Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Nie ma to jak "konstruktywne", wykropkowane kontrargumenty zakonczone wykrzyknikiem - uzytkownik KRENCIO o godzinie 18:28 w tym temacie.

Pouczony [smg]

EDIT:

No i kolejny wygadany, ktorego nerwy (hormony?) poniosly - godzina 19:13, komentarz popelniony przez Dybybcio w tym samym temacie co wyzej.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wickedcricket ten news.

@ScorpioLT a po co komu pirackie serwery w bc2 i bf3? Wystarczy ze ktos wykupi sobie server ustawi jaki nie rankingowy i jazda na piracie (poszukaj sobie w necie: Battlefield 3 Multiplayer Crack by RELOADED)., myslisz ze takiemu piratowi zalezy na to zeby miec jakikolwiek rank? @EastClintwood nie rozumiem ludzi ktorzy kupuja BF dla SP.

Pirat i to dość dobrze obeznany z tego co widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj użytkownik kugron

17:15

Szkoda, jak zawsze gdy ktoś z branży umiera.

Czy nie mógł zamiast niego umrzeć Bobby Kotick, albo inny szef tego typu firmy?

Komentarz wg. bardzo nie na miejscu świadczący tylko o braku jakiekolwiek przystanku pomiędzy "mózg" a "klawiatura".

Doceniony [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to zgłosić, więc napiszę tu:

Użytkownik Olaf ( http://forum.cdaction.pl//index.php?showuser=144074 ) w newsie:

http://www.cdaction....owiedziana.html

nazwał mnie idiotą. Normalnie bym na to nie zwrócił uwagi, ale to już nie pierwszy raz. I to dlatego, ze mam inne zdanie o GTA V.

Przeniosłem.

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wyzywałem go od idiotów, jakbyś nie zauważył tej drobnej różnicy.

Zresztą napisałem, ze to nie pierwszy taki przypadek z JEGO strony. I to on sam zaczął nazywać mnie psychfanbojem Saints Row. Ale widzę, ze także tu są równi i równiejsi. Druga sprawa, to to, ze on pisze tylko w newsach i w szczególności czepia się osób, które nie uważają GTA V za najlepszą grą ever, ale każdy go zbywa, bo widzi, że chce tylko sprowokować kłótnię.

Edytowano przez piotrekpk19
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to on sam zaczął nazywać mnie psychfanbojem Saints Row.

"Psze pani, a on zaczął!" - takie teksty w przedszkolu lecą, bądźmy poważni. Nie będę szukał i dochodził, kto w ogóle zaczął pierwszy. Było raportować, gdy tamten użytkownik pierwszy raz Cię obraził. Troll, idiota, psychofanboj - jeden kaliber. Gdyby wyskoczył z cięższym bluzgiem oberwałby za samego bluzga, a nie za to, że odgryzł Ci się i uraził Twoją dumę. Choć w sumie miałbym zagwozdkę, bo w tym temacie Ty zacząłeś i siłą rzeczy jakiś bonus by też Ci się należał. Chyba z Twojego punktu widzenia lepiej, że nie wywalę Was obu, prawda?

Ale widzę, ze także tu są równi i równiejsi.

Tak, tak. User z trzydziestoma postami, którego pierwszy raz widzę na oczy, wpłynął mi ładną sumą na konto bym go chronił. Tylko zapłacił za mało, żeby jeszcze wytargować bana dla Ciebie.

Druga sprawa, to to, ze on pisze tylko w newsach i w szczególności czepia się osób, które nie uważają GTA V za najlepszą grą ever, ale każdy go zbywa, bo widzi, że chce tylko sprowokować kłótnię.

Skoro raz trafiłeś do tego tematu, to kolejny raz też trafisz. Co za tym idzie, zamiast wdawać się w pyskówki, możesz tu przyjść z raportem, a wtedy my ładnie, kulturalnie i bez złośliwości pozamiatamy. Ba, nawet powiemy "dziękuję" za raport.

  • Upvote 10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....ew-rowniez.html

LordOfLight - dziś 18.43- uznał, że 4. punkt regulaminu go nie dotyczy. Ja rozumiem, ze obsuwa, ale nie trzeba od razu publicznie klnac.

Recydywa. Jeszcze raz tak zrobi i bedzie mial moderacje postow, na razie drugi ost. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki MakeSomeNoise o godzinie 12:28 w tym temacie postanowil napisac wyjatkowo wartosciowy komentarz, w ktorym nie tylko przedstawil wlasna opinie na temat Blizzarda i World of Warcraft, ale tez postanowil przetestowac skutecznosc filtru blokujacego wulgaryzmy.

Nagrodzony [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News dot. World of Tanks i zamieszania z goldem. Użytkownik matipro chyba zbyt dosadnie wypowiedział się na temat WoTa i jego użytkowników jak i wyższości War Thundera nad tymże.

dzisiaj, 17:31 matipro

Hahahaah i dobrze wam tak. Kupujcie jakieś gunwiane premium do darmowej gry. Ja tam zostaje przy War Thunder

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:07 - glock32

Kolega próbuje usprawiedliwić piractwo "zasadą 24 godzin" która, jeżeli dobrze pamiętam, jest jedną, wielką bujdą na resorach.

Nie widze takiego posta - albo sam usunal albo ktos go wywalil? [smg]

Bardzo możliwe, bo wciąż jest w tym temacie jego wcześniejszy post kończący się wielokropkiem.

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:28 Yugioh2123

Wulgarność i zapowiedź spiracenia nowego CoD

To jest śmiech na sali sprzedawać taki odgrzewany kotlet, troszeńkę poprawiony. Ghost'a na pewno nie kupię - ściągnę, zobaczę z czym to się je i ***. Złamanego grosza im nie dam.

Nie widze tego posta - albo sam usunal, albo ktos go juz wycial. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA na dowód chyba budzi dość skrajne emocje:

dzisiaj, 10:58 DarknessX2000

Ahh te żydowskie (czyt. lewackie) pomysły.

Co mają do tego żydzi to pojąć nie mogę. Z resztą parę innych, budzących wątpliwości komentarzy można jeszcze tam znaleźć...

Nie widze u niego takiego wpisu. W ogole fajnie wrzucac nazwe watku, w ktorym sie wypowiedz pojawia, albo linka do niego... [smg]

Przecież wrzuciłem nazwę u góry smile_prosty.gif. Nie było drugiego tematu o kupowaniu gier z pegi 18 na dowód [otton]

dzisiaj, 11:35 VenomPL98

Niech sie zajmują tym co potrzeba a niech się nie [-------] tam gdzie nie powinni !

między słowami "nie" i "tam" występuje jeszcze pewne, niewarte cytowania słowo.

Edytowano przez Otton
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...