Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

SERIA ALIENS VS. PREDATOR

Niesamowity klimat, świetna fabuła, grywalność. Gra jest i będzie dla mnie nieśmiertelna. Z niecierpliwością czekam na premierę kolejnej części :)

SERIA SPLINTER CELL

Świetna gra, nie zbyt dynamiczna przez co jest fajną odskocznia od tych wszystkich szybkich FPSów w które przywykłem grać :tongue: . Każda nowa część lepsza od poprzedniej (no może z wyjątkiem Double Agent), aktualnie po raz eNty katuję Chaos Theory :laugh: i czekam na premięre Convictiona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment-Niesamowita gra z genialną fabułą i niesamowitymi postaciami (Vhailor żywa zbroja to do dziś mój ulubiony bohater gier komputerowych) przechodziłem ją jakieś sześć razy i w dalszym ciągu mam ochote w nią grać,moja ulubiona gra ever

Wiedźmin-pierwszy prawdziwy polski hit z prawdziwego zdarzenia,oparty na prozie jednego z moich ulubionyc pisarzy też nie skończyłem w nią grać po pierwszym ukończeniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Jedi Academy...

Jest to jedna z tych gier, które idealnie nadają się do krótkiej, 15 minutowej rzezi, jak i do całodniowego szlifowania umiejętności. Grafika wciąż nie odstrasza, walki powalają dynamizmem, a miodność z tej gry wprost wylewa się przez stację dysków. Nic dodać, nic ująć - polecam wszystkim fanom slaszerów, Gwiezdnych Wojen oraz graczom w ogóle. Jedyny problem stanowi w tej chwili jej dostępność, ale dla chcącego nic trudnego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III i God of War II

Warcraft jest dla mnie IDEALNY, nie da się go do niczego porównać ani nie docenić, ta gra to majstersztyk.

Co do God of War. Mówisz że sieczenie wroga się nudzi? Mógłbym grać w to już zawsze bo tam walka jest tak dobrze zrobiona że się nie nudzi :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna?

Call of duty. Mimo upływu lat (6 lat stuknie za kilka tygodni) gra nadal jest przednia i nie raz do niej wrócę.

Już teraz widzę przed oczami Foleya, Moody'ego i Eldera, którzy walczą w Normandii :D

Druga, to Mario. Czemu? Ano to chyba logicznę. ^^

And number three is...Silent Hunter III. Ta gra ma moc przyciągania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna gra dla mnie to stanowczo "Indiana Jones and the Infernal Machine" (Indiana Jones i Piekielna Maszyna) te godziny przesiedziane przy tej grze ehhh... Tylko niestety przy nowym sprzęcie i Windows XP gra nie chodzi tak jak powinna :( jednym słowem problem z dźwiękiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze Diablo 2- ile lat ta gra nie schodzi ze sceny? I kolejne dzieło Blizzardu, a właściwie, to dwa dzieła. Warcraft 3 wciąż jest bardzo popularny mimo dawnej premiery. World of Warcraft też można spokojnie dodać do tej chwalebnej listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StarCraft + BroodWar

Gra którą kupiłem zanim miałem kompa :) bo bałem się, że mogą kiedyś zaprzestać jej produkcji :P

Przeszedłem ją dziesiątki razy, ale fabuła wciąż mnie kręci. Niesamowita grywalność. Kiedyś dużo grałem na BN (vs i clan warsy), później przerzuciłem się na umsy, a teraz pykam na singlu od czasu do czasu. Jakieś 3 miesiące temu przeszedłem kampanię, żeby odświeżyć wiadomości przed Dwójką, ale skoro jestem zmuszony poczekać trochę dłużej, to najprawdopodobniej pyknę raz jeszcze niebawem.

Kolejny tytuł to również dzieło Blizzarda - Diablo i Diablo II + LoD

Klimat, Fabuła, Grywalność, Muzyka - właściwie wszystko to co dotyczy SCBW. Co jakiś czas odpalam 1. Wciąż nie mogę zdobyć 50 lvlu. A to stracę przedmioty i niechcący zapiszę, a to format leci :P A czasu już nie mam tyle co kiedyś. W 2 zawsze jest coś do znalezienia lub odkrycia nowych strategii rozwoju postaci :) Oj dostał ten Diablo wiele razy w bęcki :)

Trzecim tytułem wiecznie zainstalowanym na kompie jest - Heroes of Might and Magic III :)

Grywalność, grywalność i jeszcze raz grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że ciągle bardzo lubię grać w pierwsze Call of Duty, a szczególnie w rewelacyjny dodatek United Offensive. Lecz to nigdy nie pobije Just Cause, które ciągle mnie fascynuje. No i ciągle lubie zasadzić r700 kilkanaście headshotów w CoDzie 4 MP, lecz nie tak bardzo jak robienie totalnej rozpierduchy w Just Cause.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezniszczalną grą jest Heroes of Might and Magic 3.

Niesamowita grywalność , dodatkowo masa dodatkowych map w necie. Tak dla mnie to jest niezniszczalna gra. A najlepsze jest to że grafika jak dla mnie jest nadal bardzo fajna i prawie w ogóle się nie postarzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę spokojnie podać dwie niezniszczalne gry: Baldur's Gate oraz Planescape: Torment.

Chyba każdy szanujący się gracz zna te tytuły. Zresztą sam fakt, że wciąż wychodzą reedycje 10 lat po ich premierze o czymś świadczy, co nie ? ;) Genialny klimat, ciekawe postacie i niebanalna fabuła. Oto cechy tych gier. :) Jeśli chodzi o Baldur's Gate, to smaczku dodaje istnienie sporego środowiska moddingu. Powstają coraz to nowe nieoficjalne rozszerzenia przygód jak i całkiem nowe wyzwania czekające na fanów gry. W dodatku wiele modyfikacji zostało przetłumaczonych na język polski, a niektóre nawet doczekały się polskiego udźwiękowienia. Zachęcam do odświeżenia wspomnień z prawdziwą klasyką CRPG. Warto ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie zniszczalną grą na zawsze pozostanie MAFIA. Pamiętam kiedy zagrałem w nią pierwszy raz. To była miłość od pierwszego zagrania. Od tamtego czasu przeszedłem tą grę chyba już z pięć razy i coś mi się zdaję, że mógłbym i kolejne pięć. Ta gra po prostu wymiata, zabija samym klimatem. I mimo, że nie jest idealna i nie zastąpiona to na zawsze pozostanie dla mnie tą najlepszą i zawsze będzie dla niej miejsce na półce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię ciągle ciąć w Mafię. Jeśli nie wykonuję misji - to jeżdżę po mieście i sobie je oglądam. A propos jazdy - Mafia to chyba tylko jedna gra, w której lubię się bawić w grzeczną jazdę. Nie jak w Just Cause - pędzić na złamanie karku, tutaj zawsze jeżdżę równo po pasie i sobie tak miasto objeżdżam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...