Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Widzę, że odpowiedzi w temacie nieco "jałowe", to ja się teraz na wasze szczęście(bądź też nie :P). W każdym bądź razie obok od dłuższego czasu wyczekiwanych przeze mnie tytułów takich jak BioShock: Infinite, Far Cry 3, czy StarCraft II: Heart of the Swarm, po tegorocznym E3, znaczek "must have" otrzymują:

Tomb Rider - Po tym co zobaczyłem w ostatnim gameplay'u po prostu mnie ścięło, dosłownie! Interakcja z otoczeniem, które reaguje w niesamowicie realistyczny sposób, nienachalne skrypty, prawdopodobna nieliniowość i systematyczny rozwój bohaterki. Prawdziwy survival(choć moim zdaniem twórcy podeszli do niego "nieco" zbyt sadystycznie). Oprócz tego fabuła zapowiada się ciekawie i oczywiście całkowicie odmieniona Lara.

Obydwa XCOM'y - Jeden zapowiada się na świetny powrót do korzeni w nowoczesnym stylu, z tym co fani lubili najbardziej oraz paroma nowymi interesującymi rozwiązaniami. Drugi zaś prezentuje coś zupełnie innego, osobiście nie wiem co może innym nie pasować. Marka wpisuję się w zupełnie nowy klimat, a utopia Amerykańskich lat 60'tych uważam, za nie wykorzystany zbytnio w grach(pomijając Mafię ;) ), toteż może być ciekawie zwłaszcza jeżeli poprawią nieco rozgrywkę, ale i tak póki co jestem na zdecydowane TAK!

Divinity: Original Sin - Za powrót do korzeni klasycznych RPG i hołd złożony protoplaście serii - wybitnemu, acz niestety niesłusznie według mnie niedoceniony Divine Divinity. Interakcja z otoczeniem, niezła fizyka oraz zachęcający do współpracy co-op, też sprawiają, że warto na ten tytuł zwrócić większą uwagę.

Dishonored - urzekł mnie ciężkim, steampunkowym klimatem, niezwykle nastrajającym trailerem(kto nie obejrzał temu, obiecuję ze go zmiecie ;)), zachęcającym gameplay'em i możliwością rozwiązania rozwiązania zadania na kilka sposobów, pomimo tego że twórcy zapowiedzieli "To nie będzie sandbox. W każdym bądź razie wg. mnie warto, a nawet bardzo. Jedyny mankament, jaki mogę grze zarzucić, to niedopracowaną (mam nadzieję, że jedynie jak na razie) grafikę. No i ten system walki uwzględniający moce. Warto, a nawet bardzo!

Watch_Dogs - KLIK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na:

- Dishonored - Przypomina mi on Thiefa, a nie Assassins Creeda. Czyżby wreszcie porządna skradanka? Mam nadzieję.

- Dark Souls PC - Może i będzie on tylko marnym portem z konsol, ale i tak pokładam w tej grze nadzieję.

- Darksiders II - Zręcznościowe RPG akcji to coś dla mnie.

- Assassins Creed III - Zapowiada się na pożądną kontynuację serii.

- Hitman Absolution - Ta część Hitmana zapowiada się niezwykle ciekawie.

- Baldurs Gate Edycja Rozszerona - Uwielbiam staroszkolne RPGi.

- Thief 4 - Jedna z moich ulubionych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief 4 i oby trzymał klimat poprzednich części oraz pomysłowość, co do miejsc ukrywania skarbów (Vide toaleta czy malutki pierścionek na paliczku trupa leżącego pod podłogą. Rzecz jasna po uprzednim odkryciu dźwigni uruchamiącej zapadnię w podłodze, gdzie ów denat spoczywał). Hail to the Woodsie Lord!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX- od siebie, RPGów na które obecnie warto czekać, jest jakby nie patrzeć na lekarstwo. :/ Polecić mogę jedynie czekanie na Grim Dawn oraz Divinity: Original Sin. Osobiście od dłuższego czasu sam poszukuję dobrego survival zombie, a tutaj tylko kolejne wariacje na temat Killing Floor i L4Dead... pokerglass.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i jeszcze nie przeszedłem (nawet nie zacząłem): 2Worlds 2, Risen 2, Heroesy wszystkie poza 6...

W każdym razie w wakacje nie będę się nudził. :)

A, ja nie czekam na jakieś RPG, tylko na naprawdę dobre RPG, a takich wgl nie zapowiedziano. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę im wybaczyć, że przesunęli TR 2012 na rok kolejny. sad_prosty.gif Czekam na to maxymalnie, póki co zapowiada się świetnie. (Tylko czemu nie będzie sceny gwałtu?!) Poza tym sam nie wiem, na które z nadchodzących nowości się zdecyduję... Na horyzoncie Risen 2 (PS3), AC III, Darksiders II, na te padnie najprędzej, ale przecież jest tego więcej. No i oczekuję na Humble Indie Bundle VI- szkoda mi, że nie zwróciłem nań uwagi przy wcześniejszych edycjach, bo zwłaszcza ostatnia była bardzo godna. (Amnesię i tak myślę zakupić, tyle, że w boxie). Na szczęście ziomek pokierował na ową inicjatywę me plugawe oko. smile_prosty.gif Teraz tylko przyszykować te parę dolarów na następną okazję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam wyłącznie na ujawnienie daty premiery 'Guild Wars 2'. Plotkowało się o końcu czerwca, ale czas ten nadszedł, a my niczego dalej nie wiemy. Oficjalny poradnik do rzeczonej gry ma premierę 1 lipca - może to być jakaś poszlaka co do premiery właściwej gry. Oby ta została wydana mniej więcej w połowie lipca - idealna sprawa na okres ogórkowy, jaki będzie panował do września.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...