Jump to content

Salantor

Forumowicze
 • Content Count

  654
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Salantor

 • Rank
  Elf
 • Birthday 12/02/1988

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Pierwszy wpis w Karnawale i proszę, jaki zacny :]
 2. Grom. Niestety, kojarzę tylko z tytułu. A szkoda, bo praktyka pokazuje, że pośród wszystkich wielkich hitów kryją się prawdziwe perełki, o których po latach mało kto pamięta, z tego czy innego powodu. No i widzę, że nie ja jeden cierpię na perfekcjonizm. Dobrze mieć brata w chorobie ^^
 3. Dzięki za wpis i dobry plan na przyszłość :] Pytanko, dlaczego nie dokończyłeś tak wielu gier? Co stanęło na przeszkodzie?
 4. Od paru lat w polskiej blogosferze istnieje Karnawał Blogowy RPG, inicjatywa w ramach której blogerzy grający w papierowe RPG dyskutują na wybrane tematy związane z ich hobby. Naszła mnie swego czasu myśl, że warto by było przenieść ją na grunt graczy video, bo w zasadzie dlaczego nie? Tak powstało, startujące dziś, KGB, czyli Karnawał Graczy Blogerów, którego pierwszym, rozgrzewkowym tematem jest Moja growa edukacja. Zapraszam do udziału.
 5. (Jeśli ktoś już widział, bo informacja poszła w świat na wiele kanałów, to może zignorować). Istnieje agregator blogów erpegowych. Finansowych. Nawet rowerowych. Ale agregatora dla blogów poświęconych kulturze (filmy, gry, książki i takie tam) nie ma. Znaczy nie było, bo od dzisiaj jest. Chwilowo skromny, ale z czasem się rozwinie. Wisi sobie o tutaj.
 6. Dziś krótko. W ramach Dnia Darmowych Gier Fabularnych żeśmy siedli z kumplem i przetłumaczyli jednego małego papierowego erpega. Znaczy on przetłumaczył, a ja złożyłem. Gra jest lekka, łatwa i przyjemna, liczy cztery strony i można ją zassać za darmo stąd. Dłuższy wpis będzie w poniedziałek. Słowo skauta, którym nigdy nie byłem.
 7. Aż miałem na temat tego tekstu skrobnąć notkę. Dzięki za odwalenie roboty za mnie
 8. Patrz opisane przez Ciebie względy praktyczne. Z drugiej jednak strony teraz jest na świecie tyle ludzi, że nawet jak większy procent kobiet pójdzie do wojska, to raczej nie odbije się to negatywnie na skali całej populacji. A jak odbije, to to będzie III Wojna Światowa czy innych konflikt o podobnej skali i wszystkim się równo oberwie.
 9. @UP Nie zapominajmy także o: 1. Ludziach, którzy potrafią po teamfighcie przyznać się do błędu 2. Junglerach informujących o szykowanym ganku i chętnie oddających blue 3. Graczach dyskutujących o liniach, pickach oraz banach przed grą 4. Graczach rzucających niezłymi dowcipami w czasie gry 5. Graczach piszących "GG" i dających honor nawet po ostro przegranej walce Bez przesady. Community Lola jest dość toksyczne, ale nawet tam znajdą się ludzie na poziomie. Idioci są bardziej widoczni, co nie oznacza, że jest ich dużo.
 10. Po paru pierwszych godzinach gry wnioski są następujące: - Hard jest easy. Serio. Zginąłem jeden jedyny raz, a i to tylko ze względu na swoje gapiostwo. Brak odrzutu i innych problemów przy celowaniu + wigor = każda plansza wyczyszczona do zera - Rozrzucone wszędzie znajdźki skutecznie wybijają mnie z immersji. Ciężko mi się skupić na fabule, gdy w śmietniku znajduję jadalną watę cukrową, co mi hp odnawia... - Columbia jest śliczna, a jej projektanci zasługują na podwyżkę ^^
 11. Jak wrażenia z nowej mapy i nowego-starego trybu gry? Patent z ponownym losowaniem postaci uważa za ciekawy, chociaż nie sądzę, by przeciwdziałał ucieczkom z lobby. Ale wybaczę to Riotowi. Zbuffowali Karmę, więc mają u mnie plusa. No i sama mapa wygląda po prostu ślicznie.
 12. Gra + najnowszy patch. Co prawda ten najnowszy ma już kilka lat, ale do tej pory nie powstał żaden bardziej aktualny. Chyba nawet community takowego nie stworzyło, koncentrując się na modach.
 13. Do godziny 19 trwa na Steamie promocja na Sim City 4 Deluxe Edition. Podstawka plus dodatek plus najnowszy patch kosztują jedynie dwa i pół euro (około dziesięciu złotych). Jeśli nie przekonuje kogoś nowe Sim City, to zawsze warto zastanowić się nad jego pure single player poprzednikiem :]
 14. @Abyss Zdaję sobie sprawę z różnic, dlatego napisałem, że to ciekawostka (a dla mnie osobiście dowód na to, że przyszłość branży leży bardziej w szeroko pojętych, w miarę tanio produkowanych indiasach, aniżeli w taśmowo trzaskanych i drogich do przesady tytułach AAA).
 15. Ciekawostka - SE ma problemy z poziomem sprzedaży swoich gier, a Minecraft przekroczył granicę 10 milionów i powolutku idzie dalej.
×
×
 • Create New...