Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

NNieee.... poziom... testosteronu... w moderatorni... maleje..... piersi mi rosną... AAARGH!

A na poważnie: Gratki i powodzenia ;] Rytuał Przejścia i ofiary z dziewic nastąpią niebawem. No i nie zapominajmy o przelewie stosownej kwoty na nasze konta*

*- wiem, ten żart już poleciał tyle razy, że... nadal jest śmieszny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, w takim wypadku stałbyś się utrzymankiem, czyli wg kodeksu honorowego Boziewicza człowiekiem niegodnym satysfakcji. Każdy mógłby Ci napluć w buty bez żadnej konsekwencji. Zamiast domagać się teraz haraczu, następnym razem głosuj rozważniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na buty nikt nie napluje jak będę miał już mój superlaser działający. Wiesz gdzie robić przelew Dra. A tak na marginesie to wolisz biały, czarny czy różowy Mercedes? Bo chodzą słuchy, że Smuggler znowu będzie sprzątał garaże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, to dlatego miałam takie dziwne sny i dziś rano wymacałam wtyczkę na moim karku? Co do funduszy, przelane, dobrze rozumiem to, że myjnia kosztuje fortunę. Merc? Czarny, czarny, jak mogłeś mi różowy proponować? ;]

A teraz na poważnie - mam nadzieję, ze obowiązkom podołam, że uda mi się utrzymać porządek w mym dziale tak dalej ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę miłej pracy! Nie wiem czemu, ale podoba mi się, jak kobieta-moderator opierdziela niezbyt ogarniętych ludzi na forum. Nie... zdradziłem się, powiedziałem to na głos, ale nie mogłem już z tym żyć...

Lubisz to? To masz prezent ode mnie - używaj mniej wulgarnych wyrażeń :P - NZK

Cios poniżej pasa... Nie lubię Was :)

Edytowano przez Aldaron127
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustaleniami spotkania Loży w 2009 roku to DO MNIE należy wszystko, co różowe. Jak możesz stawać ponad prawem i proponować to komu innemu, Niziołko? Takie niedopatrzenia spowalniają nasz plan budowy nowego świata!

PS - Witaj w drużynie, Dra. *tu jakiś seksistowski żart o kobietach u władzy*

Najwyraźniej spóźniłeś się o jeden post, dear El Gofro - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dracio. Obyś dała popalić spamerom w swoim dziale, o ile jacyś będą. :P I mały tekst odemnie, bez urazy. ;)

Kolejna osoba, oddała swą duszę, do spółki botów. ;)

Przypominam, ten tekst to tylko głupi żart, nie mam zamiaru nikogo nim obrażać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dracia. Niechaj macki Cthulhu wspierają cię w bluźnierczym dziele ciemiężenia bliźnich, a Tzeenth dopomoże w wyszukiwaniu drogi pośród pełnej zaułków i ślepych uliczek misji wyznaczonej przez intrygancką modertorską brać.

Ave.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko: Gratulację i powodzenia!

PS. Aż mnie ciarki przechodzą, że mój profil w niedawnym czasie odwiedzany przez Moderatorkę obecną (wtedy jeszcze nie pełniąca takowej funkcję) był w celu niewiadomym... :unsure:

EDIT:

@Vantage: Przecież wiem! Ale ja taki nic nie znaczący i nieznany w tej wielkiej gromadzie ludzi, odwiedzany przez ludzi, którzy nie mają mnie skąd skojarzyć?! No bez przesady. Kiedyś już miałem "nalot" Modów. Z czystej złośliwości pewnie... :) Do dziś nie poznałem celu wizyty. ;)

Edytowano przez Xysiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.riddlethos.com/wp-content/uploa...0/01/lolwut.jpg

Za mature sie bierz, a nie tutaj pochwaly zbierasz! :P Zaraz spoczniesz na laurach i tyle bedzie z nauki :D

Nie wstawiaj tak wielkich obrazków - Rankin

Mniejszy niz 600x600 i w dobie monitorów 1600x1200 jest uwazany za "zbyt duzy"? Cool.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w pracy obu nowym, zielonym osobowościom, czyli optiemu i Draci (Dracii?). Nie mam najmniejszych wątpliwości, że oboje użytkowników będzie dobrze się sprawować jako "zieloni". Wnioskuję to po wypowiedziach na FA - nigdy nie mówię od rzeczy. ;)

@ Xysiu

Na FA połowa ludzi wchodzi na swoje profile... bo tak. Bez konkretnej przyczyny, a ze zwykłej, ludzkiej ciekawości. Taka ludzka natura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie (nie)dziwi, że coraz wiecej modów pochodzi z tzw. grupy P.K.P-owców... W sensie członków/członkiń tego stowarzyszenia :) Sami sobie zobaczcie... :) 7 na 20 członków to już zieloni... :P

Good luck Dracio z działem konsol :)

Edytowano przez Owiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...