• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

tatarzyn16

Forumowicze
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O tatarzyn16

 • Tytuł
  Hobbit

Sposób kontaktu

 • AIM
  12812094
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Fotel

Ostatnie wizyty

2795 wyświetleń profilu
 1. Tak!
 2. A nie wie ktoś czy zapisy z Odrodzenia (bo przerwałem grę w kampanii Elfów) będą działać po zainstalowaniu Reincarnation?
 3. @Adzior Przed poprzednimi świętami też miał być jeszcze jeden odcinek;) No ale czekam na premierę.
 4. To byli Hanarowie. Upierdliwy
 5. Też zdążyłem obejrzeć, ale jakoś mnie nie powalił. W sumie to się chyba raduję. IMO bitwy morskie były jedyną fajną nowością w trójce, a jeśli ma być ich teraz więcej to tym lepiej. A jeśli bohaterem naprawdę będzie dziadek Kenway-to jestem szczęśliwy. Connor był kompletnie bezpłciowym bohaterea, ale Haytham był chyba najfajniejszą postacią jak do tej pory w całym cyklu. Licze więc że dziadek będzie podobny no i do tego lubiane przeze mnie klimaty pirackie. HO HO HO!
 6. Ok dzięki za wszystko. Temat do zamknięcia.
 7. I jeszcze ostatnie pytanie, czy taki stan rzeczy może w jakikolwiek sposób wpływać na wydajność komputera?
 8. Ale czy to uszkodzenie będzie z czasem postępować? I czy takie uszkodzenie kwalifikuje się do wymiany na gwarancji?
 9. Proszę
 10. Czy taki wynik SMARTA jest dla mnie powodem do niepokoju i twierdzącej odpowiedzi na pytanie z tematu?
 11. No to i moje pytania: 1. Dlaczego Berlin cały czas tak jedzie po Krzysiu Gonciarzu? 2. Kruczoczarny, czy pracujesz obecnie w Reality nad Sacrilegium może? Jeśli tak, to może mógłbyś powiedzieć w jakim miejscu jesteście i jak projekt się rozwija, bo ostatnio cichutko o nim:( 3. I jeszcze jedno do Kruczoczarnego: czy mógłbyś nam zdradzić coś, cokolwiek na temat next-genów? Czy w ogóle coś o nich wiesz, widziałeś je, czy może znasz chociaż ich specyfikację?
 12. Z tego co przed chwilą sprawdzałem, wysyłka na 3kropki nie jest darmowa, z wyjątkiem odbioru własnego. Więc nie wiem skąd takie info w przeglądzie najtańszych gier.
 13. A może ktoś wie gdzie mógłbym dostać Bard's Tale z polskim dubbingiem?
 14. Ja dziś skończyłem Kane and Lyncha. Nic specjalnego, ale mimo to dość przyjemnie się strzelało. A co do klucza, to też pomyliłem sobie 6 z G, ale nie mam zamiaru robić z tego jakiejś afery.
 15. Sorry, wolałem się upewnić. Nie mam koncepcji co by to mogło być. Ten laptop powinien spokojnie wszystkie gry pociągnąć na +30fps.