Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Dawno temu była taka gra w CDA o nazwie Revenant. Było to bardzo dawno, że aż musiałem sobie przypomnieć jak ta gra się nazywała. Ale była super ta gra, jak na Hack/slash miała bardzo fajny model walki.. To takie diablo albo titan quest w którym można robić było skoki jak w Jade Empire, salta w tył, różne uderzenia. Grafika mi się wydawała bardzo ładna wtedfy. Całą przeszedłem i wydaje mi się że to była bardzo niedoceniona gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam nadzieję, że ten najlepszy jest cały czas przed nami :) A z ostatnich kilku lat na pierwszym miejscu jest Torchlight - setki godzin spędzonych na bezsensownym szwendaniu się tu i tam :ok: Warto również wspomnieć o Mass Effect, Call of Juarez 2 czy o dziwo Blacksite Area 51. Z dawniejszych - Fallout & Fallout 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wiele wspaniałych gier w historii CDA, te które wciągnęły mnie najbardziej to min. seria Gothic, Fable, Drakensang, obie części Call of Juarez, Dark Messiah, Mass Effect, ale jeśli miałbym wybrać jedną, to wybrałbym Prince of Persia z 2008r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję gry, od dawna i systematycznie, dlatego też wszystkie prawdziwe hity, jakie niezaprzeczalnie w CDA się pojawiły, były zazwyczaj dublem mojej kolekcji.

Było jednak kilka pozycji, na których zakup się nie zdecydowałem, a dzięki CDA pozytywnie się zdziwiłem.

Bardzo miło wspominam kilka pozycji, w tym Resident Evil 5, które zaskakująco mocno mnie wciągnęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jedną z najlepszych gier dodanych do CDA jest Bionic Commando.

Gra jest w czołówce najlepszych gier w jakie grałem. Dawno już tak świetnie się nie bawiłem. Przeciwnik chce cię zabić, nie jest modern warfarową tarczą do trafienia, poruszanie się po świecie gry za pomocą biomechanicznego ramienia jest rewelacyjne. Czuję że sterują postacią, a nie - "wciśnij X by skoczyć na helikopter, złapać się płozy, wspiąć, pokonać głównego złego". Walki z bossami wymagają kilkakrotnego podejścia. Cudna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA I - Gra z serii GTA w CD-Action,Długo w nią pogrywałem.

Gothic III Złota Edycja - Gdy dowiedziałem się że będzie Gothic III z dodatkami nie mogłem w to uwierzyć.

Resident Evil 4 - Nie znałem tej gry lecz tytuł obił mi się o uszy dlatego postanowiłem zainstalować,Gra przykuła mnie na długie godziny do komputera.Specjalnie dla niej kupiłem pada.Później stwierdziłem iż muszę mieć wersję pudełkową.

Trylogia Thief - Dzięki niej polubiłem misję typu:,,Nie dopuść by cię odkryli".Wcześniej nienawidziłem takich misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mass Effect Gra wspaniała pod każdym względem. Jedyny minus jest taki , iż jest za krótka , miło byłoby pozwiedzać więcej planet. Ogólnie 10/10

2. Gothic3 Klasyka. Do tego ZB i cudowne patche. Po pobraniu QP gra jest nieziemsko wciągająca dla maniaków sagii. Jedyny minus dla mnie to samotne wybijanie miast. (1 na 100 i winner?) Według mnie 9/10

3. Prince of Persia Świetna grafika połączona z rewelacyjnymi możliwościami naszego bohatera tają genialny efekt. Troszkę zbyt monotonna no i co to za zabawa jeżeli nie możemy przegrać? Gdyby nie to ocena na pewno maksymalna , a tak 8,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było takich gier, trzeba by chyba wypisać wielką listę i tak zapewne nie zmieściłyby się wszystkie gry na tej liście :wink:. Moim zdaniem pełniaki, które można wyróżnić to: Mass Effect, Rainbow Six Vegas 1 i 2 oraz Gothic 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, ale dobra:

-dark messiah of might and magic

-king's bounty legenda i wojownicza księżniczka

-bionic commando

-call of juarez więzy krwi

-titan quest

Jest jeszcze wiele innych, ale te mnie najbardziej wciągneły. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...