Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Pierwsze przejście za mną. Szczerze?

Netherlord

był nieco rozczarowujący.

Alchemik

był znacznie bardziej niebezpieczny. Do końca gry jechałem na shotgonach (pod koniec miałem fajne uniki - Luparę, a potem Gray Sky Omen). Główne skille - Rapid Shot, Glaive, Shattering Glaive, Cursed Daggers, Stone Pact i Venomous Hail. Sztyleciki i Pakt mocno się przydały, bo pod koniec 3/4 wrogów brało Outlandera na ząb.

Teraz mała przerwa (X-COOOM), a potem pora na inżyniera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Ludzie na forach pisza, ze wtedy ich najwiecej wypada, bo lvl stworkow sa bardzo zblizone do lvli legendarow. Taka sama sytuacja ma miejsce na wyzszych poziomach trudnosci, a takie podobno sa. Sam gram teraz NG++ i nie mam problemow z mapworkami, a reszty nie oplaca sie farmic ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zapomniałem zapytać, jak zadani poboczne? Są złożone(nie będę pytał czy są bardziej złożone niż w jedynce, bo był to tak żałosny poziom, że te bardziej to było by tylko trochę złożone, ale nie bardzo)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i0.simplest-image-hosting.net/picture/10222012-135453129.jpg

http://i0.simplest-image-hosting.net/picture/10222012-135504854.jpg

Kolejna stówa do kolekcji ;P Ale nadal brak legend :<

Tak szczerze, to Embermagiem grało mi się znacznie lepiej niż Outlanderem. Choć Glaive i po nerfie mocno młócie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to Embermagiem grało mi się znacznie lepiej niż Outlanderem. Choć Glaive i po nerfie mocno młócie.

Może to wina pistoletów? Na Veteranie z pistoletów korzystałem tylko tyle, aby znaleźć pierwszą lepszą shotgonnę - na mobków jest dużo lepsza, a na bossów i tak korzystasz głównie ze skilli (a poza tym pistolety nie poradzą sobie tak szybko z obstawą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem, mam w stashu kilka shotgonnów, może się kiedyś pobawię. Generalnie założenie z tą postacią miałem na hit'n'run - uderzać glaivem, a w razie potrzeby uciekać i trafiać pistoletami by uaktywnić gemy (hp steal + phys dmg/5s). Nie sprawdzało to się źle, aczkolwiek prismabolty maga są po prostu odczuwalnie mocniejsze, widać, że moby padają szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Zainstalowałem to demo Torchlighta II. No ale niestety, okazało się, że muszę pobrać jeszcze klienta o wadze ponad 130 mb. Niestety z aktualnym Internetem, zwłaszcza w dniu dzisiejszym, jest to dla mnie niemożliwe. I dochodzę już do samego pytania: da się jakoś zagrać w to demo bez pobierania tego pliku? Osobiście myślę, że mam na to nikłe szanse, ale cóż, może się mylę. Oby. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy musiałeś instalować Steama, żeby odpalić demo?

Nie, nie musiałem. Ale już kiedyś instalowałem STEAMA. Tyle, że na dysku C. Demo T2 zainstalowałem na dysku D.

PS Ściągnął mi się ten patch 130 Mb. Teraz ściąga się kolejny. Jakieś 30 Mb. Ale niestety, Internet działa jakby chciał, a nie mógł.

Aaaa... Mam nadzieję, że po ściągnięciu tego drugiego patcha będę mógł już zagrać.

I jeszcze jedno: po kliknięciu na ikonkę gry, pojawia się oto taki komunikat: "Only a single instance of this applications can run". U mnie z angielskim nie jest zbyt dobrze, więc nie rozumiem tego komunikatu.(wiem, wiem. Wstyd ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna instancja (kopia) tej aplikacji może być uruchomiona.

Znaczy, że jakimś cudem załadowało Ci grę do procesów i że musisz najpierw wyłączyć ją w procesach by móc zagrać ;]

Po kliknięciu na ikonkę wyświetla się... launcher. Kolejny patch się nadal ściąga. OMG! Chciałem zagrać tylko w DEMO, a tu takie rzeczy mnie spotykają. wink_prosty.gif

Natomiast gdy próbuję uruchomić grę wchodząc w jej folder pojawia się komunikat, że brakuję mi jakiegoś składnika. [może po ściągnięciu patchy składniki się, że tak powiem, zaktualizują]

EDIT: U Was też te patche pobierają się z taką dziwną prędkością? Tzn. raz jest (przykładowo) 60 kb/s, a po chwili 30, po jeszcze jednej chwili 15, a później znowu prędkość pobierania idzie ku górze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche pobierają się u mnie z pełną przepustowością łącza - a demko zajmuje tyle, gdyż w istocie jest to pełna gry, tyle tylko, że demko ogranicza nas bodajże do 1 aktu - jeśli zdecydowałbyś się na kupno gry mając na dysku wersje demo to musiałbyś pobrać tylko paręnaście mega ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...