Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Moderator Stillbron po raz drugi zamknął mi temat, po raz pierwszy napisał, żebym przeczytał regulamin i uciął treść posta.

http://forum.cdaction.pl/Gry-steam-nie-konta-Duzo-gier-t178578.html

Przeczytałem PONOWNIE - aby się upewnić czy nic nie przeoczyłem, ale nic nie było, napisałem pw - nie odpisał, założyłem nowy temat, który zakwalifikował do "wymiany steam giftami" - ale ja sprzedaję, a nie wymieniam się, wiec dlaczego jestem wysyłany w miejsce gdzie ludzie wymieniają się gra za grę?

http://forum.cdaction.pl/Steam-gifty-na-sprzedaz-t178589.html

Czym się różni więc sprzedaż steam gifta od sprzedaży zwykłego klucza CD-Keya- niczym, ten moderator jednak nie ogarnia tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo szanowne moderatorstwo, jednak mam niejasny problem odnośnie sprzętu i nie wiem w którym dziale nie tylko gramy go zamieścić. Mianowicie, chcę się dowiedzieć czy Windows 7 ruszy na moim secie. I tutaj mój dylemat. Programy, czy sprzęt jako taki, a może któryś od składania komputerów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerew

Nie odpisałem? Ciekawe.

odpowiedczerew.jpg

Więc jak nazwiesz to, co widać na powyższym zrzucie ekranu, którego dokonałem przeglądając swoją skrzynkę odbiorczą?

ale ja sprzedaję

W topicu Wymiana na Steam stworzyłeś takiego posta:

wymianaczerewa.jpg

Szczególnie zwróć uwagę na ostatnie zdanie. A teraz jeszcze raz przeczytaj, co mi zarzucasz. Wali od tego hipokryzją, aż oczy pieką. Na dodatek kłamiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerew

Nie odpisałem? Ciekawe.

odpowiedczerew.jpg

Więc jak nazwiesz to, co widać na powyższym zrzucie ekranu, którego dokonałem przeglądając swoją skrzynkę odbiorczą?

ale ja sprzedaję

W topicu Wymiana na Steam stworzyłeś takiego posta:

wymianaczerewa.jpg

Szczególnie zwróć uwagę na ostatnie zdanie. A teraz jeszcze raz przeczytaj, co mi zarzucasz. Wali od tego hipokryzją, aż oczy pieką. Na dodatek kłamiesz.

Naprawdę głupiego udajesz? Nie odpisałeś przed tym jak NAPISAŁEM DRUGI TEMAT. Wymienię za pieniądze - więc o co chodzi? Wymiana = sprzedaż? Gdzie ja niby kłamię? Że nie odpisałeś mi? Bo nie odpisałeś mi, zrobiłem drugi temat, wtedy mi odpisałeś, po czym go wypierdoliłeś i znowu miałeś mnie w dupie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: naucz się, że nikt nie siedzi tu 24h i nie zawsze dostaniesz odpowiedzi w 5 minut po napisaniu wiadomości.

Po drugie zapoznaj się z regulaminem - zarówno targowiska, jak i ogólnym. Za ignorowanie decyzji moderatora odnośnie zamknięcia tematu, publiczne podważanie jego kompetencji poza wyznaczonym do tego tematem, obraźliwe sformułowania i wulgaryzmy zarabiasz 7 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisałeś przed tym jak NAPISAŁEM DRUGI TEMAT.

Przykro mi, że w tym momencie miałem inne zajęcie, kompletnie nie związane z forum. Ba, zamiast po prostu poczekać aż odpiszę, znów założyłeś taki sam temat, nawet się nie zastanawiając, czemu postąpiłem tak, a nie inaczej. Od razu uznałeś, że to ja się mylę. A mogłeś napisać PW do Aidena (drugi opiekun targowiska), któregoś z supermoderatorów, bądź kogoś z administracji (albo do jakiegokolwiek obecnaego na forum moderatora - przekazałby twoje zażalenie gdzie trzeba). Mogłeś nawet napisać tutaj, że wg. ciebie dokonałem złej i krzywdzącej ciebie decyzji. Na pewno ktoś z moderacji by odpisał. Niestety (dla ciebie) zrobiłeś najgorszą decyzję, jaką mogłeś. Bo nie dość, że w nieregulaminowy sposób zignorowałeś decyzję moderatora, ponownie zamieściłeś temat, łamiący regulamin, wdałeś się w dyskusję z moją decyzją w nieodpowiednim miejscu, to na dodatek mnie obrażasz. Ba, pisząc tutaj pierwszego posta zwyczajnie kłamałeś, że nie odpisałem ci na PW. Patrząc na twoje targowiskowe posty, odpowiedziałem na twoje PW pomiędzy nimi i moimi decyzjami a postem, którym tutaj mnie oskarżasz, że nie odpisuje na twoje PW. Więc jak to nie jest kłamstwem, to czym?

No i następna kwestia, która - szczerze powiedziawszy, totalnie mnie rozbawiła. Ty nie sprzedajesz, ty dokonujesz wymiany gifta na pieniądze... Wychodzi więc na to, że masz mnie za idiotę. Cóż, akurat to mnie kompletnie nie rusza. Ale nie masz prawa tego wyrażać w sposób, w jaki to przed chwilą zrobiłeś. Aż żałuję, że naprawdę cię nie olałem, tylko starałem się wyjaśnić zaistniałą sytuację (co widać na załączonych powyżej screenshotach).

Czasami kompletnie nie pojmuję, czym się kierują niektórzy forumowicze, w podejmowaniu decyzji jak twoja. Ale masz, co chciałeś. Idę spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy nie przeszkadza wam mój mały offtop tzn post wgl nie drążniący nawet delikatnie tematu w edycje kolekcjonerskie? Pytam gdyż ktoś mógł go przeoczyć, a nie chce mieć później konsekwencji jak będzie report, więc pytam osobiście.

PS. Stillborn, dziabnij jutro odpowiedź w Twoim temacie dotyczącym sprzedaży rtsów jak możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zdziwiłem skąd u mnie tyle wejść na profilu... Na moim komputerze jest to rozcapierzona dłoń, natomiast na komórce rzeczywiście wygląda jak środowy palec (aczkolwiek dopiero teraz zauważyłem tę rozbieżność). Jutro to zmienię, dziś już nie mam czasu na wymyślanie rangi, w każdym razie nie chcę, żeby ktoś mnie posadzał o wulgarne gesty. A tak poza nawiasem to to nie jest raczej żaden Pokemon :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytnik - również przeglądałem forum z poziomu komórki i wyglądało to tak jak napisałem, ale już normalnie i "po bożemu" na kompie faktycznie są to pięści ;) Więc jeśli Cię rozłościłem albo coś to przepraszam :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie małe pytanko: czy w temacie "Pochwal się swoją kolekcją", przy nickach użytkowników byłby możliwy dopisek w nawiasie, w którym byłaby informacja, kiedy dokonano ostatniej aktualizacji wpisu dotyczącego swojego zbioru?

Przykładowo mogłoby to wyglądać tak:

Andromeda (Ostatnia aktualizacja: czwartek, 25 sierpień 2011 - 10:35)

Myślę, że byłby to ciekawy i przydatny "ficzer". Oczywiście mam na myśli jakiś skrypt, czy coś, co robiłoby to automatycznie w pierwszym poscie tego tematu, bo zdaję sobie sprawę, że wklepywanie tego ręcznie przez moderatora jest czasochłonne i trochę pozbawione sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu1978 - nasi admini raczej nie mają czasu na zabawy nad takimi "ficzerami", które dotyczyć będą małej grupy użytkowników. Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby taka modyfikacja byłaby możliwa do wykonania. Prawdopodobnie nie. Zawsze każdy może sobie edytować swój post jak chce, zaznaczając kolejność modyfikacji. Poza tym - za każdym razem może poinformować o takowej w temacie dyskusyjnym. Chociaż dobrze byłoby uzbierać kilka nowych pozycji i dopiero robić aktualizację, bo pisanie o każde kolejnej grze (nawet pojedynczej) może wyprodukować trochę "spamu" ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Chociaż dobrze byłoby uzbierać kilka nowych pozycji i dopiero robić aktualizację, bo pisanie o każde kolejnej grze (nawet pojedynczej) może wyprodukować trochę "spamu" ;)

W pełni się zgadzam. Robienie aktualizacji przez dodawanie 1 - 2 gier, to nic innego, jak najzwyklejszy spam. Ja zawsze czekam, aż przynajmniej 20 pozycji się uzbiera :trollface: .

W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku o LoLu panuje dość spory chaos. Widać, że negatywne emocje z gry przeszły do tematu. Gdyby tak było od niedawna, raportowałbym, ale to się utrzymuje od jakiegoś już czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie małe: w jakich odstępach czasu należy pisać posty w temacie: 'W co teraz gracie lub jaką grę ostatnio przeszliście?'? Bo codzienne aktualizowanie nie spotka się chyba z moderatorską aprobatą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek11

Szczerze? Wydaje mi się że nie ma określonego takowego odstępu czasu. Ważne jest odpowiednie wyczucie i niechęć do spamowania :wink: Naturalnie codzienne dodawanie postów w tym wątku nie jest mile widziane przez moderację, ale opiekuni tego działu raczej zaglądają do tego tematu, więc trzymają rękę na pulsie. Jeśli widzisz, że ktoś ewidentnie statsuje w tymże wątku, to posty takowe należy raportować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...