Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Mój ulubiony pełniak dołączony do CDA to Mass Effect. Po skończeniu "dwójki", nie miałem styczności z pierwszą odsłoną. Dzięki numerowi 08/11, pokochałem tą serię jeszcze bardziej, a teraz z niecierpliwością czekam na premierę trzeciej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, Morrowind to wspaniała gra, chyba jedna z tym, przy których spędziłem najwięcej czasu (chyba tylko FM'y mogą się równać). Fajnie byłoby, gdyby w CDA dali kiedyś Obliviona (sam mam tę grę, spędziłem wiele godzin, ale warto byłoby ją pokazać innym graczom, tak jak sam poznałem Morka dzięki CDA :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepsza była ta z Gothic 2 + Noc Kruka(Szkoda tylko, że nie kupiłem), a z tych, które kupiłem to chyba ta z Devilem, albo z Drakensangiem.

Według mnie to oh..pare ich było .: )

-Mass Effect . ;)

-Sprintell Cell Double Agent( nie grałam jeszcze musze najpierw kupić..:( )

-emm..i hmmm no wszystkie są fajne . ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pełniaki wg mnie:

-Fallout 2(w wersji 1.0 zawierającej bug, który umożliwiał zakup krążownika szos bez przymusu szukania do niego części)

-Warcraft 2 Battle.Net Edition(do tej pory głowię się jak oni to zdobyli)

-Generalnie świetnych pełniaków było całe mnóstwo ale te dwa najbardziej"wryły" mi się w pamięć.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. King's Bounty

2. Puzzle Quest: Challenge Of Warlords - wciągająca gra, na co najmniej jakieś 20-30h

3.Torchlight

(4.)Dodałbym jeszcze Mass Effecta, ale kupiłem go i przeszedłem już dużo wcześniej, więc to się chyba nie liczy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, wymieniacie same nowości:-/ Nikt już nie pamięta świetnych pełniaków jakie kiedyś dawali, np. Dark Colony? Pewnie nie, bo jak jak kupowałem CDA z pełną wersją DC i FX Fighter Turbo połowa tu piszących ssała cyca albo uczyła się pisac w przedszkolu....

Iselor, masz do powiedzenia cokolwiek poza tym, że uważasz się za lepszego od innych, bo jesteś starszy?

Jakby tak wszyscy hierarchizowali wartości w ten sposób prezydentem polski byłby pewnie jakiś 103-latek z Sulęcichowa...

Mi najwięcej frajdy sprawił Mass Effect. (Recenzja dziś na moim blogu: http://gwkg.blogspot.com/) Poza wszystkim, gry się starzeją i naturalną koleją rzeczy jest podawanie świeższych produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, wymieniacie same nowości:-/ Nikt już nie pamięta świetnych pełniaków jakie kiedyś dawali, np. Dark Colony? Pewnie nie, bo jak jak kupowałem CDA z pełną wersją DC i FX Fighter Turbo połowa tu piszących ssała cyca albo uczyła się pisac w przedszkolu....

Iselor, masz do powiedzenia cokolwiek poza tym, że uważasz się za lepszego od innych, bo jesteś starszy?

Jakby tak wszyscy hierarchizowali wartości w ten sposób prezydentem polski byłby pewnie jakiś 103-latek z Sulęcichowa...

Widzisz durnotę tego co napisałeś?

Mi najwięcej frajdy sprawił Mass Effect. (Recenzja dziś na moim blogu: http://gwkg.blogspot.com/) Poza wszystkim, gry się starzeją i naturalną koleją rzeczy jest podawanie świeższych produkcji.

Wątek z tego co wiem dotyczy wszystkich gier jakie dali w historii, nie tych z ostatnich 3 lat. Proszę, nie pouczaj mnie. Naturalne jest też to że Fallout ma w sobie więcej więcej cRPG niż ME (choć ten też jest fajny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w tym temacie (rok temu), ale w tym czasie CDA dołączyło takie gry, że warto je dopisać (i tak by nikt nie przeczytał mojego edita)

-Fallout 1

-Fallout 2

-Gothic 1

-Gothic 2

-Fable

-Hitmany

-Psychonauts

-Runaway 2

-Tony Hawk's Pro Skater 2 i 3

-Seria Legacy of Kain

Nowe na liście:

-Gothic 3

-Syberia 1 i 2

-Mass Effect

-Call of Juarez 1 i 2

-World of Goo

-Braid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...