Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Wiecie co? Ta dyskusja nie ma sensu :) Pojawiły sie już chyba wszystkie gry jakie kiedykolwiek weszły na łamy CDA, tak samo w temacie najgorszych gier. Tu nie da się wytypować. Gusta :D

Nie prawda, wprawdzie pojawiły się prawie wszystkie, ale niektóre wiele razy. Połowa postów to Gothic 2. :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam zbyt dużego stażu z Ekszynem (od 150 numeru), ale do tej pory pełniak który zabrał mi najwięcej czasu z życiorysu to zdecydowanie Mass Effect, ale nie tak znowu bardzo daleko od niego jest Fable - Zapomniane Opowieści :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

Mi się najbardziej podobały podobały :Hitman 3 i 4,Drakensang Dragon Edition ,Arma 2 ,Call of Juarez obie części ,oraz Silen Hunter IV,jest jeszcze tego trochę ale bym musiał pół tematu chyba zapełnić :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 1

Fallout 2

Kocham RPG a to nie dość,że były genialne gry to zostały bardzo szybko dodane do CDA. Wstyd się przyznać ale to były pierwsze WIELKIE RPG jakie miałem oryginalne, tylko dzięki CDA :)

Earth 2140

Nie lubię RTSów za bardzo i gram do dziś tylko w 3: Starcraft 2(multi wymiata), Original War(świetny pomysł) i właśnie Earth 2140 (nie wiem czemu ale go bardzo lubię).

A teraz kilka innych równie dobrych:)

Earthsiege 2

W Mechwariora nie grałem ale ta gra była super i jak dla mnie w zupełności wystarczyła mi jako gra o mechach :)

Jagged Alliance 2, Jagged Alliance 2,5

No co tu dużo mówić. Kolejny klasyk w który gram do dzisiaj :)

Tomb Raider II: The Golden Mask

Wiem, że to dodatek i wymaga pełnej wersji ale nawet redaktorzy napisali, że wystarczy przegrać jeden plik z dema Tomb Raider'a 2 i działało (a te pantery, tygrysy czy co to tam było śniło mi się po nocach przez kilka tygodni :D )

Majesty

Genialne połączenie RTS i ukochanego RPG :)

BloodRayne

Jedynka była super. No i sexi wampirek:)

Kroniki Riddicka

Film super gra też ma taki klimat.

Puzzle Quest

Niby taka prosta gierka a jaa wciągająca

Van Hellsing

Świetny film, szkoda że nie ma tego więcej (Godzilla mi sie nie podobała:D )

Było dużo fajnych gier (Mass Effect, Morrowind, Wacki, Still Life, Deus Ex, Fallout Tactics BoS, Thief (1,2,3), Desperados, Fable, Overclocked, Jade Empire, Devil May Cry 4, King's Bounty (dwie części), Dawn of War II itd) ale te gry już miałem a że kupuje CDA tylko dla gier (pare numerów w roku) to tych numerów nie kupiłem.

Nie ma co mówić. CDA na prawde potrafi zaskoczyć pełnymi wersjami. I chociaż już od wielu lat kupuje tylko parę numerów rocznie to są w nich takie gry, że nic tylko bić pokłony. A że tyle zdań ile osób więc pewnie reszta numerów podobała się innym:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa Fallouty, Prisoner of Ice (no miód i klimat!!), Earth Siege 2 (pierwsza gra z mechami, którą polubiłem), LoK - wszystkie części, Vampir Maskarada - urzekł mnie za 3cim podejściem ;), Nosferatu - losowość!, Kolekcja Larryego i oczywiście... Alone in the Dark 3! (a ś.p. Secret Service opylał wtedy AitD 1 i 2 po 3 dyszki za jedną część ;).

Nie muszę dodawać, że wtedy (1997 - 2000) to BYŁY pełniaki - miodne. Zwłaszcza, że mało komu uśmiechało się kupować w sklepach komputerowych - stacjonarnych (NIE w empiku czy na Steamie - o takich cudach nikt nie marzył) gry po 100-150-200-250 (Age of Empires, zbierałem pieniądze od gfwiazdki do gwiazdki na to ;)) zł. Jak ktoś trafił na Final Doom za 59, to nawet nikomu nie mówił, bo sklepy często miały po jednym pudełku każdej gry. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Seria Rainbow Vegas - bardzo lubie takie klimaty. Fable - mimo że bajkowa to bardzo ciekawa i grywalna. Gothic 2 - klimat z jajem, ciekawa fabuła, od zero (skazaniec) do hero (np.paladyn). Nie rozumiem tylko dlaczego w 3 częci Lee, chciał się zemścić na Rohbarze. Bo w 1 mówił że nie jest na niego zły, tylko na dostoników którzy go w to wplątali. Supreme Comannder - bradzo rozbudowana strategia. Dużo jednotek czyli total anhilition wiecznie żywy. Torchlight - grywalny klonik Diablo. Bosy moim zdaniem nawet lepsze od orginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej - w czołówce jest Fable, w które naprawdę często gram, gra ma świetny klimat, w miarę dobrą grafikę jak na tamte lata. No i sam wygląd postaci (wiek, waga, dobro/zło przez co nasza postać się zmienia).

Następną grą jest Red Faction - gra mojego, że tak powiem, dzieciństwa (pamiętam jak grało się w to w kawiarence internetowej przez LAN-a), w sumie była to pierwsza gra, w którą grałem, gdzie można było niszczyć wokół siebie otoczenie.

Saga Gothic - chyba nie muszę tłumaczyć.

Z tych starszych numerów pamiętam też Total Annihilation - no po prostu nad grą siedziałem kilka dobrych miesięcy, miód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...