Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Ciekawi mnie jedna rzecz:

Jak wyglądają Wasze narzędzia moderatorskie ( panel moderatorski smile_prosty2.gif )

Zawsze wyobrażałem sobie takie narzędzie jak w symulatorze- dużo przycisków, wiele informacji, lampek smile_prosty2.gif Na poważnie - jest dużo przycisków?

Mieliście ( macie) problemy z jej obsługą. Dziwię się, skąd macie tyle informacji ( wgląd do nich) np. numery IP z których się logowali i skąd wiecie czy dane konto jest multikontem

Może macie dobrą pamięć smile_prosty2.gif

PS. Wiem, że mogą to być informacje ściśle tajne, ale może podacie trochę informacji

down: Skąd znasz moje imię . Może o czymś nie wiem smile_prosty2.gif

gr=pewne imię męskie smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz:

Jak wyglądają Wasze narzędzia moderatorskie ( panel moderatorski smile_prosty2.gif )

Jest bardzo user frendly :].

Zawsze wyobrażałem sobie takie narzędzie jak w symulatorze- dużo przycisków, wiele informacji, lampek smile_prosty2.gif Na poważnie - jest dużo przycisków?

A skąd. Opcji tam wiele nie ma, bo i nie potrzeba. Panel moderatora jest bardzo prosty z wyglądu i obsługi.

Mieliście ( macie) problemy z jej obsługą.

Tylko na początku, gdy błąd skryptu powodował ukrycie tego panelu. Teraz? jedno kliknięcie i wiemy o Tobie WSZYSTKO.

Np. wiemy, że teraz czytasz tego posta.

A teraz czytasz to zdanie.

Dziwię się, skąd macie tyle informacji ( wgląd do nich) np. numery IP z których się logowali i skąd wiecie czy dane konto jest multikontem

Jest wiele narzędzi, które nam ułatwiają pracę. Poza tym, ogrom osób posiadających kilka kont sama się wkopuje. W wielu przypadkach nic nie musimy robić.

Może macie dobrą pamięć smile_prosty2.gif

To też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że ja czasami dla rozrywki czytam uzasadnienia kar i odpowiedzi takie jak powyższa dla czystej rozrywki. I zastanawiam się, czy wy czasem nie uprawiacie krasomówstwa. smile_prosty.gif

Na przykład w tym temacie.

http://forum.cdactio...c=21870&st=2600

Przez ponad godzinę czytałem uzasadnienia baniaków i ostów dla piratów i innych takich, i co jedne to lepsze. Robicie to specjalnie, tj. wymyślacie za każdym razem jakiś ciekawy komentarz, żeby się, o zgrozo, nie powtarzało za często, czy po prostu przychodzi to tak samo z siebie?

Przeniosłem do odpowiedniego tematu. - Hakken

To była bardziej uwaga, ale dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, czemu minusujesz posty z 2006?

A wiesz co jest ciekawe? Zupełnie nie pamiętam, kiedy miałem je minusować, ale nawet jeśli to zawsze powodem do minusowania jest marna/niska jakość postów. Jeżeli widzę trzy słowa na krzyż sprawiam, że reputacja autora leci w dół :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX

Na ogół piszemy suchą notkę, za co kara została nałożona i jak jest wysoka.

Ale bywa, że przewinienie wyprowadza nas z równowagi, to (przynajmniej w moim przypadku) człowieka ponosi i pisze, co mu ślina na język przyniesie (ale ma to odniesienie do przewinienia). Bywa, że ostro przeginam pisząc czasami straszne bzdury, ale na szczęście zanim post zatwierdzę, to czytam go kilkukrotnie. Na ogół doznaję "objawienia", kasuję powypisywane farmazony i zostaje sucha notka :].

Ergo, co bardziej soczyste uzasadnienia to czysty spontan. Wątpię, by komukolwiek chciało się dumać nad treścią ostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie trzeba się za bardzo wysilać. Ba, nawet nie trzeba być niegrzecznym. Po prostu w przypadku co barwniejszych osobników wystarczy opisać ich proceder i dodać coś moralizującego. A że bywa to czasem nieco złośliwe? To chyba dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że to źle. Ale tak czytam tematy, które niby nic ciekawego nie zawierają, a tu taka niespodzianka. smile_prosty.gif

Ostrzeżenie i moderacja postów za łamanie zasad polszczyzny i ignorowanie uwag moderatora... Oraz za doprowadzenie moderatora do wallbasha.

Co to jest wallbash? chytry_prosty.gif

Albo:

Niewyżyty seksualnie małolat, dla który proponuje, żeby przy okazji lektury CDA zabawiać się własnoręcznie. W komplecie z ostrzeżeniem dostaje 14 dni wakacji, podczas których to forum będzie sobie mógł polizać przez szybkę monitora, przecież ręce i tak ma zajęte.

Ciekawe, w jakim temacie to proponował? Wbił sobie i rzucił coś "od siebie"?

To takie dwie na szybko z początku, ale jest co czytać.

Złamanie 9 przykazania wg Ghosta, czeluści piekielne powoli zaczynają się otwierać

Nie wiem czemu, ale to brzmi intrygująco...

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

EDIT:

@DOWN

Teraz już wiem.

@DOWN2&3

Mam taki zamiar. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mistrzem nad mistrzami jest Pzkw VIb. Człowieku, na początku nie mogłem ścierpieć Twojego stylu pisania, ale z czasem się do niego przekonałem. Chyba wystarczy nabrać odrobiny dystansu do tego wszystkiego. Bierzesz skądś te teksty, czy wszystko piszesz z głowy na bieżąco? W życiu prywatnym też taki jesteś? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głowy i na bieżąco. Zauważ, że nie zawsze daję rozbudowane uzasadnienia. Czasami samo coś wpadnie, do danej sytuacji będzie pasował jakiś cytat z książki, filmu lub nawet aktualnie puszczanej w TV reklamy lub nawiązanie do jakiegoś wydarzenia. Innym razem użytkownik sam podkłada się pod nóż swoimi wypocinami, które wołają o pomstę do nieba. Nie ma reguły. Ogólnie jestem realistą i do pewnych spraw podchodzę z dystansem. Humor preferuję ten z Monty Pythona i Barei. Przykląc także potrafię, ale tylko w towarzystwie, w którym mogę sobie na to pozwolić. A cięty język zawsze miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

  1. Jak wyglądają u was procedury przyjmowania nowych moderatorów? Jeden zgłasza kandydaturę, a reszta głosuje? Ghost mianuje?
  2. Co się stało z P_aulem? Nie widać go ostatnio na FA? Wyrósł już z forum? Znudziło mu się? Ma jakiś nadmiar obowiązków obecnie?

EDIT: @Hakken - A jak oceniacie, że ktoś ma wystarczającą ilość funduszy? Namierzacie i oglądacie mieszkanie ;)?

@c0r - Na profilu widzę, że ostatnio posta napisał 8. lutego a zalogowany był 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Nie napisałem: "Dlaczego do cholery P_aula nie było dzisiaj na forum?! Sesje RPG miał nowe stworzyć, a nie się obija!", tylko grzecznie się spytałem, żeby mniej więcej ocenić, kiedy wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy i szczególnie się tym nie interesujemy.

Jak zajmuję się działem, który lubię (teraz w zasadzie tak mam), to i satysfakcja jakaś jest. Możliwość wypłacenia nagrody komuś, kto negatywnie odstaje, też czasem ją sprawia, bo jest poczucie, że się coś na korzyść forum zrobiło. Bez tego ręka czasem świerzbi i pozostaje tylko nadzieja, że władne jednostki uznają moją rację w raporcie (szczęśliwie nie mają najczęściej odwagi się nie zgodzić tongue_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...