Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

W moim przypadku byłoby to niemożliwe... Napisanie tutaj 15 postów na dzień mnie męczy, a co dopiero z nabijaniem postów gdzie indziej.

Napiszę tak - zaglądam jeszcze na dwa fora (czasami trzy :]), ale od lat się tam nie udzielam, bo szlag mnie jaśnisty trafia, jak widzę wręcz żałosny poziom postów. Serio, ale dla mnie dość dosłowne trzymanie się regulaminów na tym Forum właśnie do niego przyciągnęło. Szukałem miejsca, gdzie na problem się po prostu odpowiada, a nie wyzywa od najgorszych (tak z zasady).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne pytanie do moderatorów FA. Czy jesteście moderatorami na innych for dyskusyjnych oprócz FA?

Właściwie nie. Kiedyś byłem zaangażowany jeszcze na jednym forum, ale było ono małe i nie warto o nim wspominać. FA to taki wielki wyjątek i chyba tak zostanie. Tylko tutaj zostałem na dłużej i prawdę mówiąc tylko tutaj mnie ciągnie. Inne fora to tylko romanse, a i tak zawsze wracam tutaj. tongue_prosty.gif

A czy są jakieś fora, na których macie więcej postów niż tutaj?

Nie ma. Właściwie i tutaj nie mam super wielkiej ilości postów, ale i tak jest ich dla mnie dużo. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu: "teraz przynajmniej w internecie będę mógł się wyżywać na innych". tongue_prosty.gif Trochę bardziej serio - trudno powiedzieć. Przybyło kilka bajerów, ale właściwie nic innego się nie zmieniło. Narzędzia moderatorskie są bardzo fajne i łatwe w obsłudze, więc czułem swobodę. Pierwsza myśl była taka, że wreszcie można coś samemu zrobić dla forum.

I teraz mówią do mnie "kierowniku". tongue_prosty.gif

Przechodziło się też etap "nowego", robiło kawę i myło ostownice. Niestety "kierownik" jest zarezerwowany dla JA i to my tak mówimy do nich, ale to tak miedzy nami. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się udzielam jeszcze na jednym forum, mam tam całkiem pokaźną liczbę postów i narzędzia paramoderatorskie (i to mi pasuje, bo tamto forum jest dużo bardziej zorganizowane i moderatorzy faktycznie mają obowiązki o.O).

Co czuliście zapoznając się panelem narzędzi moderatorskich?

Zdecydowanie rozczarowanie. Liczyłem na jakieś fajerwerki albo coś...

Ja się czuję nieco ogrniczony :<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czuliście zapoznając się panelem narzędzi moderatorskich? Rozczarowanie? Potęgę? Chęć gnębienia maluczkich?

Jeśli chodzi o ten obecny to zdecydowanie rozczarowanie. Stary panel był o wiele prostszy. Były w nim tylko dwa guziczki: 'wywal' i 'okaż łaskę'. Do dzisiaj nie wiem po co był ten drugi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mam więcej postów.

Kiedy zobaczyłem swój pierwszy panel moderatorski... Huh, w końcu mogę robić co chcę! Ja byłem prawem! Miałem swojego dwudziestoprocentowego gnata i NIKT nie mógł stanąć mi na drodze do sprawiedliwości. Obecny panel jest taki skomplikowany, że odwiesiłem broń do szafeczki i teraz czasem tylko strzelę jakimś liściem po buzi. Bleh, na co komu ta nowoczesność?

To wy nie macie obowiązków? :O

Jak wracam z uczelni do domu, to czasem muszę zrobić zakupy i wynieść śmieci :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne pytanie do moderatorów FA. Czy jesteście moderatorami na innych for dyskusyjnych oprócz FA?

Tak.

A czy są jakieś fora, na których macie więcej postów niż tutaj?

Nie. Było jedno forum na którym mógłbym mieć więcej, ale przez nieudolność adminów padło swego czasu, a potem już nie wróciło do świetności.

Co czuliście zapoznając się panelem narzędzi moderatorskich? Rozczarowanie? Potęgę? Chęć gnębienia maluczkich?

Nic. Narzędzie jak narzędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam informację podaną przez Pezeta - na początku wszystko załatwiało się kolorowymi guzikami. Poprawię tylko informację: były trzy guziki. Jeden nie działał (ten uniewinniający), drugi pozwalał miotnąć piorunem w użytkownika, a trzeci wykorzystywał Słowo Mocy: Buc!

Niestety teraz już nie jest tak łatwo i od czasu do czasu muszę gnębić mateusza - stefana, żeby przypominał mi, jak trafić do sal poświęconych szczególnym narzędziom tortur. A drogi się lubią zmieniać jak w Hogwarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czuliście zapoznając się panelem narzędzi moderatorskich? Rozczarowanie? Potęgę? Chęć gnębienia maluczkich?

GOT TIGER

Szacunek dla każdego, kto zrozumie ten bardzo hermetyczny żart tongue_prosty.gif A tak poważnie, to w sumie nic wielkiego. Spodziewałem się, że to wszystkie będzie jakieś fikuśne, a tak naprawdę dostałem dostęp do kilku menusów i tyle. No i jak dla mnie na poprzednim skrypcie to było bardziej przejrzyste, a czasów jeszcze bardziej prehistorycznych nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...