Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

dziwne pytanie, biorąc pod uwagę ilość stałych czytelników i ich odmienne gusta to chyba nie da się wyłonić jednego najlepszego, ja zgodzę się z kolegą wyżej że był to Morrowind, dla mnie absolutnie gra wielka i kultowa, i chyba jedyna w którą tak długo grałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że najlepszymi pełniakami w cd-action były Resident Evil 5,Gothic 2,Splinter Cell Double Agent,Torchlight ze względu na diablopodobny klimat,Devil May Cry 4,Call Of Juarez,Devil May Cry 3,Tomb Raider Anniversary,Titan Quest,Kozacy 2 Wojny Napoleońskiem,Codename Panzers Faza Druga,Loki,Ninja Blade,Imperium Romanum,Dark Sector,Rainbow Six Vegas 2,Supremme Commander,Still Life,Tom Clancy's Rainbow Six Vegas,Tomb Raider Legenda,Drakensang The Dark Eye,Blacksite Area 51,The Legend Of Beowulf,Arma 2,Saints Row 2,Syberia 1 i 2,Mass Effect,Rayma Szalone Kórliki 2,Kane and Lynch Dead Men,Resident Evil 4,Temple Of Elemental Evil,Kryzys Kubański,Act of War Direct Action,Empire Earth+Sztuka Podboju,Blitzkrieg 2,Full Spectrum Warrior,World Of Goo,The Moment of Silence,Total Annihilation Kingdoms,Deus Ex Invisible War,Tactical Ops Wojna z Terrorem,Mage Knight Apocalypse,Sniper Elite,Heaven and Hell,Panzer Elite Action,Spellforce 2 Czas Mrocznych Wojen,Mafia Tycoon,Blitzkrieg Horyzont W Ogniu,Xpand Rally Xtreme,Ballance,Desperados,T-72 Balkans On Fire,Jade Empire Special Edition,Sins Of A Solar Empire,Thief The Dark Project,Thief 2 The Metal Age,Thief Deadly Shadows,Braid,Sbk X Superbike World Championship,Fable Zapomniane Opowieści,Combat Mission Shock Force,Sinking Island,Puzzle Quest Challenge Of The Warlords,Knights Of The Temple,Tony Hawk's Pro Skater 4,Crashday,Guild Wars Factions,Psychotoxic,Dark Messiah Of Might and Magic,Cezar 3,Podróż do Wnętrza Ziemi,Alone In The Drak 4,Space Empiers 4 Deluxe,Runaway 2 Sen Żółwia,Space Rangers 2 Rebelia,Gumboy Crazy Adventures,Project Snowblind uuufff i to by było na tyle .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te pełniaki, które wcześniej zakupiłem.. No, ale żeby nie marudzić, to w Mass Effect bym nie zagrał pewnie do dziś, gdyby nie to, że była w CDA. Fable i G2 to jedne z moich ulubionych tytułów, więc tym, którzy nie grali przed premierą w magazynie, z pewnością było miło. Resident Evil 5 w wersji PC to również fajna zdobycz, bo konsolowej nie skończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...