Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja czekam na pecetowe Dark Souls - szkoda wielka że tak późno, ale takich dobrych gier akcji z mieczurami nigdy za wiele. Kolejny - AC 3 - szau w gaciach z gejmplejami z E3 nie robi, ale myślę, że to będzie godne wypełnienie fabuły serii. I co tam jeszcze? Far Cry 3 i Borderlands 2 ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po E3 z niecierpliwością czekam na nowego Hitmana, jak oglądałem gameplay'e to rozgrywka może być naprawdę ciekawa, a wykonywanie zadania za naprawdę kilka dobrych sposobów jeszcze zaostrza mi apetyt. Potem w kolejce jest szósta część Splinter Cella, gdzie Sam Fisher wraca do staroci (kostium i gogle <3). O Assassin's Creed na jesień chyba nie muszę wspominać, 90% społeczności gier czeka na tą grę.

A na samym szczycie moich oczekiwań jest...Star Wars: 1313, które zapowiada się naprawdę obiecująco. Nie tylko pod względem wyglądu, ale jak fabuły i rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w CDA przeczytałem artykuł, dotyczący nowego Tomb Raidera. Wygląda bardzo obiecująco. Recenzent, poza tym, również nie szczędził pochwał, mimo, że gra jest właściwie dopiero na etapie przygotowania. Nigdy nie byłem wielkim fanem Lary (gry (!), ciałko to zupełnie inna sprawa ;)), ale mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że nadchodzący Tomb Raider, od dnia dzisiejszego, będzie najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na Darksiders 2, Far Cry 3, Dishonored i Residenta 6. Nowy rok na start z Tomb raiderem, Metro Last Light, Crysisem 3, Aliens Colonial Marines, Adventurer, Dead Space 3. To na szybko co pamiętam. Chętnie zobaczę też nowego Assassina i Hitmana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam na jaką kolwiek grę, a bardziej moda na bazie source engine - Black Mesa zapowiadany od 2007 roku, planowany na 2009, tworzony po dziś dzień. Kiedy wyjdzie będę niezwykle uradowany. Po cichu liczę na dodanie również Opposing force i Blue Shift do całości.

A jesli się głębiej zastanowić to również na nowego Devil May Cry`a - co z tego wyniknie, Sniper Ghost Warrior`a 2 - czyli czy City Interactive naprawdę nauczyło się robić gry, a nie wyłącznie kupować licencje z przygotowanymi elementami, GTA V - jak bardzo Rockstar urozmaici i tak już ogromną różnorodność w swej flagowej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief 4, Beyond Good & Evil 2, StarCraft II: Heart of the Swarm & Legacy of the Void, Blizzard All-Stars - to są tytuły, po których mogę spodziewać się, że zostaną hitami kultowymi, które będą bawić mnie przez kilka kolejnych lat. No i jest jeszcze Prey 2, świetnie się zapowiada i kibicuję temu projektowi. Co z tego, że niewiele ma wspólnego z jedynką? Mi taki pomysł na zabawę dużo bardziej odpowiada, bo podobnych klimatów ostatnio bardzo niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i o Tomb Raiderze zapomniałem, chociaż już nie spodziewam się po nim niczego specjalnego. Ot, taki Uncharted z babą w roli głównej i paroma innymi elementami jak bardziej otwarty świat i rozwój postaci. Nie narzekałbym, gdyby nie to, że za dużo tu QTE i filmików, przez co może być to kolejna gra, którą bardziej się ogląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten rok:

1. Dishonored - jako fan serii Thief

2. Assassin's Creed III - nie grałem w żadną część aż do tych wakacji, kiedy to zakupiłem wszystkie dotychczasowe cztery części w sumie za 170zł - wczoraj ukończyłem AC Revelations i jestem ciekaw jak potoczy się historia nie tyle Connora, co Desmonda

3. Hitman Absolution - grałem tylko w Hitman: Krwawa Forsa, ale spodobała mi się na tyle, że najnowszej części przegapić nie mogę

2013:

1. Tomb Raider

2. Crysis 3

3. Metro: Last Light

Dalsze plany:

1. Thief 4

2. Cyberpunk & Wiedźmin 3

3. Human Element

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy zmieniło się coś od ostatniego razu, kiedy tutaj pisałem, ale na razie lista wygląda tak:

- Grand Theft Auto V - bo to R* a oni potrafią zamienić w złoto niemalże wszystko czego się dotkną a z dotychczasowych materiałów wynika, że będzie to naprawdę niesamowicie wielka odsłona warta każdego wydanego nań grosza ^_^

- Watch_Dogs - jeżeli będzie to drugi, wielki hit z gatunku sandboxów pozostaje mi się tylko cieszyć i liczyć, że nastapi ogólny renesans dobrych pozycji z tej półki. Graficznie wygląda świetnie, gameplay'owo zapowiada się również dobrze... czekam.

- Saints Row IV - a tak, bo przyda się tona absurdu w tym zestawieniu, liczę na jeszcze więcej szaleństwa, chaosu oraz czasami poronionego humoru co pierwszy trailer zdaje się obiecywać z nawiązką ;]

- ARMA III - dobra wieść? Prawdopodobnie będzie to najlepsza część serii i gra, którą faktycznie BIS chciał stworzyć od samego początku w kwestii jakości. Zła wieść? Mój PC pewnie będzie groził przegrzaniem przy próbie gry na ustawieniach wyższych niż domyślne.

- The Last of Us - PS3 nie mam (od czego ma się przyjaciela-konsolowca?), ale zapewne okazja aby zagrać będzie i zapowiada się to jako jeden z najlepszych tytułów 2013 roku, spokojnie będzie mógł zawalczyć o GOTY =]

- Beyond: Two Souls - kolejny projekt Davida Cage'a, któremu życzę aby okazał się jeszcze większym sukcesem niż Heavy Rain, bo IMO na to zasługuje

- Metal Gear Solid V - powiem jedno: All hail Hideo Kojima :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam dwie pozycje.

Pierwsza Watch Dogs. Po obejrzeniu dwukrotnie pierwszego trailera, pierwsza myśl: Assassin naszych czasów, jest! No i na to czekam, myślę że będzie to taki Współczesny Assassin. Było by miło. Jako że liczy się dla mnie grafika, a na gameplayu była bardzo dobra nie mogę się doczekać by zacząć grać.

Druga to Assassins X. Dlaczego "X"? Bo nie czekam jakoś specjalnie na AC IV. Nie przemawia do mnie Pirat Assassin, niestety. Czekam na powrót do Renesansu, tyle że innym Assassinem, byle nie kimś kto był w poprzednich częściach. Kimś nowym. Wątpię w to jednak, Ubisoft raczej nie powróci do renesansu, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na:

- The Last of Us - po świetnej serii Uncharted jestem bardzo napalony na ten tytuł. O jakość nie muszę się martwić, bo Naughty Dog pokazało co potrafi.

- GTA V - uwielbiam serię GTA i wszelkie sandboxy, dlatego oficjalna zapowiedź tej produkcji sprawiła, że na nic innego nie czekam tak bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V - serio, trzeba to komuś tłumaczyć? W końcu to Rockstar, zamienia wszystko w złoto, zupełna odwrotność EA. A sama gra zapowiada się równie ciekawie, powrót do SA i te zabawy z bohaterami...

Assassin's Creed IV - jeszcze więcej misji morskich z systemem z AC3... wchodzę w to. Poza tym w AC zawsze gra się fajnie.

Watch_dogs - produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie i może być to powiew świeżości, tylko niech się zastanowią nad tym "trybem multiplayer w singleplayer"...

Starcraft 2: Legacy of the Void - dopiero co wyszedł HotS, więc kolejny dodatek to pieśń przyszłości, ale już nie mogę się doczekać kampanii protossów.

Star Citizen - gra zapowiada się bardzo dobrze, tym bardziej, że nie jest wydawana przez EA.

Wiedźmin 3 - poprzednie Wiedźminy to kawał dobrych RPGów, więc myślę, że trzecia część powinna być równie dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs - muszę przyznać, że gameplay mnie kupił: współczesny klimat z odrobiną cyberpunku, niesamowita grafika, no i to całe hakowanie - wszystko to wygląda na idealne połączenie, taki Assassin w bardzo niedalekiej przyszłości z magicznym smartfonem w łapie, nie mogę się doczekać :).

Beyond: Two Souls - uwielbiam bardziej ambitne gry i nie przeszkadza mi, że mniej w niej gameplayu, a więcej cut-scenek. Beyond zapowiada się na niesamowitą historię, który moim zdaniem przebije Heavy Rain. No i Ellen Page, bardzo lubię tą aktorkę, więc czekam z niecierpliwością.

GTA V - przyznam szczerze, że po informacji, że tym razem będzie 3 głównych bohaterów, mój hype trochę spadł, bo totalnie nie podoba mi się ten pomysł, ale mimo wszystko to GTA i kupię dla samej jazdy po mieście i robieniu rozpi***olu, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. :D

Assassin's Creed IV: Black Flag - trójka mnie trochę rozczarowała, ale bitwy morskie były moim ulubionym aspektem w tej grze, więc bardzo podoba mi się pomysł, by zrobić wokół tego całą grę. Haytham był moją ulubioną postacią w AC3, więc liczę, że Edward będzie podobny. Chodzenie po lądze a pływanie po morzu ma być podzielone na mniej więcej połowę, co mi się bardzo podoba, no i zwiedzimy sporo ciekawszych miejscówek od tych z 3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - uwielbiam uniwersum Wiedźmina, a W2 było świetne, więc myślę, że trójka będzie jeszcze lepsza, biorąc pod uwagę to, że ma być mniej liniowa, a bardziej rpg'owa i znacznie dłuższa

Cyberpunk 2077 - na razie za mało wiadomo o tej grze, ale robi ją CDP Red i jest osadzona w cyberpunku, więc jestem kupiony :D

The Last of Us - Naughty Dog pokazało przy Uncharted, że umieją robić wybitne gry, więc grzechem byłoby nie czekać na TLoU. Zapowiada się po prostu wspaniale, no i bardzo podoba mi się ten aspekt horrorowy, ciekawe jak to wyjdzie.

Killzone: Shadow Fall - Killzone to jedna z moich ulubionych marek fps, trójka mnie zawiodła, ale Shadow Fall zapowiada się bardzo dobrze, mam nadzieję, że klimat będzie bardziej 'mroczny' niż w KZ3, a bardziej taki jak w KZ2.

Na 100% o paru tytułach zapomniałem, najwyżej edytuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wyczekuję Watch Dogs, które zachwyciło mnie na E3. Dosyć ciekawym pomysłem jak dla mnie jest hakerski smartfon, którym można sparaliżować całe miasto. Jestem zainteresowany grą ShootMania: Storm i rozważę jej kupno. Prawdopodobnie na półce wyląduje Wiedźmin 3 : Dziki Gon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...