety na jakas drobna nagrode zasluguje.

Drobna nagroda wypłacona - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....-zaplacisz.html Edzio3000 10:08

Z całego serca, życzę microsoftowi jak najmniejszej sprzedajności i oby xbox one był ostatnią ich konsolą. Ale może dobrzy ludzie szybko shakują tą konsolkę i będzie sie grało na piratach bo w innym wypadku ona nie ma sensu wink_prosty.gif
.

Naprostowany na wlasciwa droge. :) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik loccothan:

  • Omijanie skryptu cenzorskiego poprzez dodawanie kropek miedzy literami - w tym temacie w komentarzu z godz. 19:08
  • Gloryfikowanie "dzialania na rzecz sztuki komputerowej za darmo dla innych by sie cieszyli" (czyli lamania zabezpieczen) oraz korzystanie z crackow - w tym temacie, komentarze od 16:56 do 17:0

EDIT:

Uzytkownik jabberjaw w komentarzu z 16:50 do tego newsa - przekrecanie nazwy Microsoftu. Prawde mowiac nie tylko on sie tego dopuszcza (sporo komentarzy zawierajacych $ w nazwie firmy), ale nikt inny nie robi tego w az tak "pieknym" stylu.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowni moderatorzy moga zwrocic uwage na wypowiedzi uzytkownika loccothan w tym temacie? Ja naprawde rozumiem, ze kazdy ma prawo do wlasnej opinii, swiatopogladu i wiary w spiski, ale nie sadze, zeby komentarze do newsa byly odpowiednim miejscem do spamowania postami, bawienia sie w slowianskiego kaznodzieje nawracajacego innych na "ojczysta" wiare poganska i mentora dla wszystkich zyjacych w nieswiadomosci, tym bardziej ze jezyk jego wypowiedzi, omijanie skryptu blokujacego wulgaryzmy i sadzenie bledow ortograficznych dosc mocno odbiega od przyjetego poziomu. Albo trafil nam sie troll, albo osoba z zamilowaniem do indoktrynacji innych, ktora chyba pomylila portale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ozymandiusz został już zbanowany, ale dobrze by było, gdyby ktoś usunął jego komentarze pod tym wpisem - http://www.cdaction.pl/news/32872.

Kolega rzuca spoilerami z Pieśni Lodu i Ognia/Gry o Tron, więc lepiej, aby załatwił to moderator znający całą fabułę KSIĄŻKOWEJ sagi.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda48 - http://www.cdaction....s-miesiaca.html

Niestety jest sobota. Skoro jest napisane post-piątek to wypadaloby napisać skoro mamy dzisiaj sobotę. Wiem ,zę sie czepiam, ale to nie moja wina, ze "nesw" ukazyje sie z opóźnieniem.

Zaczynamy spokojnie, oprócz tego, że najwyraźniej przegląd jest tak marnej jakości, że słowo "news" ( w dodatku napisane z błędem) trzeba brać w cudzysłowie.

Szczerze to mi zwisa, ale dzięki za wyjaśnienia.

Nie można odpowiedzieć normalnie, w dodatku oczekując odpowiedzi na niezadane pytanie.

Po prawej stronie na głownej są teksty to mozna sobie poczytać. Ten "news" tylko zbiera kilkatekstów w jeden, zeby nie trzeba było szukać. A jak tak każdemu będziesz dziekował za laske smile_prosty.gif to cie wydymają bez mydła.

Tu już chyba nie muszę nic mówić.

Tzn. rzucą ci jakis ochłap i niech sie cieszy że w ogóle cos dostał. Trza walczyc o swoje a nie byc takim dupolizem.

Tu także nie komentuję.

Nie wiem jak u innych, ale przy takich chamskich komentarzach nóż mi się w kieszeni otwiera. Poza tym netykieta się kłania.

Edytowano przez Soaps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan155 w tym temacie zapowiada, ze sciagnie CoD: Ghosts z torrentow, bo gra tylko w singla, a wydawac ponad 100 zl na trwajaca kilka godzin gre nie warto, tym bardziej ze pod koniec roku ma inne wydatki. Jak sam pisze:

Poczekam na torrenta i wtedy ocenie. Bo kupować znowu to samo to strata kasy
oraz

Jeżeli widzę że gra zapewni mi więcej niż parę godzin zabawy to chętnie zapłacę nawet te 130 zł / 200 zł (na konsole) jeżeli warto. Ale co mi po grze za którą płacę kupę kasy a mam frajdę na 4 godziny i tyle?

Poszedl ost. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturus31 nie potrafi się powstrzymać przed radosnym hejceniem Microsoftu.

to już przesadza skoda że M$ nie można ukarać za nie legalne praktyki rynkowe nawet jak to są plotki to im nie pomagają tylko wręcz przeciwnie bo już XBONE był szałem w głowę teraz co dobiją się sami błąd ratują praktykami rodem z socjalizmu no brawo brawo tylko nie wiem czym to na dobre wyjdzie oby szybko splajtowali i miałbym miej wkurzających tematów smile_prosty.gif

no to już wiemy co tam robi wiedźmin 3 tongue_prosty.gif jak się plotki potwierdzą to Sony powinno zaskarżyć M$ do sądu o oszustwo tongue_prosty.gif

Przekręcanie skrótów firm, normalka. But there's more!

jak by tego nie nazywać M$ musi za to zapłacić oby zapłaciło plajtą ja to przeżyje widowsa zamienie na linuxa ale to już jest nie honorowe że by gry które wcześniej zapowiedzieli na PS 4 teraz im tego zabronić to nie uciwe i wredne oby zdechli w męczarniach

co do chmury to nie wierze w nią bo tak jak inny miałem kłopoty z simcity od EA i serwery w dniu premiery nie wyrabiały a oni tu chcą dziesiątki tytułów nie da rady nie ma takiej opcji że by to płynnie działało.

a co z krajami w których nie ma netu ??smile_prosty.gif

Oby zdechli w męczarniach? Serio?

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik!

dzisiaj, 14:20 betonowy1

Zacytowałbym, ale te komentarze owego delikwenta tak śmierdzą jadem, prostactwem i obrazą w stosunku do innych userów, że mogłoby skazić skrypt forum, a poza tym najprawdopodobniej nie nadają się do publikacji w publicznym miejscu. Do odstrzału jegomościa. chytry_prosty.gif

Na razie ost i sie zobaczy czy ochlonie - smg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...