Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Wszystko zależy od tego co chcesz wiedzieć i co cie interesuje? Na razie to tylko takie ogólniki podano - standard przy pierwszych zapowiedziach nowych dodatków. Więcej na pewno będzie na BlizzConie ale jak już zauważono powyżej, nie należy wszystkiego traktować za pewnik. Blizz już nie raz powtarzał, ze to co podają przed wydaniem dodatku nie koniecznie musi się pojawić w finalnej wersji. I zawsze było tak, ze coś tam wycieli.

Jeśli chodzi o mnie to jest to pierwszy dodatek, na który nie czekam. Nowa klasa mnie w ogolę nie interesuje. Legion mi bokiem wychodzi. Zycze sobie miłego zaskoczenia ale chyba się już WoW znudziłem. Pierwszy raz od 8 lat zawiesiłem subskrypcje i jestem z tego powodu niezmiernie zadowolony. W końcu mam czas na inne gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ładnie się to wszystko prezentuje na streamie. Prawdopodobine będę się świetnie bawił przy levelowaniu i przygotowaniu postaci pod pierwsze raidy, czyli przez pierwszy miesiąc. Ale co dalej? Widać że Blizzard coś kombinuje by urozmaicić gameplay, sporo rzeczy nawet wydaje się być wzięte prosto z Diablo 3. Niestety po gigantycznym rozczarowaniu jakim jest WoD, jestem już do tego mocno sceptyczny :/

No ale jak słyszę że będzie trzeba siedzieć z HFC jeszcze ponad rok to mnie skręca. Mam nadzieje że to żart, inaczej serwery całkowicie powymierają :X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legion nie przekonuje mnie do siebie i nie mam zamiaru odwieszac zamrozonej subskrypcji. Podobnie jak Quel nie czuje jednak z tego powodu smutku, bo przynajmniej mam czas na inne gry. Zeby byc jednak sprawiedliwym, to intro do Legionu jest moim zdaniem naprawde udane. Gra aktorska Sylvanas - miodzio. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvanas! They fucking nailed it!

Wrynn tez wyglada zarąbiście.

Odnawiam subskrypcjie :D Miałem nie kupować w tym roku virtual ticket ale jak wróciłem z pracy to stwierdziliśmy z żoną, ze tradycji musi sie staż zadość no i oglądamy.

Więcej jak sie Blizzcon skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy Legion nie będzie pierwszym pre-orderem jaki w życiu zakupiłem. I tak wiem, że zagram, to czemu by nie... Martwi mnie to, o czym pisał Tiloren, bo ileż można jeden raid robić? Fakt, ja jeszcze nawet nie zacząłem robić normali (sub. odnowiłem miesiąc temu po ok. półrocznej przerwie, wylevelowałem druida na 100 i teraz sobie nim pykam i bawię się świetnie), ale co mają powiedzieć osoby, które już czyszczą mythic?

Tak w ogóle odkryłem, że WoD jest bardzo nieprzyjazny prowadzeniu altów- budowanie drugiego (n-tego) garnizonu, nudny i długi quest legendarny... Mam dwóch bohaterów na 100 i chyba mi starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z legendarnym questem najwiekszy problem jest z ostatnia faza, czyli ze zbieraniem tomow z HFC. Wczesniejsze fazy zostaly przyspieszone: misje z garnizonu, z shipyardu itp. Aczkolwiek nadal jest to upierdliwe. Ja dalem rade tylko dwa legendarne pierscienie zdobyc.

Co do samej gry to gdyby nie mozliwosc zakupu tokena za azerothowy gold, to juz dawno bym sobie odpuscil. Mam jeszcze na obecnym tokenie jakies 16 dni i Archimonde do ubicia na hc (mythic odpuszczam: nie mamy tylu graczy w gildii i nie jestem juz takim hardcorem jak jeszcze za czasow WOTLK). Jak juz go ubije, to pewnie odstawie gre na kilka miesiecy. Moglbym oczywiscie kupowac co miesiac tokena, a i tak bym byl na plusie z kasa, ale zwyczajnie szkoda mi czasu, ktory moge spozytkowac chociazby na inne gry.

Legion... Zobaczymy co z tych swoich planow Blizzard zdazy wyciac. Smutne jest to, ze na nowy dodatek bedzie trzeba jeszcze sporo poczekac, choc w sumie to bylo do przewidzenia.

Aha, trailer mnie jakos specjalnie nie zachwycil. Moze juz za stary jestem, sam nie wiem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie jest gracz dziwny, bo gram na tyle nieregularnie i w dziwnych porach (rzadko przed północą), więc ani nie raiduję (poza LFR) ani PVP nie męczę. WoW to dla mnie taka gra single-playerowa, w która gra jednocześnie dużo innych ludzi. Legion na pewno kupię, zwłaszcza, że od pewnego czasu tokeny kupuję za złoto, a i tak ciągle mam ponad 300 tysięcy. Gram w zasadzie ciągle jedną postacią.

Grywam też w DIII i HS, bo we wszystkich tych grach da się "coś" zrobić w 15-30 minut.

A Legionu jestem też ciekaw od strony lore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Mam dokładnie tak samo ;)

Parę razy próbowałem przystąpić do gildii (takich w miarę konkretnych, nie tych co tylko nabijają sobie staty zaproszeniami) i za każdym razem odbijałem się od wymagań... Bez powodzenia szukam gildii z kontaktowymi ludźmi, którzy grają dla funu, bez ustalonego z góry grafika raidowo/arenowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że od pewnego czasu tokeny kupuję za złoto, a i tak ciągle mam ponad 300 tysięcy.
Szkoda, że teraz jakbym chciał wrócić do WoWa to i tak bym musiał odnowić subskrypcję, bo bez dostępu na maina nie mam jak kupić tokena, a na postaci "startowej" czyli takiej, którą możesz grać do dwudziestego poziomu nie ma nawet opcji, żeby kupić tokena, głównie przez ograniczenia posiadanego golda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius

Jak masz token w ekwipunku u jakiejkolwiek postaci to nie musisz odnawiac subskrybcji, masz opcje by uzyć tokena. Sam tak gram z przerwami. Znaczy teraz jeden poszedł się kochać bo wydałem 50k za boosta HFC na heroica, tj aby mieć łosia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć opłaconego abonamentu aby móc kupić token za golda. Logujesz się normalnie do gry i przy wyborze postaci wyświetli Ci się ile złota posiadasz na całym koncie i ile aktualnie kosztuje miesiąc gry. Wystarczy wtedy raz kliknąć i można grać =P

Blizzard usuwa Gladiator Stance, jedynie dzięki mogłem przetrwać ten dodatek. Jeśli mechanika Arms i Fury się nie zmienią to będę miał problem confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy okazji premiery nowego dodatku dostaniesz tydzień za darmo wink_prosty.gif
No właśnie teraz się trochę znowu światem Warcrafta podnieciłem i chciałem skończyć historię w Warlords of Dreanor, bo skończyłem grać chyba jak dopiero pierwszy raid się pojawił. Teraz chciałbym wykorzystać boosta i pograć inną klasą postaci, od nowa przejść dodatek i porobić solo raidy z innych dodatków, których jeszcze nie zrobiłem na swoim mainie.

Logujesz się normalnie do gry i przy wyborze postaci wyświetli Ci się ile złota posiadasz na całym koncie i ile aktualnie kosztuje miesiąc gry.
O, to tego nie wiedziałem, fajnie, w takim razie pewnie jeszcze dziś kupię token za golda i wrócę do grania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć opłaconego abonamentu aby móc kupić token za golda. Logujesz się normalnie do gry i przy wyborze postaci wyświetli Ci się ile złota posiadasz na całym koncie i ile aktualnie kosztuje miesiąc gry. Wystarczy wtedy raz kliknąć i można grać =P

Blizzard usuwa Gladiator Stance, jedynie dzięki mogłem przetrwać ten dodatek. Jeśli mechanika Arms i Fury się nie zmienią to będę miał problem confused_prosty.gif

Dobrze wiedzieć. Dla gladiatora levelowałem warka, obecnie lvl 98. Pora wyrzucić go w diabły i brać pałke. Oh well.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Dla gladiatora levelowałem warka, obecnie lvl 98. Pora wyrzucić go w diabły i brać pałke. Oh well.

Jeśli chciałeś grać wojownikiem tylko dla zadawania obrażeń z tarczą w łapie, wtedy rzeczywiście możesz sobie odpuścić warka. Warto jednak zaznaczyć, że każda klasa przejdzie przez mniej lub bardziej poważne zmiany, u wojownika to szczególnie będzie Arms. Lubię Prot Warka, więc po blogu opisującym zmiany wojownika nastrajam się właśnie na grę Protem w Legionie.

Tak w ogóle to przypomnienie, beta powinna się zacząć bardzo niedługo. Na stronach takich jak wowhead.com i mmo-champion.com zaczęto kopać w plikach wyciągniętych z gry, w tym jest sporo nowych modeli, informacji o eventach, dźwięki i tym podobne. Przykłady zamieszczę w spoilerze.

Przykładowy Cloth Armor:

CLOTH_LEGIONDUNGEON_C_01_HIGHBORN.jpg

Lava Man 2 (czyli Bolvar):

Lavaman2.jpg

Mapa Broken Shores:

TrollRaid.jpg

http://www.wowhead.c...s-demon-hunter-

Na tej stronie możecie znaleźć teksty grywalnych Demon Hunterów. Szczególnie polecam żarty (ctr+F i szukaj "pissed") i flirty ("flirt").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Datamining to jednocześnie coś niesamowitego i przekleństwo. Podziwiam osoby, które z czasem na tyle rozpracowały zasoby gry, by wszystko z niej wyciągać, i które siedzą po nocach, by to szybko wrzucić na stronę w uporządkowany sposób. Ale jednocześnie zabija to częściowo radość z odkrywania nowego dodatku. Wiem, wiem - można świadomie unikać wszelkich takich stron i data dumpów, ale przez te miesiące trudno nigdzie zupełnie nie zaglądać. Ja staram się być w miarę na świeżo, tylko czasem podbudowując sobie hype.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbuś

Ja trochę przeciwnie. Obejrzałem wszystkie datamine jakie wyszły i na siłę staram się zdusić w sobie hype w zarodku. Gdyby nie WoD bym już pewnie dawno złożył preordera ale dzięki swojemu ostatniemu dodatkowi Blizz ma u mnie krechę. A raczej wydział odpowiedzialny za wowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do WoW'a jakiś miesiąc temu, przerwę miałem od czasów prepatcha WoD'a.

Narazie bawię się dobrze, levelowanie do 100 lvl'a poszło przyjemnie, bawię się w garrison, zwiedzam LFR przy okazji robienia legendary questa. Cały content dodatku przede mną, więc mam co robić. Zrobił się ze mnie straszny casual, więc pewnie chwilę mi to zajmie. Pierwsze wrażenie zdecydowanie lepsze niż podczas premiery MoP'a.

Co do Legionu...

Absolutny brak hype'u. Z WoD'em miałem podobnie, ale zarzekałem się, że zagram po premierze. Widać, jak wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...