Jump to content

Spilner

Forumowicze
 • Content Count

  2,019
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Spilner

 • Rank
  Apache Longbow

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

6,378 profile views
 1. A mogliby mu chociaż dać moderatorzy ostatnią szansę, czyli te po 2 miesiącach.

 2. Szkoda, fajny towarzysz broni. Drugi naczelny spamer FA, zaraz po michi93. :)

 3. Ban za przekleństwa z cenzurą? No cóż, nawet w samym CDA się mocne z kropkami zdarzają.

  Mimo jego nabijania postów jednolinijkowcami- szkoda.

 4. Asz... się przyczepili, szkoda. ;/

 5. Patrząc na bany, myślę, że dostał niezasłużenie. Za wykropkowane wulgaryzmy - moim zdaniem za to się nie powinno banować. Po drugie, zrobił wiele dla forum. W temacie o grach założył wiele tematów, które do dziś są odwiedzane i toczą się tam dyskusje. No i fajnie sie gadało przed wiadomości. Szkoda.

 6. A ty za co dostałeś rangę odrzutka?

 7. W tej zagadkowej historii chodzi o zadane, czy odgadnięte?

 8. Ja nie wiem co Wam się podoba w fabule tego całego Asasyna. Sztampowa do bólu, nie ciekawi (przynajmniej mnie), schematyczna, polega na "odbierz zlecenie i zabij' i wszystko. Ogólny zarys tej fabuły jest badziewny, bzdury pod względem tła historycznego. Fabuła to jedna z najgorszych cech AC.
 9. Chronicles of Spellborn? Chyba przyda się jakaś podpowiedź. Jeszcze jeden strzał: 9Dragons?
 10. Spilner

  Linkin Park

  Moim zdaniem odniósł sukces tylko dzięki Mike'u Shinodzie, którego wszyscy znali z Linkin Park. Jego głos nie pasuje to standardowego rapu, nawet tego "białego". W ogóle nie lubię hip hopu i innych ziomalskich klimatów, ale kiedyś słuchałem i teraz stwierdzam, że (to moje zdanie) Fort Minor to kiepska grupa.
 11. Geralt był mistrzem walki i nie uważam, aby dobrze do niego pasowały te kontry z AC. Dlaczego mówię o kontach Bo tylko to było dobre w walce z AC. Nie można potraktować Wiedźmina do przesyłki w kierunki gier akcji, a po wklejeniu walki AC do Wieśka byłoby tragicznie. Już lepiej dostać efektowne kombosy. Wiem, nie ma się większego wpływu na ich przebieg, jednak przy takim rozwiązaniu Geralt lepiej się prezentuje jako mistrzunio.
 12. Nie będzie ani trochę odpychająca na odpowiednim dostosowaniu ustawień graficznych. + najnowsze sterowniki i będzie hulać bez problemu na nisko - średnich. Jednak żebyś się nie zraził, bo ja po tak dwóch godzinach gry mam zawieszki i muszę restartować grę, aby zachować płynność.
 13. A ja z początku nie wiedziałem jak ocenić Fuel. Wydawało mi się, że to zwykła rajdówka z otwartym światem. Jednak zobaczyłem filmiki i zainstalowałem z ciekawości demo. Odrzuciło mnie, potem (jakieś 2 miesiące później) zainstalowałem ponownie i mnie urzekło. Jak tylko będę miał dużo wolnego czasu, kupię Fuel.
 14. Ja tu porównuję długość zabawy. On pyta, ja odpowiadam. MNIE nie kręcą multiplayery. Wyraźnie napisałem, zatem nie musisz kopiować części posta, aby mi to wyjaśnić, że mnie nie kręcą multiplayery, bo ja to doskonale wiem. Tyle że choćby single CoD 4 powtarzał 50 razy, to nawet już za drugim razem nie będzie się bawił tak świetnie jak za pierwszym razem. Chyba każdy chce, aby rozrywka była jak najlepsza przez cały czas, zatem warto kupić Stalkera, który zajmie wiele godzin.
×
×
 • Create New...