Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

1. Space Rangers 2:Rebelia - po tym jak pojawiła się w CDA maniaczyłem w to z kolegami przez kilka tygodni,to był początek ostrego no-lifienia...ahhh te ciągłe podbijanie kosmosu

2. Gothic 2 Noc Kruka - grałem i grałem i do tej pory mógłbym grać,ten epic klimat...

3. Thief:Antologia - pan złodziej,gra potęga

4. TES III Morrowind Złota Edycja - co prawda miałem oryginał już wcześniej,ale...i tak znowu grałem :P

5. Sacred Złota Edycja - te dziesiątki godzin ciachania goblinów - epic feel

Bonus: Frater - stara gierka...klimat epicki..to ciągłe uczucie zaszczucia, najs :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie taki najlepszy pełniak to wg mnie jeszcze nie otrzymany przez czytelników Stalker: Cień Czarnobyla :smile: Wydawać się może dziwna taka opinia, ale już wyjaśniam. Grałem w to cudeńko kiedyś u kumpla i tak pragnąłem tej gry w CDA, żeby ją mieć na własność, że nikt sobie nie jest w stanie wyobrazić :biggrin: A tu nagle marzenie się spełnia! Myślę, że właśnie za to na razie uważam tą grę za najlepszą w historii CDA. Chociaż grzechem byłoby nie wspomnieć o takich perełkach jak: Mass Effect, King's Bounty (1 i 2), Torchlight, Cryostasis i mnóstwie innych świetnych gier. Oby tak dalej i bardzo Wam Redakcjo za to wszystko dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje prywatne TOP 11 z CDA:

1. Unreal

2. Fallout 1i2

3. Dark Colony (nie wiem czy ktoś to pamięta)

4. Total Air War

5. International Rally Championship

6. Jagged Alliance 2

7. Seria Resident Evil

8. Seria Tomb Rider

9. Titan Quest

10. Shogo (przeszedłem kilka razy)

11. Seria Blood omen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Fable - nie wiem co mi się tak podoba w tej grze bo jest dziecinnie łatwa i słabo dopracowana ale przeszedłem kilka razy.

* GODS Kraina Nieskońcoznosci - jak widzę to u większości ta gra wylądowała w temacie "najgorsza gra w historii CDA" ale mi bardzo przypadła do gustu. Ma bardzo przyjemną i wciągająca fabułę, lokacje i klimat.

* Spellforce 2 Czas mrocznych wojen - dość oryginalna gierka ;] Co prawda dla mnie trochę trudna ale i tak przyjemna : P

* może jeszcze Dark Messiah of Might and Magic

* i Still Life z ostatniego numeru - wciągnęła mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez: Więzy Krwi. Mmmm... jedyna z gier w CDA, którą od początku do końca przeszedłem 3 razy... ;)

Ja Więzy Krwi przeszedłem co najmniej 6 razy, tyle tylko, że grę miałem w swojej kolekcji jeszcze zanim pojawiła się w CDA :tongue: Rzeczywiście dobra produkcja, a do kilkukrotnego przechodzenia zachęca faktycznie inna rozgrywka każdym z bohaterów. Dodatkowo te mistrzowsko wykonane sekrety do odnalezienia, po prostu miód...

A skoro już się pochwaliłem jednym, to dodam, że w trybie multi zdobyłem złote bronie (kto grał, wie o czym piszę), jupi! Taki mały off-top :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...