Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Stalker: Cień Czarnobyla, oraz oczywiście Gothic :smile:

Zgodzę się jedynie co do Stalkera (imo jedna z najlepszych serii gier w historii, a Cień Czarnobyla - najlepszy pełniak w cda, obok Mass Effecta, Thiefa 3, Torchlighta, Drakensanga i Puzzle Quest), bo Gothików nie trawię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Gothic 3

A w nowym CDA pewnie Wiedzmin :P

???

A do tematu, do dodam jeszcze świetnego Gothica 2 razem z dodatkiem. Chyba zaczynam grać w to jeszcze raz :wub:

Pod koniec CDA ktoś przebrał się za Geralta z wiedzmina , i pisze pod spodem ,,W nowym CDA Wiedzmina NIE DAMY ''

Ja się tylko domyślam że to taki żart i że to własnie ta gra może być w nastepnym numerze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez, tak jak wcześniej nie słyszałam o tym tytule, tak gra niesamowicie mnie wciągnęła :) Świetna fabuła jest ogromnym atutem gry. Bardzo zaskakuje, więc z miejsca chciałam podziękować za prawidłowe nakierowanie :P Stalker był również pełniakiem, który zasługuje na uznanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Gothic 3

A w nowym CDA pewnie Wiedzmin :P

???

A do tematu, do dodam jeszcze świetnego Gothica 2 razem z dodatkiem. Chyba zaczynam grać w to jeszcze raz :wub:

Pod koniec CDA ktoś przebrał się za Geralta z wiedzmina , i pisze pod spodem ,,W nowym CDA Wiedzmina NIE DAMY ''

Ja się tylko domyślam że to taki żart i że to własnie ta gra może być w nastepnym numerze

Oh mój ty Sherlocku!!!

Jak dla mnie to nic nie pobije Torchlighta, ciągle do niego wracam i mimo monotonii która występuje w grze nie mogę się nią znudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram CDA dopiero od 142 numeru bodajże,więc sporo mnie ominęło,ale do najlepszych zaliczyłbym:

-Mass Effect,

-Resident Evil 5,

-Dark Sector,

-Titan Quest(szkoda,że nie dali też dodatku,ja kupiłem złotą edycję za 25zł jeszcze zanim TQ było w CDA,ale kumpel z którym chciałbym pograć ma samą podstawkę ;d),

-Devil May Cry 4,

-Call of Juarez 1 i 2,

-Dark Messiah of Might and Magic(w sumie to też kupilem w extra klasyce krótko przed tym,jak pojawiło się w CDA :P )

Najlepsza z najlepszych(jak dotąd) to MOIM ZDANIEM Mass Effect. Pozostałe,no cóż,przy nich po prostu dobrze się bawiłem. Jest jeszcze parę tytułów z CDA,w które chciałbym zagrać,jak chociażby Drakensang,King's Bounty albo pierwszy Fable,ale LoL i Diablo 2(konkretnie Median xl) zżerają prawie cały mój wolny czas. :D

edit: O Gothicu 2 z dodatkiem zapomniałem,też dobrze wspominam tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Tomb Raider, wciąż mam płytkę. Traktowałam ją z namaszczeniem :) Poza ty obie części Syberii (najlepsza przygodówka w jaką grałam). No i Chrome, nie wiem czemu. Wciągnęła mnie po prostu.

No i mój mały bożek: S.T.A.L.K.E.R. (uwielbiam ten klimat, tego lektora, te długie trasy i zbieranie artefaktów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- DMC4 - grałem już wcześniej i pokochałem, potem zaliczyłem dubelka, ale cóż...

- Dark Sector - nie skończyłem, ale byłem bardzo mile zaskoczony jakością.

- Mass Effect - wspominam z obowiązku, bo to znów był dubelek.

- Call of Juarez 2 - totalne zaskoczenie. Spodziewałem się, że gra jest trochę przereklamowana, bo to polski produkt, a okazało się, że żaden inny FPS nie dał mi w singlu tak przyjemnej zabawy, jak właśnie CoJ 2. Dla mnie Modern Warfare może się schować

- RE5 - kolejny świetny pełniak, którego jednak w swoim czasie nie skończyłem i czeka na lepsze czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...