Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

rozumiem że post "nie przypominam sobie tej misji mam 81% procent gry i 63 wykonane misje główne. Chyba coś przeoczyłem" podlega pod pomocną dłoń? biggrin_prosty.gif Tak, tak to teraz ja trafiłem na czarną listę to już takie czepianie sie. W moim rozumowaniu to jakoś nie bardzo to podlega a gdzie spytać lepiej jak nie w głównym watku z grą? Czy to mi brak logicznego myślenia? I ten post też zostanie skasowany? Tak jak poprzednie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pomocną dłoń podlega twój poprzedni post, walący wprost "mam problem z misją X". Nie został natychmiast wywalony, bo zazwyczaj traktujemy użytkowników ulgowo. Gdy jednak ciągnąłeś temat, zaczęło się sprzątanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten poprzedni zgodze się że podlega, ale skoro już robicie takie sprzatanie to tamten też nie powinieneś skasować?

Zresztą, zamiast tutaj czekać na odpowiedź i dodatkowo walczyć z moderacją zapytam gdzie indziej gdzie pewnie bez problemu uzyskam odpowiedź i bez jakichś uszczypliwości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego czasu mam pewien problem:

Czasem jak piszę posty i jak chcę edytować lub poprawić posta pojawia się niebieski kolor :http://www.fotosik.p...ba89d5afd5.html

Wtedy jak chcę poprawić to nie ma takiej możliwości, bo kasuje mi zaznaczoną literę lub nadpisuje mi następne litery lub wyrazy. Nawet jak naciskam delete nic to nie daje, bo zamiast migającego kursora, zaznacza mi się konkretna litera.

Idzie to wyłączyć lub jest to w opcjach, bo jest to denerwujące.

Jak miałem to napisać w problemach o forum, to przenieście smile_prosty2.gif

down: Już lepiej. Dzięki :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szanownych moderatorów i użytkowników forum CD-Action.

W dniu dzisiejszym założyłem 1 temat w dziale "Targowisko/Różne", pod tytułem "Konkurs".

Z tego co pamiętam temat ten zawierał 1 post o treści mniej więcej takiej:

CIACH

Po chwili mój post został usunięty przez moderatora Stillborn

od którego otrzymałem wiadomość:

"W celach reklamowych proszę się udać tutaj:

http://www.reklama.bauer.pl

Dalsze reklamowanie swojej działalności na forum bez zgody admina (Ghost) zakończy się banem."

W związku z tą brutalną akcją pana moderatora mam kilka pytań do zespołu administrującego forum cd-action (magazynu który czytam od początku jego istnienia):

1) Czy mój post naruszył jakiś punkt regulaminu Forum Actionum, a jeśli tak to który?

2) Czy na forum cd-action nie można pisać o polskich małych grach komputerowych tworzonych w garażu?

3) Czy jesteście państwo przeciw rozdawaniu (za darmo) użytkownikom waszego forum wejściówek na PGA (o wartości 200 złotych)?

4) Jesteście przeciwnikami rozwoju polskich, niezależnych studiów tworzących gry?

5) Macie działy takie jak np. twórczość czytelników - czy wobec tego tam mogę napisać o naszych grach - tworzonych przez 2 czytelników CDA (od 1 numeru)?

pozdrawiam

nowy użytkownik forum actionum - evilindiegames

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść powyżej wyciąłem.

Nie rób z siebie męczennika i bojownika o sprawę szumnymi tekstami "jesteście przeciwnikami wszystkiego, co dobre i piękne na tym świecie, wy złe cd-action?! my was czytamy od samego początku!".

Jasno dostałeś informację: skontaktuj się z Ghostem lub z wydawnictwem w celu uzyskania zgody na swoją reklamę na forum.

A co do pytania numer 1, to tak, punkt 9 regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść powyżej wyciąłem.

Nie rób z siebie męczennika i bojownika o sprawę szumnymi tekstami "jesteście przeciwnikami wszystkiego, co dobre i piękne na tym świecie, wy złe cd-action?! my was czytamy od samego początku!".

Jasno dostałeś informację: skontaktuj się z Ghostem lub z wydawnictwem w celu uzyskania zgody na swoją reklamę na forum.

A co do pytania numer 1, to tak, punkt 9 regulaminu.

Dziękuję bardzo za konkretne odniesienie się do regulaminu! Teraz wiem jakie są podstawy.

Ok. Wysyłam e-mail do waszego wydawnictwa, z zapytaniem.

Nie robię z siebie męczennika, tylko jestem maksymalnie zaskoczony reakcją moderatorów tego forum.

Pierwszy raz coś takiego mnie spotyka.

Jak rozumiem jesteście państwo zatrudnieni przez cd-action lub wydawnictwo baurer i reprezentujecie oficjalne stanowisko firmy? Czy jesteście moderatorami wolontariuszami?

Co do całej sytuacji to czujemy po prostu jakiś związek z CDA i w momencie w którym dostaliśmy (a w zasadzie kupiliśmy wraz ze stoiskiem) wejściówki na PGA 2013 zamieściliśmy informacje o tym, że rozdajemy je za darmo tylko na fb, warsztat.gd (forum twórców gier) i na stronie naszego ulubionego pisma o grach - Forum Actionum. Ot taki odruch:) Na szybko bo i PGA jest wkrótce.

Cóż zobaczymy jak szybko dostaniemy informację z wydawnictwa.

p.s. Czy byłaby możliwość uzyskania adresu e-mail pana/pani Ghosta (może być na PW), tak byłoby nam łatwiej się kontaktować i przesłać do niego ewentualną odpowiedź z wydawnictwa bauer...

p.s.2 No ej! Ale ja przecież nigdzie nie napisałem: "jesteście przeciwnikami wszystkiego, co dobre i piękne na tym świecie, wy złe cd-action?! my was czytamy od samego początku!" smile_prosty.gif To chyba łamanie regulaminu jest takie przypisywanie mi słów, których nie napisałem?biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem jesteście państwo zatrudnieni przez cd-action lub wydawnictwo baurer i reprezentujecie oficjalne stanowisko firmy? Czy jesteście moderatorami wolontariuszami?

Gdybym był zatrudniony w CDA, to sam bym podjął deyzję w Twojej sprawie. Oficjalne stanowisko jest takie, że na działalność reklamową trzeba mieć zgodę.

p.s. Czy byłaby możliwość uzyskania adresu e-mail pana/pani Ghosta (może być na PW), tak byłoby nam łatwiej się kontaktować i przesłać do niego ewentualną odpowiedź z wydawnictwa bauer...

ghost@cdaction.pl

Możesz też do niego wysłać po prostu PW przez forum.

To chyba łamanie regulaminu jest takie przypisywanie mi słów, których nie napisałem?biggrin_prosty.gif

To moja interpretacja Twojej formy maksymalnego zaskoczenia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 3 dotychczasowych SuperModeratorów jest teraz zwykłymi moderatorami? I to jeszcze yojo2 smile_prosty2.gif Oprócz niego jeszcze P_aul i Turambar.

PS. Chyba że źle liczę smile_prosty2.gif

down: Innych rozumiem, ale Ty smile_prosty2.gif Chyba że za dużo pisałeś tych postów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...