Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Baldur's Gate II - Epicka przygoda na ponad 200 godzin bedąca jedyna w swoim rodzaju. Świetne interakcje miedzy członkami drużny włącznie z romansami. Na dodatek multum modów ( mniejszych jak pojedynczy quest czy NPC , jak i większych takich jak TBC) . To wszystko sprawia ze co rok-półtora z wielka chęcią wracam do tej gry

Medieval Total War II - Kocham średniowiecze i bardzo lubie serie total war. Do tej czesci powstało wiele świetnych modyfikacji które znacznie ulepszają rozgrywkę ( Stainless Steel , Deus lo voult , Broken Crescent ) czy wrecz przenoszące je na nowy wymiar ( świetne Third Age Total War)

Gothic - Pierwszą część cenie za niepowtarzalny klimat. Bardzo lubię do niej wracać . Gra na dodatek z czasem sporo zyskuje dzieki takim modyfikacjom jak Mroczne Tajemnice .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia (1989r) - Kupka "pikselozy", ale jeżeli ją włączę to przez parę dni nie liczą się najnowsze tytuły ^^ I ta epicka walka ze swoim drugim "ja" to było coś (dla tych którzy nie grali, nie zdradzę jaki wymyślny trik było trzeba wymyślić ;]).

Gothic - W zasadzie to nie wiem czemu, zapewne za klimat, bo za nic innego tej gry lubić nie można ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited jest dla mnie najlepszą samochodówką i bardzo wieczną grą za sprawą wielu maszyn, ogromnej wyspy i rewelacyjnej grafiki. Zawsze jest jakiś wózek, który chcę poprowadzić. Jak nie w wyścigu, to freeride po autostradzie.

Rewelacyjnej grafiki :D ta grafika już nie jest taka rewelacyjna, a co dopiero za 5 lat? Nie można kierować się w wyborze niezniszczalnej gry wartościami które nie mają szans się nie zestarzeć ;)

Niezniszczalna? Theme Hospital oczywiście. Przeszedłem kilkanaście razy, nieskończenie zabawne i nigdy się nie nudzi. A grafika? grafika świetna! Świetna była w ehm w roku wydania, 1997 dokładnie mówiąc. Teraz jest fajna, komiksowa ale na pewno nikomu nie zaimponuje ;)

Nie ma to jak wyleczyć przypadek Syndromu Króla. Albo Nadętej głowy! :D

No i oczywiście Theme Park World, czyi park rozrywki w innym stylu :)

Słowem: Bullfrog pany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited jest dla mnie najlepszą samochodówką i bardzo wieczną grą za sprawą wielu maszyn, ogromnej wyspy i rewelacyjnej grafiki. Zawsze jest jakiś wózek, który chcę poprowadzić. Jak nie w wyścigu, to freeride po autostradzie.

Rewelacyjnej grafiki :D ta grafika już nie jest taka rewelacyjna, a co dopiero za 5 lat? Nie można kierować się w wyborze niezniszczalnej gry wartościami które nie mają szans się nie zestarzeć ;)

Nie chodzi mi wyłącznie o grafikę, bo to co się w grze odczuwa - nie da się opisać, trzeba zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint stary bo nadal kopie w dupę ostro i króluję w dziale realistyki wojny. Może być też Gothic 1 i 2 które niby stare ale kurcze na wieki mogą być ukazywane jak robić dobrą grę tego typu. Seria CoD bo pierwszy CoD ostro kopnął w tyłek MoH i do tej pory to MoH jest pod CoD-em i nie zapowiada się aby udało im się oddać i wrócić na stare miejsce( nie jestem fanboyem cieszył bym się gdyby moh odbił się od dna bo by było więcej dobrych gierek pod warunkiem ze to nie Cod zrówna się z MoH-em tylko MoH podciągnie się do poziomu CoD-a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pewnie będzie Gothic.Znalazłem go przypadkiem.Ot pewnego dnia pokazali ścierwojada(taki stworek) w reklamie i powiedział o Gothicu.Następnego dnia pomaszerowałem do sklepu i naturalnie kupiłem.Zainstalowałem i zatkało mnie.Otóż:

Gra wprost emanowała grywalnością, co z tego że grafike nie uchodzi w nim za dzieło sztuki nadrabiała za to dźwiękiem i fabułą.Dodać także powinienem wspaniałe mody(Mroczne Tajemnice itp.)Dla mnie jest numerek jeden-Gothic is the best

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezniszczalną gra to Football Manager 2008. Gram ją niemal od premiery i do dzisiaj mi się nie znudziła. Nie odciągnął mnie od niej ani KotOR, ani Heroes V, ani Gothic II(wszystkie gry mam od niedawna), ani znakomity wg mnie Fable. Po prostu nie mogę się od niej oderwać Grałem wieloma zespołami, ostatnio Crewe Alexandria z angielskiej III. ligi. Przedtem uwielbiałem FM 2006, ale muszę przyznać, że edycja z 2008 roku jest po prostu lepsza. Niestety bardzo boleśnie odbiłem się od części 2009, która całkowicie straciła swoją grywalność i klimat. Najnowsza zapowiedziana część 2010 jest przeze mnie obecnie najbardziej oczekiwaną grą. Ale sądzę, że żadna nie dorówna już edycji 2008. Dlatego, to ona jest dla mnie grą niezniszczalną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom II - klasyk, dla mnie to jedna z najlepszych gier które w ogóle powstały (pogrywam w nią od czasu do czasu :))

Gothic I - również klasyk, wybitne dzieło - klimat zabija, ot co.

Z bardziej "dzisiejszych" to:

CoD4 - tempo akcji jak w wysokiej klasy filmie akcji. Skrypty genialne ;)

i tu może zaskoczenie ale..

Port Royale 2 - żadna piracka (w sensie że o piratach) gra mnie tak nie wciągnęła jak toto. Od początku wiedziałem że są artefakty do odkrycia, ale kiedy po kilku godzinach opływania świata i zdobywania kolejnych "śmieci" dostałem mapę i za jej pomocą odnalazłem statek parowy byłem po prostu zachwycony.

#edit

Bym zapomniał:

Syberia 1 i 2 - dla mnie to są najlepsze w swoim gatunku - a w wiele grałem. Co tu pisać, bardzo "ciepła" gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...