Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Najbardziej niezniszczalną grą na świecie imho to Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi grałem w nią kilka(naście) razy i jeszcze mi się nie znudziła... dziwne ? (Akurat teraz przyszedł czas, że przechodzę ją kolejny raz)

Pomyślcie że w grze którą średnio przechodzi się dłużej niż Dragon Agea na calaka, gra się trybem człowieka z żelaza.

Dla tych którzy nie czają tryb człowieka z żelaza to tryb podczas którego gra się bez sejwów... tzn. grasz i zapisujesz kiedy chcesz ale kiedy zginiesz to zaczynasz od nowa nie wczytujesz gry itd. Podczas rozgrywki możesz pisać pamiętniczek a później o ile przeżyjesz całą grę to fajnie jest go przerobić i napisać opowiadanko :P

Poza Arkanumem przychodzi mi na myśl jeszcze tylko Świątynia Pierwotnego Zła, choć to tytuł tylko dla ludzi którzy kochają papierowe rolpleje i inne sesje rpgowe . Akurat był na coverku w CDA ale nie pamiętam kiedy.

A z "dzisiejszych gier" to MOŻE tylko Dragon Age (o ile nie będzie spie...psuty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake1 i 3. Doom2. Wolf3d. Bombmania. :)

Ecstatica za design!

Gothic.

MDK!!!!!

Neverhood! Ta gra jest genialna pod względem grywalności, fabuły, muzyki i obrazu(oprócz wstawek 3D, ale da się przeżyć).

Abe,s Oddysey i Exodus. Te gry to było coś, choć to byłą zręcznościówka to naprawdę miała klimat.

Nie zauważyłem tego postu wcześniej - otóż, zgadzam się w ZUPEŁNOŚCI. Zupełnie zapomniałem o tych klasykach. I to niestety oznacza, że te gry nie są nieśmiertelne.:)

BTW myślę, że niedługo klasykiem stanie się Ojciec Chrzestny2 za śmieszne bugi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic-Zagrałem kiedy został dodany do CD-Action i wracam do dzisiaj. Klimat Górniczej Doliny, niemało zadań, dobra fabuła, prosty system rozwoju postaci, bardzo dużo najróżniejszego uzbrojenia no i wyśmienity dubbing- czego chcieć więcej? Dochodzą do tego mody np.Diccuric, Mroczne Tajemnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gier jest sporo, ale napewno

- seria Gothic (szczególnie dwójka)

-Warcraft 3+dodatek

-Ice Winddale 1 i 2

-Diablo 2 + dodatek

-Baldus Gate 1 i 2

-Call of Juarez

-Robin Hood: Legenda Sherwood (moja pierwsza zain stalowana gra )

-Settlers

-Twierdza

-Fable

-Tetris

P.S. Te gry pewnie były wymienione wiele razy, ale są to moje ulubione "cudeńka"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia najlepszy jest gothic, przede wszystkim pierwsza część. Przeszedłem ją wiele razy, nawet nie wiem ile. Za każdym razem gdy ją przechodziłem odkrywałem jakieś nowe miejsca, przedmioty itp. W dodatku niezastąpiona fabuła sprawia, że gothic jest nie do przebicia. Z FPS'ów najlepszy jest oczywiście Call of Duty 4. Kolejna gra, która zasługuje na szacunek jest GTA San Andreas, dużo więcej możliwości niż w poprzednich częściach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Team Racing (Playstation) - najlepsza (moim zdaniem) multiplayerówka, w jaką miałem szczęście zagrać. Zabawa nadal przednia - jak dziesięć lat temu, nigdy się nie znudziła.

Chrono Trigger (snes, później Playstation, teraz również Nintendo DS) - najlepsze rpg, a nawet prawdopodobnie najlepsza gra, jaką miałem przyjemność ukończyć, po kilka/kilkanaście razy oglądając wszystkie (szesnaście, jeśli dobrze pamiętam) zakończenia jakie oferuje.

Xenogears (Playstation) - jedno z najlepszych rpg i zdecydowanie gra obdarzona najlepszą fabułą, jakiej miałem okazję doświadczyć w grach. Do tego dwa systemy walki - zwykły i z udziałem wielkich robotów, dzięki czemu nawet ta część rozgrywki nie może się znudzić.

A bardziej PeCetowo:

Seria Prince of Persia (od Sands of Time aż do PoP 2008) - jedna z lepszych zręcznościówek, do tego nie najgorzej stojąca z fabułą. No i oczywiście baśniowy klimat 'jedynki' i PoP 2008 oraz nieco bardziej mroczny 'dwójki' i 'trójki'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire - O tej grze mówi się, że to "rpg w wersji lite". Cynicy twierdzą, że to chodzona nawalanka, wzbogacona o dialogi i możliwość wyboru.

Dla mnie to po prostu ideał i jestem zarąbiście wdzięczny redakcji za tego pełniaka. Znajdowałem się w sytuacji, która nieomal doprowadziła do końca mojego grania na kompie. Jedyną rozrywką mógł być BF 2, ale ze względu na coraz gorszy ping granie w to było coraz bardziej wyczerpujące. Oblivion już mnie nie bawił, za słaby komp. KotOR już przeszedłem parę razy, ale niechęć do SF zwyciężyła. Na pewien czas jeszcze zadziałało Panzer Elite Action. I koniec.

I zainstalowałem JE.

Rzuciłem w cholerę MMO (Archlord, ROM, Regnum) i dosłownie wsiąknąłem w ten świat. Od małego lubiłem kung fu, a "Przyczajony Tygrys i ukryty smok" to jeden z moich ulubionych filmów. Na JE od dawna ostrzyłem sobie zęby, ale jakoś nie byłem pewien, czy zakup mnie nie rozczaruje.

Po pierwszej walce byłem stracony. Gra momentalnie zmiotła konkurencję na moim osobistym podium i usadowiła się tam wygodnie. Przestałem zaglądać na grono, w każdej wolnej chwili wracałem do Jadeitowego Imperium. Klimat tej gry jest dla mnie po prostu niesamowity, fabuła MIAŻDŻY wszystkie inne (Chociaż zwrot akcji najlepszy był w kotorze, tu trzeba oddać rację). Postaci są barwne, ciekawe, a rozmowy z nimi są fenomenalne. Grafika jest dobra, kolorowa, muzyka znakomicie podkreśla klimat gry. Do tego dynamiczne walki, mnóstwo stylów do wyboru.

Redakcjo, dziękuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrono Trigger & Chrono Cross-do tych gier zawsze będę wracał nawet po reinkarnacji :laugh: żadna inna gra mnie tak nie pochłonęła jak one. Polecam każdemu kto nie miał z nimi do czynienia

Final Fantasy VII moja pierwsza gra na PSX-a [chlip,chlip..słodkie czasy]...wyrwała mi nieco mniej kartek z życiorysu niż seria Chrono: ) równie chętnie wracam do jej świata,aby jeszcze raz doznać silnych przeżyć emocjonalnych dzięki znakomitej fabule^^ [zbieractwo metarii i maxowanie pomijam bo to tylko dodatek:)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi jedna gra przyszła do głowy -

Ace Combat 2. Za kapitalną ścieżkę dźwiękową. Mam ochotę grać w nią chociażby po to żeby muzyczek z misji posłuchać...

Gran Turismo 1 Owszem wyszy nowsze i niby lepsze ale to ta pozostanie moją ulubioną na zawsze. Razem z innymi klasykami katuje ją na PSP na emulatorku i zabawa dużo lepsza jak na GT mobile...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dodam coś od siebie ^^

StarCraft, Zeus Pan Olimpu i dodatek Posejdon bóg Atlantydy (do Zeusa i StarCrafta czuję szczególny sentyment do dziś w to zagrywam), Gothic I i II, Simon the Sorcerer I i II, Monkey Island, Wormsy (większość części), GTA II, Mafia, god of war I i II no i bym zapomniał o najważniejszym czyli Mario i Contra niewiem czemu przypomniało mi się to dopiero teraz w końcu to są niezniszczalne gry :P

To narazie tyle wsumie znalazło by się jeszcze parę gier, ale bez przesady^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garry's Mod. Piaskownica pełna zabawy, fizyki. 3 razy mi sie o gmodzie sniło, ale wkońcu to mam :D

Uzasadnienie - Poprostu, tworzysz machiny, jakieś budowle, wieże, samochody, pułapki, etc.

OT- Dlaczego nie moge założyć tematu ? Zakładam nowy temat, pisze wiadomosć , pisze tytuł, potem mnie przenosi do działu w którym chciałem napisać i co ? nie ma tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...