Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Trudno mi ustalić które gry były najlepsze w CDA, z racji tego, że TAK WIELE dobrych gier już daliście ;)

Najbardziej cenione przeze mnie to na pewno Gothic, Gothic 3 ZE, Fable, Titan Quest, Jade Empire, Braid, Machinarium, Tiny Bang Story czy Fallout.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Nie CDA nie poznalbym MASS EFFECT-a,

Bionic Commando (Ta gra ma epickie zakończenie, bez kitu, prawie sie rozryczałem)

Kane And Lynch,

Resident Evil 5,

Rainbow 6Vegas 1 i 2,

Superme Commander.

A z Gier które już zalem i cenie również z CDA to Necrovision,SYBERIA !!!

Grzesząc powiem, ze sporo Gier mnie ominelo, bo kupowalem od Nru 66 do 72? cos takiego... i teraz mam dopiero Nry nie wiem chyba od Stycznia 2011 albo Listopada 2010, tak wiem... bardzo zgrzeszylem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje CDA od samego poczatku i chociaz w wiekszosc glosnych pelniakow gralem jeszcze zanim znalazly sie na plytce CDA, to mam kilku faworytow:

Morrowind - reklamie tej grze nie potrzeba, wspanialy prekursor Obliviona i Skyrima, otwarty i piekny swiat, zapewniajacy wiele godzin rozrywki, a na dodatek bylo w nim wiecej typowych elementow RPG niz w pozniejszych odslonach serii

Fallout - ponownie gra-legenda, a kto w nia nie gral, niech zaluje, bo ominel go jeden z najwazniejszych i najbardziej kultowych tytulow wsrod gier

Deus Ex - moge powtorzyc tylko to, co napisalem wyzej

Homeworld - wspaniala i jak na swoje czasy nowatorska strategia kosmiczna osadzona w pelnym trojwymiarze

Oprocz powyzszych tytulow pelniakami w CDA bylo jeszcze wiele innych zacnych gier, ale wymienienie ich wszystkich nie ma po prostu sensu. Wrzucenie na plyte pierwszego Mass Effect jako pelniaka jest niewatpliwie warte odnotowania, nawet mimo tego, ze moim zdaniem jedynka w porownaniu do dwojki byla slaba i momentami strasznie nudna (np. eksploracja planet wymagajaca jezdzenia po nich pojazdem). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza pelna wersja z CD-Action jest jedyny pelniak, ktorego przeszedlem (!). Ba, nawet nie jeden raz. I do teraz mam do tej gry niesamowity wrecz sentyment.

Dink Smallwood!

Nie wiem, jak to sie stalo (w CDA dostala ocene bodajze 3, czy 4?) ale uwiodla mnie ta namiastka RPG od razu, i do tej pory jest to jedna z najlepszych gier wogole (!!!) jakie sobie przypominam w mojej badz co badz dosc dlugiej karierze gracza. Ot, taka ukochana kaszanka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Po krótce: jestem z ZG, mam 20 lat, gram rzadko, bo mój komp spełnia jedynie wymagania gier z lat 90tych i początku XXIw.

Koniec OT i kurtuazji.

Wg mnie najlepsza pełna wersja to Jagged Alliance 2. Wieeele godzin spędziłem na przechodzeniu tej gry na dziesiątki różnych sposobów. To CDA dało mi znać, że ta gra istnieję- dziękówka :)

edit: Zapomniałem o Tony Hawk Pro Skater 2. Gierka bardzo grywalna i ze świetną oprawą audio. Jednego z zespołów grających w tej grze słucham do dziś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THPS 2,3 i 4.

Ogólnie gram w mało pełnych wersji z CDA, więc najmilszym zaskoczeniem było dla mnie King's Bounty: Wojownicza Księżniczka (prawie ukończone). No i teraz Prince Of Persia: gra którą zamierzałem kupić już od dawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...