Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

@magia90

Tak można powiedzieć o każdej grze. Wszystko jest dla ludzi i to od nas zależy jak do danej gry podejdziemy. Ja w WoW gram cały czas i w międzyczasie udało mi się sporo nauczyć, dostać dobrą pracę, założyć rodzinę, etc...

Przestrzegać można co najwyżej przed popadaniem w skrajność ale nie przed samą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to Blizzard daje tydzien czasu gry za darmo. Dotyczy tych co nie maja wykupionego abonamentu i tych, ktorzy takowy oplacaja.

Wiecej na mmo-champion: http://www.mmo-champion.com/content/

Well played Blizz.

Edyta:

Wyglada na to, ze sa z ta promocja problemy. Niektorym dziala, innym nie. sad_prosty.gif

Ok, dziala.

Logujemy sie na battle.net, wybieramy Manage my games, wybieramy naszego WoW'a i dalej w Referrals & Rewards mamy do wybory 7 dni za free. Boom, it's working!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem sobie ostatnio miesiąc, grałem dawno, a nawet jeśli już to jako "niedzielny gracz", nawet do max levela nigdy nie dobiłem.

Ale pamiętam, że można było po 10 levelu grywać w RDG, co mi się podobało. Czemu to zmienili? :(

Zrobiłem rogue i nie wiem, czy dam radę lecieć na samych questach. Zastanawiałem się jeszcze nad hunterem, ale mam wrażenie, że mnóstwo ich widuję wszędzie.

Gram na burning legion w ally i jakoś tak dziwnie.. Widzę graczy, ale na chacie nikt nic nie pisze, nie zapraszają mnie jakieś randomy do gildii, pamiętam, że jeszcze może z pół roku temu po stworzeniu nowej postaci miałem na dzień dobry z 2, 3 invite'y. Wtedy grałem w hordzie, może dlatego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na bl'u życie toczy się głównie po stronie hordy. Rdg - random dungeon tak? Nic nie zmienili jest jak był od 15 levela. Jak bardzo chcesz grac u ally to lepiej na outlandzie czy innym servie z przewaga ally. Nie mowie ze na bl'u totalne pustki bo graczy i gildii pełno. Ale jesli chcesz tłok to idz do hordy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się dzisiaj kolejek przy logowaniu na realm ale rzeczywistość zwaliła mnie z nóg. Draenor, Horda, 3126... czas oczekiwania po między 90-120 minut biggrin_prosty.gif

Na szczęście mam trochę do zrobienia na jutro do pracy więc czeka się w miarę bezstresowo. Oczekiwania są ogromne i już się nie mogę doczekać by przejść przez portal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba grająca na Draenorze do tej pory się nie zalogowałem. Raz wszedło, teleportowałem się do Blasted Lands i tyle. Disconnect za disconnectem, potem wszystko padło, od jakichś plus minus 50 min jestem w kolejce, drugie tyle przede mną. Czuję się zdegustowany tym wszystkim ale należało się tego spodziewać. Chociaż zapewniali co innego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zalogowałem się po 23:00 czasu UK więc chwilkę po otwarciu portalu do Draenor - czekałem jakieś 2h-2.3h biggrin_prosty.gif

Najważniejsze, że po odczekaniu swojego w kolejce problemów żadnych nie miałem. Teraz tylko przetrwać do 17:30 w robocie, potem godzinka w metrze do domu, potem czas z rodziną i 'już' o 21:00 będę mógł znowu pograć rozpacz.gifbiggrin_prosty.gif

Co mi się podoba to fakt, że nawet niebieskie itemy z początkowych questów nie są lepsze od tych, które w tej chwili noszę, a jakoś mega super ubrany nie jestem - item lvl 555, a przedmioty z questów (rare) mają lvl w okolicach 510. Moim zdaniem, z tego co pamiętam, to krok na przód ze strony Blizza. Oczywiście to cały czas pierwsza lokacja i kilkanaście pierwszych questów ale biorąc pod uwagę item lvl angród ten trend może się jeszcze utrzymać brawa.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich walecznych Hordziaków i miałkich aluchów, po wspaniałej premierze WoD na Burning Legion.

Wszystko zaczęło się już o 23:00, gdy to w Orgrimmarze i w Blasted Lands zbierały się tłumy, które starały się ustalić, gdzie zacznie się quest line. Na podwórzu Orgrimmaru tłumy, jak za premiery Icecrown Citadel w Dalaran, a u Vol'Jina również parę duszyczek się znalazło. Zaczynały się pojawiać lagi, ale nie było źle. O 23:55 spojrzałem, co się dzieję przy portalu do Blasted Lands. Okazało się, że portal ledwo widać, a tłum był oggggggggromny (teraz wiem, że dostali laga i zawiśli na loading screen, jak próbowali wejść).

23:58 pojawia się quest i pędzę, jak głupi do tego portalu. Klikam go i.......siedzę na loading screen przez 5 minut. Jednak udaję mi się dostać do BL i pędzę do Khadgara, który.......się nie pojawia,po 1 minucie znowu mnie rzuca do obozu, a po drugiej minucie dostaje DC i informację "Server is down". Poczekałem jednak chwilę i zalogowałem się do gry i pierwsze co zobaczyłem to.....moja farma w Pandarii. No cóż z powrotem do Orgri. Tym razem wpadłem na inną taktykę. Polecę do Stonard w SV i dolecę od drugiej strony, ale jestem mądry :) . Okazało się, jednak, że sterowiec do Stonard jest też przepełniony, więc inni wpadli na to również. No cóż kolejne dc w Stonard, ale po relogu jestem wciąż w SV. Lecę, więc do The Dark Portalu, a tam cud. WIDZĘ KHADGARA I RESZTĘ. Po chwili jestem w końcu w Draenorze :D (godzina chyba 0:40).

Zaczynam świetny quest line, a potem dostaje swój własny garnizon i robię pierwszego dunga z gildią. Wszystko dobrze. Niestety questy w zonie startowym hordy okazały się ogromnie popularne. Zdobycie moba było trudne, a co dopiero kamienia. Dawałem jednak radę do momentu pewnego questu, który zapadnie mi w pamięci na długo. Zabić 8 ogrów i wbić w nich flagi. Proste? Nie kiedy ten sam quest robi około 100 graczy. W miejscu, gdzie spawnują się quest moby leżała cała armia ogrów, a zdobycie killa graniczyło z cudem. Tym bardziej, że niedługo potem pojawił się potężny lag, który uniemożliwiał grę. W tym momencie (2:45), skończyłem grę i osiadłem w Garnizonie, gdzie wszystko chodziło na szczęście płynnie.

Dodatek pomimo tego świetny :D

PS: Możecie się dziwić, że pomimo tego, że gra jest tak wspaniała, to nie gram w nią teraz, a piszę tu różne bzdety. Otóż stoję w kolejce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 zł za dodatek, Blizzarda już [ciach] całkiem, najniższa cena to 159 zł za klucz. Sepy jedne, nie dość że żeruja na abonamencie (który ze wzgledu na kurs też podrożał), to jeszcze to. I oczywiście grać się nie da w ogole - 3/4 serverów z statusem Locked, starałem sie na Ragnarosa zalogować - +4k w kolejce prawie 2 godziny czekania, po 15 min mnie "wylogowało" mimo iż zalogowany nie byłem :)

Sepy jedne powinni dać rekompensate w postaci 1-3 dni za takie sytuacjie. Nie dość, że wydaje się ciężko zarobione - nie małe - pieniądze to jeszzce nie zafunduja odpowiednich serwerów. Jestem oburzony ceną dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy klucz to 140 zł, ja za tyle kupiłem. Co nie zmienia faktu, że czuję się wyrolowany. W sumie po 15h w d3 w dniu premiery bez problemu grałem bez ani jednego błedu a teraz nie mogę. Jak już kolejjka minie to 30-40s lagi bo ludzi dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethezer jesteś nadgorliwy, od kiedy **** zalicza się do wulgaryzmów, nawet nie nakierowałem żadna literką, wiec to nic nie oznacza, nie nad interpretuj. Dodając to osławione [ciach] sam dopisałeś znaczenie do mojego zdania.

Wracając do tematu - gra jest całkowicie niegrywalna, oczekiwanie na wykonanie dowolnej czynności potrafi trwać po kilanaście minut. Jak na gre która kosztuje 160-180 zł + abonament to jest naprawdę wielka porażka. Ja rozumiem, że przy takiej ilości napływających graczy w jednym dniu - nie można oczekiwać płynnej rozgrywki, jestem to skłonny zaakceptować i zrozumieć, ale to co się teraz dzieje w grze przez cały dzień to jest jeden wielki cyrk.

Najbardziej irytuje mnie to, że to nie będzie problem tylko dzisiejszego dnia, to potrwa jeszcze dobry tydzień. Czyli tyle ile mi zostało do końca Prepaida. Płace za coś, co jest kompletnie nie grywalne, Byłbym w stanie to zaakceptować, gdyby nie fakt że życzą sobie za swoją usługę i produkt nie małe pieniądze - powinni dać rekompensatę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathdealer, widzę że piszesz o Ragnarosie, jest tam może jakaś żywa polska gildia? A odnośnie samego dodatku, trudno się wypowiedzieć, bo jak do teraz to premiera jest jakąś masakrą. Non stop rozłącza, lagi od 5 do 30 sekund, przez które trzeba czekać w miejscu, żeby zobaczyć czy są w danym miejscu moby czy nie, bo od razu się nie pojawiają. Co ciekawe lagi nie są na cały serwer tylko na jeden obszar, gdzie są wszyscy ludzie. Potem zgaduję już nie jest tak źle, tylko wbić ten 92 poziom, żeby przejść do innego obszaru już jest problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, nawet dwie, które powstały jakieś na 2 miesiące przed dodatkiem. SZWAGRY (w której obecnie jestem), oraz jakaś inna grupka znajomych WÓDKA, DZIWKI i LASERY, czy coś w ten deseń... czyli po polskiemu. W gildi, w której jestem jest ok 13 aktywnych graczy, czyli i tak wyczyn jak na Ragnaros, gdzie polaków jak kot napłakał. O gildiach nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathdealer:

Użyłeś gwiazdek zamiast słowa, przymiotnika, w kontekście negatywnym. Jeśli to nie był wulgaryzm, to czemu go nie napisałeś? Nie ma też znaczenia ilość znaczków, jakich użyjesz - liczy się kontekst. Więc nie udawaj niewiniątka, że ty niby nic złego nie robisz - dorobiłeś się 4-ech ostów i każde kolejne, najdrobniejsze przewinienie, to ban. Z tego powodu powinieneś się pilnować znacznie bardziej niż inni.

I jak masz obiekcje do działań moderatora, to pisz PW do niego. EoT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, 2 godz aby dostać się do Draenoru. Dalej zostało drugie tyle. Daje sobie spokój. Jestem serio już wkurzony przez tą całą sytuację.

Moja postać jest w garnizonie więc nie mam nawet pewności, że jakbym się dostał byłbym w stanie grać. A log outa zrobić nie mogę, więc by zostało alt+f4 a potem znowu kolejka.

Pewnie, zawsze mogę sobie zrobić postać na jakimś low pop realmie a potem co? Płacić aby się przenieść bo nie mam zamiaru utknąć na nowo na martwym servie (jak z moim pierwszym, Anachronosem, gdzie mój main jest, były main tj)? Podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem garnizon w ogóle nie działa i widać w nim innych graczy :P

Ogólnie to nie byłem przy starcie MoP, ale przy Cata było mniej problemów, o ile pamiętam... Tu właściwie nie można grać.

No i odwieczny problem - "zaklepywanie" mobów. Czy mi się coś śniło, że w tym dodatku to miało być rozwiązane? Wydawało mi się, że nieważne kto pierwszy zaatakuje moba, wystarczy zaatakować i się zalicza dla nas też. Wycofali się z tego? Taka podstawowa rzecz, a cały czas jej nie ma w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...