Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Najlepsze - Dark Messiah of Might and Magic, World of Goo, Jade Empire, Enclave, Rollercoaster Tycoon 3, Just Cause Mass Effect, King's Bounty: Legenda, Devil May Cry 4, Call of Juarez: Więzy Krwi, Braid, Torchlight, A Vampyre Story, Gothic II + Noc Kruka, XIII.

Najgorsze - NARC, Rajd Polski, Day Watch, Deus Ex 2, Made Man, Gothic III, Mortyr III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W cda było kilka wspaniałych tytułów mnie osobiście przypadła do gustu seria Gothic II z dodatkiem i trzecia część sagi o bezimiennym.

Co do innych to warte do zagrania były:

-Call of Juarez z drugą częścią więzy Krwi

-Devil May Cry 4

-Mass Effect

-Drakensang

-Kilka części Kings Bunty

I wiele innych... nie sposób wymienić ich wszystkich bo cda to super miesięcznik który naprawdę warto zawsze kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalone kórliki. (Fuc* yeach) :D. Dobra a teraz na serio.

-King's bounty wojownicza księzniczka - wooohoho Gra wciągająca ale niestety gra mi sie zepsuła gdzieś w środku gry i jej nie przeszedłem. Nie wiem co się stało ale chyba jakiś wirus bo po 3 dniach musiałem windowsa instalować od nowa.

-Gothic 3 Gold Ediotion - Zastanawiałem się nad kupieniem pudełkowej wersji ale kosztowała z 60 zł lub wiecej nie pamietam. A tu nagle w cd-Action wyskoczyła. To chyba jasne, że kupie cd action tańsze z innymi grami a nie droższą a jedną rzecz.

-Tom clay's splinter cell double agent - Też wspaniała giera są dwa minusy w niej 1. niektórzy NPC widzą przez ściany to stresuje. 2.Nikt nie gra na multiku gra była niedawno w gazecie ale i tak internet świeci pustkami.

Niestety nie jestem długo w Cd-Actionie bo wcześniej nie preferowałem takich gazet a jeśli już to Playa czasem kupiłem i dlatego wielu gier nie mam do powiedzenia i wymieniłem tytuły które najbardziej mi się zapamietały i warto w nie zargrać (według mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to są mianowicie takie gry:

Tony Hawk's Pro Skater 4-najlepsza część o Tonym i trudniejsza od wszystkich

Silent Hunter 4 złota edycja-najlepszy w jaki grałem symulator łodzi podwodnych

Arma II-najbardziej realistyczny i zbugowany symulator bitw wojennych

Supreme Commander-bo miałem ją kupić ale będzie w Cd-Action :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest tych pełniaków, które zrobiły na mnie niemałe wrażenie. Jednak najlepszą pełną wersją w mojej historii CD-Action (odkąd ja kupuje) jest Gothic 2 + Gothic 2 Noc Kruka. Gdyby nie ta gra, być może do dziś nie byłbym fanem CD-Action, bo nie słyszeć o piśmie by się po prostu nie dało ;) Gothic to moja ulubiona seria i chwała jej za to, że znalazła się we wrześniu 2007 roku na coverze, kiedy to zacząłem nałogowo kupować CD-Action. Spory, a właściwie największy wpływ na to, że wydałem te 15 zł na pismo, miała reklama w telewizji. Dalsze pełniaki, które są świetne dla mnie (i na coverze CDA) to: Mass Effect + dodatek, seria Hitman, kilka gier z serii Tomb Raider, Fable: Zapomniane opowieści. Chyba tyle, choć ostatnimi czasy, według mnie, na coverze są naprawdę świetne tytuły i mogę tylko cieszyć się, że jestem fanem tego pisma ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie Scrapland, zapewne nikt tego nie zna bądź już nie pamięta. Ja jej nie znałem dopóki nie pojawiła się w CDA i to chyba jedyna gra którą wspominam z takim bananem. Z chęcią bym do niej wrócił lecz niestety jedna z płyt CD jest porysowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dobrze bawiłem się przy Crashday,

Podobał mi się też King Kong,

Dosyć długo pograłem również w King's Bounty (WK i Legenda),

Świetny jest też Torchlight oraz Bionic Commando

Nie wymieniam już nawet tak oczywistych tytułów jak DMC4, ME, K&L Dead Men, RE 5, Supreme Commander, Gothicki itd... Właściwie każdy tytuł zasługiwałby na wspomnienie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...