Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

@UP Tylko ja taki znikąd. :(

Tak swoją drogą @opti Jeszcze nie otrzymałem przelewu, a P_aul niecierpliwie czeka aż skończę mój teleporter, bo obniżyłby on koszt budowy jego bazy.

Mniejszy niz 600x600 i w dobie monitorów 1600x1200 jest uwazany za "zbyt duzy"? Cool.

Nie wszyscy mają łącze 10MBps. Zresztą odsyłam do regulaminu.

PS. Aż mnie ciarki przechodzą, że mój profil w niedawnym czasie odwiedzany przez Moderatorkę obecną (wtedy jeszcze nie pełniąca takowej funkcję) był w celu niewiadomym... :unsure:

EDIT:

@Vantage: Przecież wiem! Ale ja taki nic nie znaczący i nieznany w tej wielkiej gromadzie ludzi, odwiedzany przez ludzi, którzy nie mają mnie skąd skojarzyć?! No bez przesady. Kiedyś już miałem "nalot" Modów. Z czystej złośliwości pewnie... :) Do dziś nie poznałem celu wizyty. ;)

No i właśnie sprowokowałeś kolejny nalot modów, bo wszyscy będą chcieli sprawdzić o co chodzi. (Ja już przed chwilą byłem.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Niziołka, Tur, Gofr, Szadou, Rankin, Dracia. Qba i k0nrad czasem zajrzą, Cardi jest jedną z legend tamtejszych... Tak, Sesja nadal ma lepsze wyniki niż PKP :P

Wniosek - chcesz być zielonym, graj na Sesji xD

EDIT: A no i Kage też czasem pogrywa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Owcze, nie potrzeba nam moderatora ds. blogów. Są one już wystarczająco dobrze obsadzone. A po wpisach modów nie szukamy. Fakt, zwracamy na nie uwagę, ale nie jest to czynnik przeważający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Niziołka, Tur, Gofr, Szadou, Rankin, Dracia. Qba i k0nrad czasem zajrzą, Cardi jest jedną z legend tamtejszych... Tak, Sesja nadal ma lepsze wyniki niż PKP tongue_prosty.gif

Wniosek - chcesz być zielonym, graj na Sesji xD

EDIT: A no i Kage też czasem pogrywa ;]

Był jeszcze Radyan, Manieq, Asthner i Pan_Feanor :D

I nie wystarczy 'samo' granie. Trzeba grać dobrze :D

<A jakby jeszcze doliczyć ekspertów...>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zibi72w

Cóż życzę Wam wszystkim,aby pobyt na forum był dalej przyjemnością,nie kolidował z tą wspólną pasją jaką są gry no i czego tam sobie chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie bota z gratulacjami ustawię :)

Gratulację i powodzenia w dziale, w którym w jakiejś połowie tematów, można dopatrzeć się naruszeń regulaminu :)

Edytowano przez rip1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...