Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Przeniesieni do Hall of FAme / EE

Polecane posty

>dzień nie gadałem z Felem

>zrzekł się moda

Myeqfoe.png

Szkoda +1. Chociaż się nie dziwię, że to się stało.

Ale sobie nie myśl, że zmienię swoje odczucia, bo jesteś w hofie. Dla mnie istnieje tylko jeden prawdziwy hof husbando i nie jesteś nim ty. :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... ale... Z kogo ja teraz będę się śmiał, że ma rangę po to tylko, żeby ją mieć? Gofra nawet poza forum nie za bardzo jest jak dorwać, a to byłby najlepszy obiekt. Na Aidena jest lepszy hak (ci którzy znają go osobiście wiedzą o czym piszę). :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nikt ich nie pamięta. A szkoda ,bo swój wkład w rozwój forum mieli.

Dzięki.

Kto nie pamięta ten nie pamięta. Miło, iż uhonorowano chociaż w ten sposób tych panów (aczkolwiek nie sądziłęm, iż po pewnych 'zawirowań' Trymus może na cokolwiek jeszcze na forumowym padole liczyć).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie jest w Luźnej Jeździe o tym się zapomina. :) A poważniej - przykro mi ale nie zaglądałem do działów w którym ci użytkownicy byli Ekspertami. A w jakiej dziedzinie?

Ktoś nam podmienił 8azyliszka - nie zna ludzi z działów, w których sam głosi swe prawdy pisze.

Trymus był ekspertem od poglądów (jakkolwiek by to nie brzmiało), a SAMEdi był od sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie były kryteria, ale z tych kilku postów czesiczka (jako Trymus go nie pamiętam), które widziałem, widać było, że odznaczał się obszerną wiedzą (przynajmniej) z historii i religii (nie tylko chrześcijańskiej, mam na myśli też mitologie). Pamiętam, że raczej nie pisał w tych działach, aby szukać sporów, ale podzielić się swoją wiedzą. Polecił mi też kiedyś biografie Napoleona i Piotra Wielkiego potrzebne mi do przygotowania projektu.

Myślę, że nazwę "Ekspert Poglądów", należałoby zmienić na "Wzorowy Dyskutant" czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...