Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Wszystko mi się już ściągnęło. Naciskam play i... wyskakuje błąd. Ponowna instalacja prawdopodobnie pomoże. Ale...gdy grę odinstaluję będę musiał również od nowa ściągać te patche?

EDIT: Zainstalowałem Demo ponownie. Niestety, po odpaleniu gry pokazuję mi się taki komunikat:

Torchlight2.exe - nie można odnaleźć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCR100.dll Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

Po zamknięciu tego okienka pojawia się następne:

Failed to load library "LIBEAY32.dll"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym na grze -> właściwości -> zakładka pliki lokalne -> sprawdź spójność plików gry. Steam chwilę pomyśli i pobierze uszkodzone pliki. A tak przy okazji - następnym razem pisz w pomocnej dłoni, bo idę o zakład ze po tej ilości postów moderator, pan i władca świata, nas opierdzieli ^^

Edit: Co do pliku .dll - może ci ich brakować niezła ilość, wpisuj nazwy w google i po pobraniu umieść w odpowiednim folderze, jeśli dobrze pamiętam to System32 ;]

@down

A nie mówiłem? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, że Torchlight to marna podróbka Diablo. Ale z ciekawości zainstalowałem wczoraj jedynkę, bo była kiedyś do CDA dołączona, więc ją miałem. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Gram już od wielu godzin i nie mogę przestać. Jak dla mnie to na razie ta gra jest na 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darthmetalus

W multi jest o tyle ciezko, ze grajac z obcymi ludzmi trudno sie dogadac, bo kazdy biega, gdzie mu sie podoba. Ostatnimi czasy latam tylko solo, poniewaz farmie Skulle czy jakies itemy. Natkneliscie sie moze na cos z ponizszej listy?

Trancendent Sash - pas

High Wizards Brigandine - zbroja

High Wizards Helmet - helm

Mantle of Winter Magus - naramienniki

Parma's Coal-Burner - tarcza

Warcaster Trousers - spodnie

Aha, jestem NG+++.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem znowu pogrywać w jedynkę, jak na razie nie żałuję. Gra sprawia mi taką samą frajdę tak jak wtedy, gdy po raz pierwszy ją sobie odpaliłem. Tylko wcześniej cały czas szedłem do przodu, zgodnie z wątkiem fabularnym, a teraz rozbijam się po dodatkowych mapkach od kupców i misjach pobocznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Hmm... ciekawy bug jest w związku ze zmianami języka... w polskiej wersji Steam nie daje możliwości zmiany języka w T2, a w angielskiej już tak (i pewnie innych też).

Widocznie u Ciebie ;] W moim przypadku nic takiego nie ma miejsca, przy okazji wyżalę się, że czcionka jest jakaś taka bezpłciowa. jezyk1.gif

Jak tam wasze próby grania postaciami Elite Hardcore? Ja przez pewien czas starałem się grać Inżynierem nastawionym na walkę z pomocą działa, wspomagającego się "bańką" i robocikami ale ginę mniej więcej na 30 poziomie :D Pewnie dlatego, że gram sam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe, że tylko u mnie... :DChyba sprawdzę spójność plików.

Albo i nie. Rzeczywiście, w grze można to-to zmienić? O.o

Ciężko się zdecydować na klasę teraz... Mam Embermage'a i Gunzer... Outlandera znaczy i moje zamiłowanie do magii walczy z zamiłowaniem do broni palnej. I Akimbo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... jest dość dziwne, szczególnie jak się wcześniej obcowało z angielską wersją. Jak zobaczyłem np. shotgonne przetłumaczone na "pukawki" to parsknąłem śmiechem :P

Generalnie to włączyłem polonizację by się trochę pośmiać, a potem zmieniłem na angielski, bo... w multi mogą grać tylko osoby z tą samą wersją językową (!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam skórkę Diablo III gdyż na standardową nie mogę już patrzeć ;] Wygląda pięknie - klik!

Gdy ukończę grę moim inżynierem HC Elite zamierzam zainstalować ten mod - klik!

Gra ma zostać zintegrowana z warsztatem Steam i prócz tego twórcy mają udostępnić narzędzia moderskie - możemy spodziewać się zalewu dobrych modów.

Tutaj zaś link do forum z spisem aktualnych modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mój build na Berserkera :D

Umiejętności, które wymaksuję: Eviscerate, Battle Rage, Blood Hunger, Shadow Burst, Shadowbind, Wolfpack, Frenzy Mastery, Red Wolf

Umiejętności, w które dam jeden punkt: Howl, Rage Retaliation

Może wydawać się wam, że durnotą jest inwestowanie w tyle umiejętności, ale warto się przyjrzeć, aż 4 z nich to pasywki. Ulepszą Berserkera, pomogą mu się leczyć/przedłużą szał/pozwolą szybciej eliminować przeciwników.

Pozostałe 6 aktywnych...

Howl osłabi przeciwników, a shadowbind pozwoli błyskawicznie wyeliminować grupy potworów za pomocą ataków. Battle Rage wzmocni zadawane przez bohatera obrażenia. Tak więc tylko 3 będą służyły do bezpośredniego zadania specjalnych obrażeń , ale każda inaczej. ;) Wolfpack pozwoli atakować z odległości, shadow burst doskakiwać/uciekać od wrogów zadając obrażenia i lecząc Berserkera, a Eviscerate będzie służyło do zadania dużych obrażeń wielkiej grupie wrogów...

Co o tym uważacie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem po trochu każdą z postaci... i ostatecznie stwierdzam, że tytuł OPa leci do Berserkera. Bardzo zbliżonym (w kwestii obrażeń) jest Embermage, ale... Berserk ma przeżywalność, w zamian za obszarowe obrażenia. Wszystkie moje postacie miały podobne eq, w szczególności zbroję, ale to właśnie Berserkiem najszybciej i najłatwiej udało mi się przejść Akt I.

Regent zabity w mniej więcej 20 sekund to mój absolutny rekord... 20 sekund, jeden potek and no damns given.

Dat skills:

Blood Hunger - jeden poziom wystarczy, żeby mieć całkiem niezłą regenerację, szczególnie kiedy Frenzy się naładuje.

Executioner - dodatkowy chance dla Execute + zwiększenie ładowania Charge na dwie sekundy po udanym Execute? Lol, why not also Zodiberg?

Rampage - tylko jeden punkt na razie, ale jak zaskoczy w trakcie Frenzy... Kolejne poziomy zwiększają tylko szansę wystąpienia efektu, więc...

Wolf Shade - niezabijalny chowaniec na krótko (a z czasem dłużej), który nie dość, że mocno bije, to jeszcze ciebie leczy. Na max. ulepszeniu siedzi 1min... a cool down wynosi właśnie minutę.

Frenzy Master - wiadomo, dłuższe frenzy, + to co opisałem powyżej = 100% crita z AA, boost do speeda.

Shred Armor - pominąłem to na początku, ale z drugiej... w wirze walki można dzięki temu nabić nawet z 50 dodatkowego armora. A biorąc pod uwagę, jak szybko się tutaj uderza... to również zasługuje na uwagę.

A wszystkie powyższe skille są pasywne, co oznacza że nie wymagają praktycznie żadnego świadomego używania. Teraz tylko znaleźć albo kupić coś mocnego... i praktycznie idziemy jak przez masło.

Gram na Veteranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Mi się całkiem fajnie grało i uważam, że również ma potencjał. Jak w zasadzie każda postać, tylko w trochę innym kierunku - outlander może być dobrym damage dealerem, szczególnie w multi, gdzie znajdzie mu się tank do pomocy. Embermage - massive dmg, aoe dmg. Engi - sustain. To jest w zasadzie najlepsze u niego + summony (co wcale nie oznacza, że jest najgorszy pod względem obrażeń). No i wspomniany wyżej berserk. Do gier solo w zasadzie najlepsi są berserk i eng. IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outlanderem nie grałam w multi. Nie wątpię , że wtedy gra się nim o wiele przyjemniej.

Jestem właśnie po pokonaniu głównego Bossa Torchlight 2. Mimo skopanego buildu nie było aż tak, źle. Spodziewałam się, że będę do niego podchodzić przynajmniej 3 razy. Jednak Udało mi się to zrobić już przy pierwszym podejściu. Najlepszy jest stary sprawdzony sposób: bij, uciekaj, lecz się. Mimo, że outlander jest inny niż w becie daje sobie radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Outa i Embermaga na 100lvl (~90% gry w multi). Co tu dużo powiedzieć - nie ma porównania ;) Gra Embermagiem jest znacznie przyjemniejsza, choćby ze względu na odczuwalnie wyższy dmg (max dmg dealt bodajże w okolicach 400k).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...