Jump to content

DarkMatter

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DarkMatter

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 02/26/1989

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. W S Z Y S T K I E G O .............. N A J L E P S Z E G O ! ! !

 2. Kobieta?! Tutaj?! Nie no, szacun i za wybrane gryi za muzę ;)

 3. Najfajniejsi bossowie: Wszyscy z gry Chrono Trigger (ktoś zna lub pamięta ?) Irenicus, Bodhi i Firkraag z BG 2 - po prostu chce się ich pokonać. ^^ Frank Horrigan z Fallouta 2 - w sumie niezbyt wiele o nim wiadomo. Ot, chłopiec do bicia. Master z Fallouta - jeden z najciekawszych czarnych charakterów w historii gier. Elder God z LoK Defiance - równie wielki co tajemniczy manipulator.
 4. Fani Planescape Torment zawsze w cenie.

 5. Hihi ^^ Tak naprawdę żadna z kategorii zawartych w pierwszym poście nie pasuje do mnie. Gram niezbyt często. Nie są dla mnie istotne ambicje i gram w grę tylko wtedy, kiedy mnie to bawi. Jeśli gra mi się podoba, to ją przechodzę. Ale nigdy nie gram na siłę, przy czym drobne porażki nie zniechęcają mnie. Nie grywam w niedziele, bo jest tyle innych fajnych rzeczy do zrobienia. I nie psuję gier. Zwłaszcza że gram z modami, choć wtedy raczej skupiam się na wyszukaniu bugów do poprawienia (informuję autora). Nie bawi mnie też power gaming i nie chwalę się tym, że n.p. gram z utrudniaczami czy szalonym poziomem trudności. Dla mnie to żałosne, bo gry są po to by się dobrze bawić. Nie rozumiem osób, które wynikami w grach karmią swoje ego.
 6. Nie bierz tego zbyt serio ^^. To taki nerdowski obowiązek.

 7. Cześć ! Trochę dziwny wstawiłeś komentarz na moim profilu. ;> Nie jestem jedyną kobietą na forum, a tym bardziej jedyną fanką heavy metalu i hard rocka. Na innym forum, które moderuję mam dwie userki 14-latki, fanki gothic/death metalu. ;> W każdym razie miłego wieczoru. :)

 8. Kobieta? O.o Na tym forum? cRPG? Cięższa muzyka? Albo o czymś nie wiem albo nie dociera do mnie ten fakt.

 9. Ściągnij i zainstaluj najnowsze patche, powinny usunąć większość problemów z grafiką i płynnością. Pamiętaj, że ta gra, jak wiele innych działa wyłącznie na nowoczesnych kartach graficznych od ATI i NVidii. Wszelkie zintegrowane rozwiązania odpadają. Upewnij się, co do ilości pamięci RAM na komputerze. I czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale to już standard. A tu masz link do oficjalnego patcha: http://www.purepc.pl/rozrywka/patch_do_fallout_3_pl lub ten http://gamesvault.info/index.php?option=co...&Itemid=103
 10. Żartujesz ? Fallout 3 to dobra gra, ale do F1 i 2 nie ma co nawet porównywać. Są to starusieńkie już gry i nie uświadczysz w nich kapitalnej grafiki czy strzelaniny w trybie FPS. Ale za to powalają klimatem. Po prostu łatwo sobie wyobrazić świat gry, przepełnione okrucieństwem i strachem pustkowie. A jeśli radio, to tylko GNR. Three Dog rządzi.
 11. Polecam bliższe zapoznanie ze smoczkami z Baldur's Gate 2. Firkraaga szanować nie trzeba, kiedy zabezpieczy się bohaterów przed strachem i ogniem za pomocą zaklęć i przedmiotów. Tym nie mniej nieprzygotowaną, początkującą drużynę spala w kilka sekund. Karsomir jest najpotężniejszy chyba tylko w bajkach. Prowadzenie Paladyna tylko dla tej broni jest bez sensu, znacznie skuteczniejsi są wieloklasowcy używający Furii Niebios. Ale wracając do smoków, na szczególną uwagę zasługują trofea w postaci smoczych łusek, które pewien kowal przekuwa w niezwykle przydatne zbroje.
 12. Ja mam kilka pytanek do Smuggiego. 1. Jakiej muzy słuchasz ? 2. Jaki masz kolor oczu i włosów ? 3. Jaki masz wzrost i wagę ? 4. Lubisz Baldur's Gate ? 5. Ulubiony film ? Jeśli pytanka są: bez sensu; niestosowne; już ktoś zadawał; nie chce Ci się klepać w klawę, nie musisz odpowiadać
 13. Cicho, Soutys! Jeszcze się wystraszy i ucieknie :P

×
×
 • Create New...