Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Gothic 1 i 2 Noc Kruka. Nic nie przebije tego klimatu Górniczej Doliny, doskonałej fabuły (chociaż to może przebić planescape, w którego aktualnie gram) i gotyckiego świata. W G2 NK jest do tego mnóstwo questów pobocznych i świetnie kontynuowane wątki z poprzedniczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizardry VIII - Jeden z najlepszych RPG-ów w jakie grałem. Świetnie zrobione dialogii, orginalny klimat, turowe taktyczne walki.

Neverhood - Zazwyczaj nie przepadam za przygodówkami, ale tą grę poprostu kocham. Wspaniały klimat, ciekawe zagadki. Gra wyszła w 1996 roku, ale jeszczenie spotkałem gry z taką grafiką. Ci co grali to wiedzą.

Earth 2150 - The Moon Project - Jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem. Trzeba dbać by jednostkom nie zabrakło amunicji, możemy atakować z powietrza, wody, a nawet spod ziemii. TUTAJ TWÓRCY NIE PRZYGOTOWALI, ANI JEDNEJ JEDNOSTKI, TUTAJ TWORZYMY JE SAMI!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kompa narazie nie znalazłem takiego tytułu, ale za czasów PSX'a spędzałem wiele godzin grając w GranTurismo 2. Borze, ile ja nerwów straciłem na robieniu licencji na GOLD :klnie:

Ale nie żałóję bo chociaż nie grałem analogami tylko krzyżak, gaz i hamólec, to jednak tory znałem na pamięć, wiedziałem kiedy zblokować koła żeby doszło do redukcji biegu (automatyczna) i w odpowiedniej prędkości wchodzić w zakręty.

Nie powiem że przeszedłem tą gre całą bo to tylko pojęcie względne. Wtedy jeszcze nie miałem internetu i wiedzy na temat ustawień silnika, zawieszenia i doboru opon musiałem uczyć się metodą prub i błędów. Ale nauka nie poszła w las. Skończyłem wszystkie turnieje, wyścigi 99'o okrążeń wieloma wozami, za każdym razem zmieniając coś w aucie.

Tylko sprzedaż konsolki uchroniła mnie od popadnięcia w chisterję :rozpacz:

Dla mnie GranTurismo 2 jest właśnie taką grą nie do zajechania, oraz miłym wspomnieniem :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może was zaskoczę, ale Heroes of might and magic IV :happy:

Jest to gra na której w pewnym sensie się wychowałem. Codziennie chodziłem do kuzyna żeby chociaż popatrzeć jak on gra, bo bardzo lubiłem wlepiać gały w monitor kiedy ktoś inny ,,tyrał". Nadal został mi sentyment też do III i V które to niedawno kupiłem wraz z dodatkami.

Drugą grą (choć nie gorszą) jest Gothic (1+2+NK) - górnicza dolina i Khorintos(chyba tak się pisze :sweat:) to miejsca do których wracam dość często (głównie dzięki niesamowitej fabule, wielowątkowości i dlatego że uwielbiam cRPG).

Na podium również Warcraft III + Frozen throne oraz Fallout 3 (wcześniejsze fallouty niestety nie grałem: :ermm:) - tych gier przedstawiać chyba nie trzeba :)

Jest też parę gier w które nie grałem Wiedźmin, Bioshock, ..., a które na pewno bym pokochał jak te powyżej

P.S. Jako wytłumaczenie że nie mam kupionego Wiedźmina to tylko to, że nowego, dobrego, kompa mam dopiero od czerwca i nie zdążyłem odrobić zaległości (obiecuję że odrobię .... tylko nie bijcie :happy: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Of Might & Magic 5 . + dodatki, przy tej grze odpoczywam, gram od roku, hot seat z siostrą lub single, multi od dzwonu. Świetna gra, klimat, mnie tu się nie wydaje nudno, bez bugów, stabilna, nigdy się przy niej nie zdenerwowałem. Najlepsza gra jaką widziałem na oczy. Szkoda że 6 nie będzie. A wcześniej ktoś powiedział że 4, ja grałem w nią 2 lata , jak nie więcej, więc też uważam że jest niezniszczalna.

No i jeszcze Quake Live, przesiadka z jakiegoś spokojnego fpsa czy np. ceesa , chaos :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niemam gry niezniszczalnej/nieśmiertelnej/wiecznie żywej ja mam kilka :D :

Seria Gothic wyjątkiem jest oczywiśćie ZB - To poprostu ideały RPG

Rayman'y - Ktoż nieprzesiadział nad ty kilka godzin

Mario Forever - Pewnie zdziwiłem 999/1000 użytkowników forum ale mnie się podoba żadna nowopowstała część niedorównóje temu mario

Syberia/Syberia 2 - jedne z najlepszych przygodówek

Maple Story Europe - Wiadomo graficznie poziom jest dobry grywalność... OLBRZYMIA ile ja przytym nieprzesiedziałem

Quake - Kiedyś chyba każdy się zagrywał a później nocke cisnął :D

Collin Mcrae 2 - Pamiętam jak z bratem bawiłem się w... masz go na zasadzie zderz się z moim autem :D

Tomb Rider'y - Może i niewszystkie lecz kiedyś miały urok

Diablo'sy - To jest najelpszy RPG wymiata a zwłaszcza 3 na która czekam niezmiernie

CoD - Jeszcze z kuzynem w dwójke na jego konsoli pociskami gdy myśle o chwilach w których grałem jakiego kolwiek CoDa to aż się łeska w oku kręci

Medal Of Honor - FPS które potrafiły zadziwić

Wolfenstein - PRAPRAPRAPRADziadziu wszystkich FPS'ów

Więcej wymienieac mi się niechce ale odtych gier naprawde łezka w oku się kręci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 mówcie co chcecie ta gra się wogóle nie starzeje i zaliczam już ja do graona klasyków wśród których są np. jego poprzednie części. KoTOR i Morek również są grami, które wogóle mi się nie nudzą. No i oczywiści RPG o najlepszej moim zdaniem fabule w historii gier komputerowych Planescape: Torment

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które są nie do znudzenia się według mnie To:

1. Fallout 1

2. Fallout 2

3. Diablo 2 LOD

4. Morrowind

:D i jest git

I chciałem dodać starcrafta 2 Brood War bo daje czadu Jak Korn };]

powiem jeszcze że jeśli ktoś uważa że fallout 3 zasługuje na miano fallouta to się myli i lepiej niech mi tego nie mówi };]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna gra? Final Fantasy X. Choć zawsze grałem u kuzyna (sam jej nie posiadam), to wspominam tą grę z łezką w oku. Jako, że wychodzę z założenia, iż najważniejsza w grach RPG jest fabuła, to z "Finalami" chyba nic nie może się równać. Epicka przygoda jaką przeżyłem razem z bohaterami wyzwalała we mnie różne emocje. Od rozbawienia genialnymi wypowiedziami postaci, przez wzruszenie czynami bohaterów, na dumie z pokonania potworów takich jak Nemezis (kto grał ten wie, że potrzeba sporo umiejętności i szczęścia by go pokonać)... Tak naprawdę chcę oddać hołd całej serii FF. Za to, że twórcy potrafią stworzyć serię gier, w której każda następna część przyciąga silniej, a wątki fabularne są powiązane między częściami (odkrywanie smaczków to jedna z przyjemnośći konesera :))...

Z gier na PC, których nigdy nie zapomnę zaszczyt ten należy do... Heroes of Might and Magic III. Od dawna toczę z moim wujkiem (i Ojcem Chrzestnym - nie, nie mówię do niego Padre:)) batalię o to która z części jest lepsza: moja ukochana "trójeczka" czy jego cudowna "piątka". Ja skłaniam się do III, ponieważ to ta gra pokazała mi, że na tym magicznym pudełku może istnieć coś innego niż FPSy... Od tamtego też czasu zacząłem się interesować mitologiami, demonologią i rycerstwem...

Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki tym grom (swoją drogą beznadziejnie mi brzmi celownik /taki przypadek nie kółeczko na środku ekranu, banany.../ wyrazu gry) jestem, jaki jestem.

Swoją drogą beznadziejnie mi brzmi celownik (taki przypadek w języku polskim, a nie kółeczko na środku ekranu...) wyrazu gry... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie niezniszczalny jest i będzieee CoD4 :D

CoD4 to stosunkowo młoda gra więc jeszcze Ci się może znudzić ;p

Tak samo miałem z Gears of War'em, grałem przez 2 lata od premiery i nagle przestałem :)

@BTW

Niezniszczalne gry:

Diablo II LoD- gram jakiś czas (pół roku- rok), krótka przerwa i zawsze do niej wracam

Fallout 1/2- ogromny świat, świetna fabuła oraz wprowadzone innowacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo I + Hellfire

Diablo II + Lord Of Destruction

Starcraft + Brood Wars

Gothic I

Heroes of Might and Magic 3 + dodatki

Fallout 1 i 2

Half Life I

Etherlords II

Red Faction I

Unreal Tournament 2004

Cała seria Icewind Dale i Baldurs Gate

Planescape Torment

Grand Theft Auto III

To są dla mnie najlepsze gry. Gram w nie do dzisiaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...