Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Z CDA - Two Worlds ! Czekam zaciekle na 2 ; ]

Z innych gier .

Prince of Persia - 2 razy przeszłem

Oblivion IV The Elder Scrolls - 5 razy ;^] Podkreśle że kolega ani razu ciagle sie z 1 misja meczy ; p

CoD 5 - Nie pamietam ale ok. 4,5 razy

Shaun White Snowboarding - gram

Call Of Juarez 2 WK - Przechodze . Jestem praawie na końcu ; ]

Wiedzmin - Przeszlem te gre raz czy dwa lecz nie przypadła mi do gustu

I najlepsze ..

Gothic 1,2,2 Noc Kruka, 3, 3 Zmierch bogów ..

Te wyzej mam ed. kolekcjonerskie ; ]

Poprzechodzilem je po 50 razy + Znam wsyzstkie mosje na pamięc

Moja szafka jest pełna gier typu sportowe,RPG,Wyscigi itd..

To wszystko ^^^^^^ To tylko 1 lepsze ktore zobaczylem nadema na półce ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia Diablo II. Nie ma (i raczej już nie będzie) produkcji, do której wracałbym tak często. Nawet nie chce mi się liczyć ile razy ją skończyłem.. I gdyby nie to, że aktualnie mam mniej czasu i inne tytuły do ogrania, chętnie zrobiłbym to ponownie. Wśród gier konsolowych na pierwszym miejscu stawiam Forze Motorsport 2. Od tej ścigałki po prostu nie sposób się oderwać. Setki pojazdów, fajne tory, genialna fizyka jazdy i wiadra miodu.. Po prostu arcydzieło. A już w październiku część trzecia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty 4 grę przeszedłem raz, demo przeszedłem 58 razy, ale zato w pełną grałem z dwa miesiące w różne poziomy, gre poprostu kochałem (kochałem bo format :( ) była cudna szczególnie zakończnie mógłbym je opowiadać godzinami ze szczegółami . :D

A ja pełną wersje przeszedłem 11 razy, a demo 2... :)

[...]

2.Settlers II, III - jedne z najlepszych gier ekonomicznych wszechczasów! Godzinami można patrzeć na te ludziki :)

[...]

7.Wacki, [...]

Mam SIII i powiem, że jak na tak starą gre z dzieciństwa potrafi wciągnąć. Mimo, że nie przepadam za RTS'ami to ten bardzo mi się spodobał.

Wacki?! Nie wnikam co to za 'przygodówka' :huh:

cod 4 i crysis z tą obłędną grafiką

Należysz do tych 89% graczy.....? To jest temat 'Gra, która jest dla Was niezniszczalna', a nie 'Grafika, która jest dla Was niezniszczalna' :P

[...]

Gothic 1,2,2 Noc Kruka, 3, 3 Zmierch bogów ..

Te wyzej mam ed. kolekcjonerskie ; ]

Poprzechodzilem je po 50 razy + Znam wsyzstkie mosje na pamięc

[...]

Spodobał ci sie Zmierzch Bogów? Ja już uważam po recenzji i komentarzach, że to totalna porażka i kicz... Czy poprostu z ciebie taki wielki fan Gothic'a? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taką grą jest przygodówka: Jack Orlando: Director's Cut. Przeszedłem ją 12 razy, fabułę oraz wykonanie wszystkich misji łącznie z ich kolejnością znam na pamięć :) I ta muzyka... :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo II. W ten tytuł gram od momentu premiery w Polsce. Wracałem do niego setki razy i za każdym razem frajda murowana. Diablo II jest dobrymm przykładem na to, że mimo upływu lat nadal można się przy starej grze świetnie bawić. Battle.net nadal jest oblegany :)

Gothic i Gothic 2. Legenda rpg. Dwie pierwsze części Bezimiennego bohater potrafiły przykuć do monitora. I tak się stało, że każdą z cześci prezeszedłem kilkanaście razy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Original War. Pyszna grafika, taka photoshopowa ale cały czas aktualna w RTS/RPG. Klimat dobrego filmu sensacyjnego, wyraziści bohaterowie i świetna praca lektorów. No a fabule przyznać trzeba Oskara chociaż na ekranach przygód McMilan'a i Burłaka nie obejrzymy.

Oprócz tej gry Gothic i Mafia. Tytuły ponad czasowe. Czasem też fajnie wrócić do GTA2 którego nie zdołałem przejść :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 :wub: :wub:

1.Klimat!!!

2.Swoboda!!!

3.Humor!!!

4.Masa grania!!!

5.Jeszcze raz klimat!!! :nuke:

Przechodziłem go 10 razy za każdym razem inaczej, rużnymi współczynikami,skillem,karmą itp i mógłbym to robić całą wieczność! :woot: :wub: odkrywając nowe smaczki i ciekawostki świata Fallout.!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Diablo II i Cultures 3 :Wyprawa na Północ, zagrywam się w nie praktycznie od początku mojej przygody z grami.O ile w Culures po przejściu nie ma zbyt wiele do roboty (co nie powstrzymało mnie od przejścia jej 3 razy :happy: ), to w Diablo zawsze jest coś do zrobienia i nie można odejść od kompa chociaż powtarza się że to już ostatni quest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...