Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Jak mówi mistrz Yoda:

"Dużo w cd-action gier było, wybrać trudno najlepszą było.

Ale ja wybrałem moje TOP 10 i jedziemy:

1.Ex aequo("Egzekwo") Ninja Blade i DMC 4

2.Hitman

3.Nail'd

4.Jade Empire

5.World of Goo

6.PoP

7.Just Cause

8.Seria (niecała, chyba...) TR

9.Ex aequo CoJ i CoJ BiB

10.Saints Row 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Seria Hitman i Mass Effect, nigdy nie lubiłem Shooterów,ale po tych grach jakoś się przełamałem, ale to tylko wyjątkowe serie gier,które bardzo mi się spodobały potwierdzające regułę, nie lubię strzelanek :)

Saints Row 2 też fajna, ja kupiłem oryginalną z Empika. I wtedy bardzo mi się podobała, ale jak zobaczyłem, że w CDA dodają do pisma,postanowiłem zainstalować sobie mój stary egzemplarz. Po kilku latach o dziwona moim nowym lapku wygląda okropnie, nie da się ustawić rozdziałki na wyższaniż 1280 na 800 i aż sam się zdziwiłem jak gra mnie odepchnęła a kiedyś mi siępodobała. (Ale to tylko graficznie)

Pozdrawiam wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP 15 (kolejność przypadkowa):

1. Fallout

2. Fallout 2

3. Gothic

4. Fable :D

5. Psychonauts

6. Ceville

7. Sins of a Solar Empire

8. Mass Effect ER

9. Puzzle Quest

10. King's Bounty: Legenda

11. King's Bounty: WK

12. Thief: Trylogia

13. Resident Evil 5

14. Oddworld: The Oddboxx

15. Kroniki Riddicka: EFBB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect, wszelkie Hitmany, Fallout 1&2 - co na tamte czasy równało się temu jakby w następnym numerze dali Wiedźmina 1&2, albo Mass Effecta 2. Fable też było genialnym pełniakiem, Psychonauts, Jade Empire i last but not least Cezar III. :) Ponieważ moja pamięć lubi płatać figle, to na sto procent pominąłem jakąś pozycję, ale od czego mamy opcję edytowania postów (w komentarzach też by się przydała :)).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dużo tego było... Mass Effect, CoJ: WK, Resident Evil 4, Resident Evil 5, Hitman Blood Money, Devil May Cry 4, Brothers in Arms HH było też fajne... a, no i jeszcze obowiązkowo Dark Messiah i Necrovision - to są super gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwsze miejsce Mass Efect zaskoczyło mnie to ,że zjawił się w CDA

2 miejsce seria hitman mogę w niego grać bez przerwy xdd

i oczywiście musiała się tu znaleźć seria fallout jak dla mnie najfajniejsza część 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, która jest najlepsza, ale najwięcej czasu spędziłem przy Torchlightcie i Gothiku 2 Noc Kruka.

Oczywiście świetnymi tytuałmi były także Gothic 3 czy też Mass Effect, ale te już miałem wczęsniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, żadna gra mnie nie wciągneła tak jak Tribes Zemsta !! Nigdy nie grałem w coś podobnego, FPS w którym trzeci wymiar nabiera prawdziwego znaczenia. O ile kampanie przeszedłem ot tak, to tryb multi mnie zassał do końca.. Po dziś dzień jest to jedyna gra w którą gram, jeszcze nigdy bicie fragów tak mnie nie pochłoneło :) Jak dla mnie numer 1 !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepsza była ta z Gothic 2 + Noc Kruka

Popieram. To był jeden z pierwszych numerów jakie kupiłem, a tego Gothica przeszedłem nieraz.

BTW: Będzie jakieś podsumowanie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...