Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

dla mnie gry techlandu czyli: "Chrome" oraz "Call Of Juraez więzy krwi" :cool:

Dołożę Mass Effect, wciągnął mnie też swego czasu "Stalingrad", Rollercoaster tycoon3, machinarium i oczywiście (dla mnie chyba najlepsze) King's Bounty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje TOP 3 gier dodawanych jako pełna wersja do CDA:

1. Mass Effect - gra zmieniła moje podejście do tego gatunku gier. Po pierwszym włączeniu zakochałem się w tej serii. Szkoda, że trzecia odsłona będzie tą ostatnią. :sad:

2. Call of Juarez 1 & 2 część - nie dość, że dobra gra, to jeszcze polskiej produkcji. Obie bardzo mi się spodobały. Klimat dzikiego zachodu i przemyślana rozgrywka. Jestem zawiedziony jednak, że zrezygnowali z tego w "The Cartel".

3. World of Goo - i od tej gry zrozumiałem, że liczy się pomysł i wykkonanie, a nie wysokobudżetowość. :dry:

Było jeszcze sporo ciekawych gier, w które pewnie bym nie zagrał, np. Saint's Row 2, Machnarium czy King's Bounty, ale TOP 3 gier załączanych do CDA prezentuje się właśnie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza pełna wersja to "Mass Effect". Jeden z najlepszych RPG w historii gier. Niesamowicie wciąga, posiada świetną grafikę ( jak na tamte czasy ). Oczywiście można by się przyczepić do tego, że jest krótka i nie posiada zbyt otwartego świata ale zamiast narzekać warto skupić się na genialnej fabule. A już niedługo : "Mass Effect 3". Żniwiarze! Shepard nadchodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybijają się takie tytuły jak CoJ: Więzy Krwi, Mass Effect czy RE5, CD-A daje na prawdę sporo dobrych gierek, wczoraj zainstalowałem ME i już wiem, że tą grę przejdę bo wciągnął mnie klimat tej gierki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zaskoczyło DMC4 :) Wchodźę do sklepu, i widźę że w CDA Devil May Cry, z tym że cyferka zasłonięta jakimś innym czasopismem. Myślę sobie - pewnie 3. Podchodźę, wyciagam, a tu niespodzianka! 4. Autentycznie w szoku byłem :) To także jeden z lepszych pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...