Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Mam pytanie: za co mój post wyleciał z FoSu? Posty innych poleciały bo były zbyt krótkie ale mój, oprócz podziękowań za życzenia, zawierał jeszcze pytanie. Tenże post nie był wcale taki krótki i w żaden sposób regulaminu nie naruszał (chyba). Więc się pytam, skąd decyzja o jego usunięciu? Ke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhę ekhę. Nie chciałbym być nachalny ale czy mógłbym otrzymać odpowiedź na pytanie, które to zawarłem w moim poprzednim poście, w tymże temacie? Czy moderator, który robił wtedy czystkę mógłby mi odpowiedzieć? Bardzo ciekawi mnie, gdzie popełniłem błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie można sprzedawać wszelakich kont w "Targowisku". Jak wiadomo, obecnie z 90% dużych gier wymaga Steam / XBX / Origina. Czy to znaczy, że już niebawem "targowisko" się niemal całkowicie wyludni (jakby nie patrzeć - straci sens)? No bo większość oferowanych tam przedmiotów to gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie jest to pytanie do moderatorów, a dystrybutorów wszelakich gier. Tutaj jest tylko zakaz łamania różnych licencji itp., a to właśnie w licencjach są zapisy o "nielegalności" sprzedaży kont.

Don't hate the player, hate the game

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a to właśnie w licencjach są zapisy o "nielegalności" sprzedaży kont.

Naprawdę? Nie wiedziałem nawet, na ogół olewam czytanie licencji, za dużo czasu się schodzi, potem dochodzi interpretacja "ale o co im chodziło w tym punkcie?". Jeżeli tak to wygląda, to ja nie mam nic do gadania. A kont na allegro (i nie tylko) jest cała masa od wielu, wielu lat, o kluczach wątpliwego pochodzenia nawet nie wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fergiX

Rozmawiamy o tym i wydaje się na razie, że nikt nic nie wie. Nikt nie może po poście wskazać bezpośrednio powodu usunięcia, a osoba usuwająca jak na razie się nie odezwała. Stawiałbym na błąd skryptu lub na zaznaczenie złego postu podczas moderowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do dobrego tematu się skierowałem, ale kogo pytać jak nie moderatorów ? ^^ A mianowicie, coś mi strasznie rozsadziło cały wygląd forum. Nie dość, że znowu pojawił się ten irytujacy pasek po prawej z widokiem najnowszego CDA, to jeszcze całość się zwęziła i rozlazła. Tak to wygląda:

http://i40.tinypic.com/qz3alv.jpg

Jakieś rady, jak powrócić do poprzedniego stanu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kawalorn

Również wydaje mi się, że po prostu podczas "czystki" ktoś zaznaczył i mój post. Widziałem, że inni pisali zbyt krótkie posty z podziękowaniami, wiedziałem, że tak nie można więc napisałem dłuższego. Zauważyłem, że i mój post wyleciał i to mnie zdziwiło, nie wiedziałem czy zrobiłem cuś nie tak. Wnioskuję, że to chyba Pzkw wtedy tam zajrzał i przeczyścił, choć pewien nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że to chyba Pzkw wtedy tam zajrzał i przeczyścił, choć pewien nie jestem.

No to Ci wnioskowanie całkiem nieźle poszło. A post wyleciał, gdyż nie spełniał standardów. FoS = Forumowicze o Sobie, napisałeś coś o sobie? Zadałeś dwa pytania, ale nie przedstawiłeś swojego zdania. Jakbyś dodał w poście swoją opinię, to post by nie wyleciał. Możesz napisać "Lubię placki gdyż... <i wyraźcie swoje zdanie>". Natomiast post "Lubicie placki?" będzie wywalony w kosmos. Jak chcesz zacząć jakąś dyskusję, to najpierw przedstaw własne stanowisko. Tak samo wywalam posty z innych działów. "Co sądzicie o DIII?", "Zuzia ma fajne cycki, czyż nie?" itp. itd.

I proszę Cię, nie rzucaj się jak wesz na grzebieniu. Moderatorzy nie siedzą na forum 24/7. A akurat ja odpuściłem sobie FA do czasu powrotu jasnej skórki. I tak masz szczęście, że wlazłem na chwilę na forum i Ci odpowiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pzkw

Ok, teraz już rozumiem za co ten post wyleciał. Zapamiętam sobie. A pytałem się kilka razy gdyż nie chciałem by moje pytanie zniknęło wśród innych postów.

I tak masz szczęście, że wlazłem na chwilę na forum i Ci odpowiedziałem.

Dziękuję, łaskawco. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś trwała dyskusja dotycząca dowiadywania się o piractwie użytkownika z podanych przez niego logów (czy coś takiego...). Zostało się, jak mi się wydaje, ustalone, by karać takich użytkowników. A co z przypadkowym przyznawaniem się do piractwa przez podawanie screenu, na którym w zakładkach użytkownika widać forum warezowe? Chodzi mi konkretnie o screen z tego wpisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać, gdzie leży granica tego, co jest udzielaniem rad, a co jeszcze nie. Dotyczy to tego punktu z regulaminu:

17/ [nie wolno] udzielać rad użytkownikom, którzy mają problemy z uruchomieniem/ściągnięciem itp. nielegalnej kopii programu, filmu i jakiegokolwiek innego utworu. Karane będzie również przyznanie się do posiadania/korzystania z nielegalnych kopii programów, filmów, utworów itp.

I teraz user pisze coś takiego:

Zapomniałem dopisać iż Hitman nie został przetłumaczony na język polski. Jest możliwość w naszym narodowym języku przeczytania ale tylko w postaci ebooka.

Dawniej był link na www.hitmanasylum.pl ale zostało usunięte hiperłącze.

Jak sie poszuka głębiej w google to jest link bo książka dalej leży na serverze asylum.

No to tak w woli wytłumaczenia bo parę osób pisało do mnie na GG w tej sprawie.

Czy w porządku jest wskazywanie, co gdzie wpisać, by znaleźć ebooka, który IMHO jest nielegalny? Fanowskie tłumaczenie i rozpowszechnianie za pośrednictwem strony, która to zresztą strona (a dokładniej dwie) z rozpowszechniania się wycofały, musieli więc mieć dobry powód.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać, gdzie leży granica tego, co jest udzielaniem rad, a co jeszcze nie. Dotyczy to tego punktu z regulaminu:

Granica leży tam, gdzie dojrzy ją średnio rozgarnięty szympans. Więc takie "naprowadzanie" jest niemile widziane i traktowanie ostrzej, niż podanie suchego linka. Bo to już pod cwaniakowanie podpada, a żaden moderator nie lubi cwaniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Mam takie pytanie czy można u siebie na profilu wstawić jako stronę link do bloga na innym portalu. Bo prowadzę bloga na FW i myślałem by tak zrobić, ale wolę się najpierw upewnić czy wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...