Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Pogralem trochę (obecnie lvl 99,5) i wrażenia bardzo pozytywne, nie licząc problemów z serwerami. Jak już zmniejszyli cap ludzi na serwerze to było ok, chociaż kolejki nieziemskie. Co do grania na realmie Draenor to współczuje, bo to realm do którego były kolejki nawet jak nie było dodatku, głównie właśnie przez to nie przeniosłem się tam ze znajomymi (a była ochota zagrać hordą :/).

Jak już pisałem sama gra świetna. Na chwile obecną nie mam się do czego przyczepić. Chociaż trochę dziwnie się lvlowało nie zmieniając gearu, dopiero w nagrand dostaje coś lepszego niż mythic wf itemy. Fajny pomysł z bonus objectives i garrisonem. Nie moge się doczekać 100lvl i end-game :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bazylov

Widzisz, sęk w tym, że ja się mogę zgodzić poczekać te 30 min, godzinkę zanim uda mi się wejść do gry. Skoro to największy server hordy to nie ma problemu, chętnie poczekam. Problem zaczyna się gdy po 6h dalej nie da się wejść na żaden server. Zmniejszenie pojemności serverów to taki środkowy palec dla community - mamy problemy więc przykro nam, nie zagracie, kilka osób, które campi servery może się dostanie, reszta niech spada. Bezsens. O wiele sprawiedliwiej by było gdyby po prostu wyłączyli to wszystko.

Poza tym własnie Garnizony - na Anachronosie, który jest NIBY medium dalej był zepsuty cały posterunek nasz. Więc co za różnica, kolejki po kilka godzin, grać się i tak nie da. Dodajmy do tego fakt, że mój main nowy utknął w garnizonie i od premiery byłem w stanie pograć może ze 3h łącznie. Co mi po tym, że wczoraj w godzinach 10-13 nie było nawet kolejki jak i tak i tak mogłem jedynie sobie polevelować alta tanka.

Teraz wrzucili maintenance i W KOŃCU robią coś z hardwarem. Zobaczymy co będzie, ale nie spodziewam się zbyt wielkiej zmiany.

BTW nie było DDoSu na EU z tego co kojarzę. Na US był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 24/h

http://postimg.org/image/y5wfb9xbl/

W nocy uruchomiłem gre, 2,5 godziny i spadło do 3k+. Zrezygnowałem. Teraz ponoć przeprowadzają zmiany (na prawde dopiero teraz?), ale podobnie jak wyżej - nie wierze w znaczna poprawe. Skoro Cross Realm był lekarstwem na słabą populację, a obecnie jest tyle, że każdy serwer zablokowany, więc mogli by to wyłączyć na miesiąc-dwa, na pewno by to w znacznym stopniu poprawiło grę.

Pogralem trochę (obecnie lvl 99,5) i wrażenia bardzo pozytywne,

Niespełna dwa dni (zakładając, że nie grałeś 24/h i borykałeś się z problemami jak każdy) i już prawie 100 lvl? ehmem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespełna dwa dni (zakładając, że nie grałeś 24/h i borykałeś się z problemami jak każdy) i już prawie 100 lvl? ehmem

Miałem sporo szczęścia przy wbijaniu, w czwartek akurat zrobili reset realmu jak zmniejszali capa ludzi (kolo 22) wiec nagle usuneło całą kolejkę i po tym już było 0 laga, więc te 5h pograłem bez problemów. Garrisony działają tylko wczytują się kilka minut, wiec zamiast siedzieć i pisać na /1 "omg people in my garrison ocb not working" po prostu robiłem alt-tab na 5 minut i jak wracałem to już byłem w swoim.

Tak samo teraz, niby serwery offline do 11 a stoją już teraz i do tego nie ma kolejki jakimś cudem. Mam tylko nadzieję że nie ma laga. Już wole jak są duże kolejki, bo jak będzie jak wczoraj (dużo ludzi na serwerze i małe kolejki) to nie będzie się dało nic zrobić.

No i leveling jest szybszy niż w Mopie. Bonus objective bardzo pomagają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu! Nie wiem czy to kwestia tego, że jest rano - ale pierwszy raz od 48 godzin doświadczam normalne, płynnej rozgrywki tongue_prosty.gif Może update serwerów pomógł.

Edit: Muszę odwołać. Dziwne. W lokacji z sadzeniem drzewek było wszystko OK. Postawiłem garnizon i lag jest taki sam, jak wczoraj. I don't even...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 dni na szczęście udało mi się omijać kolejki. Pomimo opóźnień w grze, które objawiają się długim wczytywaniem obiektów i stworków do zabijania, to grałem, grałem i grałem. Udało mi się dobić do 98 poziomu, ale o 4:30 rano takie zmęczenie mnie już wzięło to postanowiłem pójść spać na te 4-5 godzin i potem wstać w miarę wcześnie. Zaspałem do południa i już w kolejce na 2400 miejscu.

Powie mi ktoś, jakim cudem już w dniu premiery jakieś typy biegały na 100 poziomie? Niby jak oni to wbili tak szybko, jeszcze z takimi problemami technicznymi?

P.s.

Teraz widać, że "Mists of Pandaria" nie był taki świetny, skoro w jego premierę byłem tylko raz w kolejce i to na 20 miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 mozna osiagnac w 5-7 godzin. Ci co grali w bete, maja wiedze i plan, jak levelowac. Do tego szukanie skarbow, exp potion z garrisonu, no i wybicie sie z tego calego peletonu, bo w ten sposob latwiej wykonywac questy (mniejsza konkurencja itp.).

Za chwile restart serwerow.

WoD launch? Najgorszy z dotychczasowych wszystkich dodatkow do WoWa. Blizzard was not prepared!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już gra się przyjemnie. Hurra.

Questowanie bardzo fajne. Cały czas jest sporo typowych zadań, ale obecność bonusowych misji i różnych ukrytych w świecie gry zadań trochę wszystko urozmaica. Zauważyłem też, że z elitek (nawet srebrnych) fajny loot wypada zawsze, fioletowy. Miło.

Teraz zauważyłem na AH, że skóry są drogie, więc spędzę trochę czasu na skinowaniu, żeby wykorzystać moment i zarobić. A później zacznę ogarniać dungi.

BTW - z garnizonem świetna sprawa. Tylko pytanie, jeżeli np. nie mam leatherworkingu, a postawię sobie chatkę leatherworkingową, to będę miał z tego w miarę dobre itemy? Czy nie marnować miejsca lepiej i budować co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące battlechesta:

Znalazłem taką ofertę : http://www.saturn.pl/gra-pc-cdp-pl-world-of-warcraft-rozpocznij-niesamowita-przygode-2013,id-906290

Czy ten bundle zawiera Mist of Pandaria? W opisie nie jest wymieniony, ale czytałem że każdy battle chest go zawiera.

Jak to jest z tymi darmowymi 30 dniami? Czytałem, że działa w razie włąćzenia pre paida, ale także po dodaniu karty kredytowej - czy jeśli ją dodam to pobiorą mi jakieś pieniądze? Czy będę mógł ją usunąć jak nie będę chciał przedłużyć abonamentu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie licencje WoWa zawierają Mists of Pandaria, możesz spokojnie kupić Battlechesta z tego źródła, aczkolwiek trochę przepłacisz. 30 dni jest dodawanych bez żadnego bajerowania, aktywujesz kod i od razu włącza Ci się timer (dlatego lepiej wcześniej wbić 20. lvl na starterze, a potem ulepszyć licencję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że misje fabularne w WoWie dawno nie sprawiały takiej frajdy. W Cata i MoP robiłem je raczej automatycznie, w WoD są zrobione ciekawiej. Nie ukrywam, że oczekiwanie na mega-epickie cut-scenki też ma wpływ na odbiór całości. Scenka z Velenem na końcu Shadowmoon Valley... Cudo.

Mam powód, żeby levelować też postać z hordy, właśnie te cut-scenki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dotrzymają słowa i będą częściej wypuszczać content dodatkowy, do może nie będzie takiego spadku jak po premierze MoP. Miejmy nadzieję.

Poziom 94 u mnie, nie śpieszę się. Coraz bardziej podoba mi się garnizon, to jednak świetny system. Mała rzecz, a cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodatek jest genialny:

+świetny świat, pełen fajnych questów

+świetna muzyka

+doskonała historia i filmiki

+garnizon

+świetne instancje, nie za łatwe, nie za trudne.

+pełno skarbów

Moim zdaniem 9+/10, ze względu na słaby start.

Jeśli patrzymy na jakość to moim zdaniem jeśli liczba graczy w WoW się wkrótce zmieni, to tylko na liczbę ponad 10 mln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzymy na jakość to moim zdaniem jeśli liczba graczy w WoW się wkrótce zmieni, to tylko na liczbę ponad 10 mln.

Już kilka serwisów podało, że liczba subskrybentów wzrosła do ponad 10 milionów. To by wyjaśniało te liczne problemy podczas premiery gry i kolejki do serwerów. Widocznie nawet Blizzard nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu. Przecież jeszcze w lipcu było rekordowo niskie 6,8 mln, a w październiku 7,6. Pytanie jak wielu z nich pozostanie w grze. Kilka dni temu w rozmowie z bratem powiedziałem, że Blizzard powinien szybko zapewnić kilka dni darmowego abonamentu, w ramach przeprosin za kłopoty z serwerami. Dobra odpowiedź ze strony tego studia, zresztą nie po raz pierwszy. Sam zastanawiam się nad kupnem, ale sobię jeszcze trochę poczekam, aż opadnie ten szał nowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba subskrypcji spadła tak nisko ponieważ Blizz ponad rok nie zrobił nic w kwestii PvE. Co jak co, ale Siege of Orgrimmar wyszedł jakoś we wrześniu 2013 i od tego czasu nie wrzucono kompletnie nic do PvE, zmieniały się tylko sezony PvP. Teraz wpadł dodatek to i ludzie wrócili. Na jak długo? Zależy od Blizzarda, jeśli wywiążą się ze swoich obietnic i będą dodawać do WoW'a mniejsze a częstsze paczki z contentem to gracze się utrzymają, jeśli jednak znów położą lachę na Warcrafcie i skupią się na innych grach (a trochę ich się zaczyna mnożyć) to liczba graczy z czasem znowu spadnie. Mnie też kusi powrót do Azeroth, ale raz że nie mam teraz tyle kasy na wyłożenie (pre-paid + gra, a najchętniej kupiłbym kolekcjonerkę, bo uwielbiam Blizzardowe soundtracki i artbooki), a dwa wolałbym do marca nie pakować się w nic tak absorbującego, bo mam inżynierkę do obrony. A co jak co, ale jak zacznę grać w WoW'a to nie potrafię "zasiąść na godzinkę", zawsze się trochę ściąga ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...