Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

@PolskiZiomal5: oczywiście.

@XeoN: dawniej każdy widział raporty tylko z działów, w których moderuje (oprócz SM i JA rzecz jasna), obecnie wszyscy widzą wszystkie raporty (nie dotyczy junior modów, oni nadal widzą tylko ze swoich działów). Uprzedzając ewentualne pytania - na starym skrypcie forum wszyscy bez wyjątków widzieli wszystkie raporty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak łamał regulamin mój krótki post, z tematu Piłka Nożna, że trzeba go było wykasować? Przecież nie tylko ja czasem napiszę góra 2-3 zdania a posty takie się utrzymują.

Z polskich trenerów Nawałka to najlepszy wybór. Nie zgodzę się, że to drugi Fornalik, bo Nawałka pracował przy reprezentacji i wie jak wygląda praca selekcjonera, której Fornalik musiał uczyć się od zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozpiska -> http://forum.cdactio...tats&do=leaders tego nie powie, jedynie kto gdzie ma władzę. Redaktorzy nie zajmują się moderowaniem postów, ale Berlin ze względu na pisanie newsów ma dużo większą styczność z przejawami łamania regulaminu i nie boi się używać swoich uprawnień. Redaktorzy mają moce zwykłych moderatorów poza Smugglerem i CormaCiem, którzy mają status Super Moderatora. Ghost jak wiadomo ma władzę ponad wszystkimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy. Dokładniej od czasu, gdy dodany został następujący punkt do regulaminu forum:

10/ umieszczać w postach oraz komentarzach do newsów zniekształconych nazw firm, spółek, przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych, szczególnie jeśli maja one wydźwięk pejoratywny.

(dotyczy to także nazw klubów sportowych, które w wiekszości takimi podmiotami są).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie wziąłeś pod uwagę tego, że ludziom pracującym w firmie Microsoft mogło się zrobić przykro. W ogóle od czego się wzięło '$'? Mają ci gry z darmową wysyłką i darmowymi grami pod dom przywozić ze zmarszczeniem freda w zestawie? To też ludzie, którzy ciężko pracują byś na ich platformie mógł zaznać najprzyjemniejszych doznań jeśli chodzi o wirtualną rozrywkę, i nie tylko.

Zresztą przypomniała mi się pewna historyjka. Mała Amelka była chora na raka. Pewnego razu dziadek zapytał ją jakie jest najpiękniejsze słowo świata. Odpowiedziała: "Microsoft".

Mam jeszcze jedno pytanie w związku z tym pytaniem. Czy jeśli napiszę "So-waledozdjeckaza-ny", albo Chromosoft?

Przecież to same komplementy, ja bym się ucieszył jakby mi coś takiego dziewczyna powiedziała jakaś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Moja negatywna opinia do "Majkrosoftu" wzieła się z "Xboxa 360", gdy się na nim mocno zawiodłem w wielu aspektach (nie będe wymieniał, o co chodzi ale lista zażaleń była ogromna) Oczywiście mogłem zwrócić konsole do sklepu, przynajmniej taki happy end tej sytuacji. Podobnie było z "PS3" od "Sony" tyle, że musiałem ją sprzedać za groszę bo do sklepu nie mogłem zwrócić (zarzuty takie same co do "Xboxa") Konsol od "Microsoftu" i "Sony" nie wziąłbym nawet za darmo.

A teraz odpowiedź na twoje pytanie: To jest twoja subiektywna opinia i ja nie mam prawa się do niej wtrącać, ewentualnie mogę przedstawić własne racje na dany temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nie zabrania Ci przedstawiania własnych opinii. Wręcz zachęca do tego, bo zamiast bawienia się w epitety i przekręcanie nazw, musisz się bardziej wysilić i napisać kilka zdań z uzasadnieniem i na poziomie. Podobnie, forumowy regulamin nie pozwala na nazywanie nikogo idiotą, nawet jeżeli nim jest. Nie w imię cenzury, a dla zachowania kultury wypowiedzi - jeżeli masz kogoś za idiotę to wykaż to w dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...