Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Przeniesieni do Hall of FAme / EE

Polecane posty

A ja uderzę w weselszy dzwon. Wies.iu i stefanie, ogromnie wam dziękuję w ogrom pracy, który włożyliście nie tylko w techniczne i konceptualne porządkowanie forum, ale i w fantastyczną atmosferę pokoju i zjednoczenia, którą potrafiliście roztoczyć nad nami - aktualnymi i byłymi moderatorami. I chociaż mam sentyment do tego forum i wiem, że wasza rezygnacja z funkcji jest dla niego ogromną stratą, to cieszę się, że wreszcie postanowiliście sięgnąć po zasłużoną nagrodę - święty spokój :) Liczę jednak na to, że obydwaj dalej będziecie się z nami kontaktować*

*- Nie wiem za bardzo, jakie jest wasza postawa w tym względzie, skoro nie umiem znaleźć nigdzie oficjalnego oświadczenia dotyczącego waszego odejścia ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku się pozmieniało odkąd się człowiek zarejestrował. Swoista rewolucja. Nie ukrywam, smutno się robi jak w ciągu paru(nastu) tygodni z funkcji moderatora rezygnuje jakiś tuzin Starej Gwardii zasłużonych osób. Powodzenia... wszystkim, tak hurtowo. smile_prosty.gif

PS Tuzin = 4*3

Half-LIfe 3 confirmed.

PS 2 Chyba nikt nie zwrócił uwagi, że zjazdy forumowe powoli przestają być zjazdami moderatorów. Przypadek? Nie sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję pogłoski, że z Wiesiem udajemy się na tamten świat. Po prostu przeszliśmy na emeryturę od adminowania i moderowania.

PS. m(s) Mam nadzieję że typery nie przestaną istnieć smile_prosty2.gif

Nie ma nawet takiej opcji :) . Co by nie było problemów w przyszłości, przed odejściem utworzyłem dwie grupy: dla zwycięzcy i prowadzącego typer Bundesligi. Po turnieju wystarczy PW do Ghosta lub nowego JA, by nagrodzić te osoby.

W sprawie aktualizacji typerowego HoFA będzie trzeba męczyć innych modów np. Tura :) .

Tylko teraz to już naprawdę nie wiem kto Zjazd zorganizuje...

Nie widzę przeszkód by ostatni organizator powtórzył swój wyczyn :D .

*- Nie wiem za bardzo, jakie jest wasza postawa w tym względzie, skoro nie umiem znaleźć nigdzie oficjalnego oświadczenia dotyczącego waszego odejścia wink_prosty.gif ).

Bo go nie było. Zazwyczaj robił to ktoś z naszej dwójki, ale teraz na tym stanowisku jest wakat, więc brak takiego oświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, człowieka chwileczkę nie było, a tu się takie rzeczy dzieją. Nie dość, że ludziska ześwirowali z blingee, to jeszcze na dodatek takie osobistości odchodzą z grona moderatorskiego. Wies.niak był jednym z lepszych adminów z jakimi się spotkałem, a na forach to akurat wielu byłem, więc swoje wiem. Stefana też kojarzę, z typerów... w które nigdy nie chciało mi się bawić, ale czasami rzucałem okiem na wyniki.

Cóż, z własnego doświadczenia wiem, że są limity na to jak długo admin może wytrzymać. To i tak cud, że daliście radę wytrwać tak długo w tym grajdole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień na forum, jesień. Kto by jeszcze niedawno pomyślał, że na liście zalogowanych użytkowników HoFów będzie więcej niż modów - teraz to się zdarza bardzo często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień na forum, jesień. Kto by jeszcze niedawno pomyślał, że na liście zalogowanych użytkowników HoFów będzie więcej niż modów - teraz to się zdarza bardzo często.

Trzeba wyrzucać nieaktywnych forumowiczów z HoF :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, i kolejny modek z NtG odszedł. Zdaje się, że nie ma już modków, którzy dobrze znają się na programach, sieciach i programowaniu. :/

@politan Dzięki za mnóstwo fajnej roboty, którą wykonałeś w NtG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, decyzja nieco nieoczekiwana (bo obecnie nie ma go kto zastąpić), ale zrozumiała. Myślę, że każdego w końcu dopadnie życie na tyle, że na forumowe przyjemności zabraknie miejsca.

Dziękujemy za współpracę i życzymy szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...