Skocz do zawartości

Przyjęliśmy nowego moderatora


wies.niak

Polecane posty

Kongratki po raz kolejny... tylu nas ostatnio przybywa, że w sumie mógłbym zapisać sobie gdzieś gotowy schemat postu z gratulacjami
Patrząc na to, ile moderatorów ostatnio odeszło, to ilościowo moderatorów zostaje tak samo. A przyjmujemy, jak zwykle, jakościowo! :)

Również witam nowego współpracownika :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, bzdura. skoro jakościowo to ja chyba w totka wygrałem że wlazłem do tejże grupy...

A nie, zapomniałem że to wy mnie przekupiliście abym zajął się komentarzami do newsów.

Jeszcze raz gratulacje, Aiden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za gratulacje i ogółem miłe słowa, postaram się nie zawieść :) Póki co trwa zaznajamianie się z funkcją, ale już pierwsze tematy poleciały, rzeczywiście sporo tam do ogarnięcia i naprostowania. Natomiast Felessanowi szcześcia życzę i wytrwałości, w Konsole nie zaglądam, ale oby mu się z Dracią dobrze współpracowało :]

szybkiego dojrzewania życzę

No co, moderatorom przyda się trochę świeżej, młodej krwi! Choćby dla tych kąpieli zdrowotnych co o nich słyszałem :D Ale racja, póki co chyba najmłodszy w tym jakże wesołym groniem jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowego moderatora i powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków :biggrin:

PS. Aha teraz już rozumiem.. Na wiosnę forumowicze zielenieją, w lecie czerwienieją, jesienią niebieszczeją a w na zimę zapadają w sen zimowy (Hall of Fame) :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zabawne - w temacie o nowych moderatorach piszą głównie moderatorzy, tak jak by wam mało było spamowania powitaniami w moderatorskim witania się z kolegą normalnymi drogami.

Gratulacje Felek ;) (I trend nadal podtrzymany, kolejny sesjowicz =) In yer face PKP :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, połowa znajomych z FA to już modzi...<kiwa głową>Gratuluję Felessanowi. Oby pad CIi się nigdy nie stępił. I ciekawe, czy sesjowy trend nadal się utrzyma*marzy*Chyba Qbuś też się nie będzie wyrabiał...*zapada w senne marzenia*. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste tegoroczny przyrost naturalny moderatorów jest wręcz zatrważający, a jeśli dodać do tego fakt, że znaczna ich część wywodzi się z naszej erpegowej jamy można już wietrzyć jakiś spisek. A, że każdy z moich kochanych graczy doskonale wie jak ja lubię zagmatwane kryminały nie powinno was dziwić to co za chwilę napiszę. Prawda jest bowiem taka, że FA to tak na prawdę zaawansowany program rekrutacyjny mający na celu wyselekcjonowanie najbardziej obiecujących młodych ludzi, tak aby w przyszłości z ich pomocą stworzyć nową klasę rządzącą. Chodzi mianowicie o klasę cenzorów i połączoną z biurem do inwigilacji. Będą oni przeczesywać internet w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń dla naszego kraju, z czasem wzrosną w siłę i staną się prawdziwą władzą. Nic nie będzie się działo bez ich wiedzy i aprobaty. Nastanie czas fałszowania danych i uciszania wywrotowców. To będzie koniec wolności słowa, i...

nerv0 obrócił się niepewnie, i przestał stukać w klawiaturę, po czole ściekła mu strużka potu. Nie mogło być pomyłki, ktoś gmerał w zamku do jego drzwi.

Logout.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...