Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Watch Dogs - gra która mnie naprawdę zainteresowała po obejrzeniu trailera, coś ala Assassins Creed wymieszany z GTA

Mortal Kombat - oficjalnie zostało zapowiedziane, jako że nie jestem konsolowcem, nie posiadam konsoli, ale za to do tej gry na PC pad obowiązkowy

GTA V- zawsze czekałem na każdą część począwszy od III zawiodłem się nieco na ostatniej części (czyt. IV) dlatego myślę, że tym razem nie zepsują V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to muszę wyznać, że chciałbym zobaczyć "Guardians of Middle Earth" na PC...LoL mi się już troszkę nudzi, a MOBA z uniwersum Władcy Pierścieni wydaje się kapitalnym pomysłem. Wie ktoś może, czy taki scenariusz jest w ogóle możliwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na polską edycje The Few. Gra zostanie przetłumaczona gdy zostanie zebrany odpowiedni budżet. Tutaj więcej info: http://wspieram.to/189-the-few-czyli-bitwa-o-anglie-po-polsku.html. Jeżeli wy też czekacie na tą grę to możecie dorzucić kilka zł do tego projektu. W zamian można liczyć na fajne gadżety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jestem jedynym, który czeka na Takedown i Ground Branch? Po tym, co dzieje się z Rainbow Six, nie nakręcałbym się na taktyczne FPSy od dużych wydawców, a oba te projekty są niezależne, ale prowadzone przez weteranów, odpowiedzialnych za gry z serii Ghost Recon i Rainbow Six.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko Soul Sacrafice, w dalszej kolejności czekam na wysyp indyków dla Vity oraz Splinter Cell: Black List. Intryguje mnie też Dark Souls 2 (muszę do czasu premiery wygrać z "jedynką") oraz inFamous: Second Son oraz Killzone: Shadow Fall. Skoro jesteśmy już przy temacie tak odległej i zdaje się, niedostępnej przyszłości - Watch_Dogs :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czekam na Wiedźmin 3: Dziki [z]Gon. trollface.gif

Również z niecierpliwością czekam na nadejście Battlefielda 4. Ten shooter przejdzie do historii najlepszych fps-ów świata.

No i rzecz jasna - GTA V. :) Tę oto grę trzeba mieć na półce, oj trzeba!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...