Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Doczytałem, również informacje jakoby konto tego ktosia musi być "czyste" tj, nie może on wcześniej mieć WoW Startera. Zaś jakieś niecały miesiąc wstecz właśnie zainstalował startera i chwile grał na takiej wersji w grę. I teraz pytanie, jak to sie ma do tego bym dostał nagrodę? Zostało mu 4 dni do końca tego startera. Czy ktoś już bawił się RAFem i może łopatologicznie mi wytłumaczyć ocb?

PS: Planowałem zacząć grę na tydzień przed premierą, bo zrobiłem przerwę prawie 10 miesięczną, ale już mnie ciągnie tongue_prosty.gif WoD zapowiada się niesamowicie, po tym co osobiście widziałem w becie - pierwsza lokacja dla Hordy jest mega klimatyczna.

Zaproszenie do RaFa można wysłać na e-maila bez założonego konta, konto starter lub do kogoś kto nie później, niż miesiąc wcześniej kupił grę (battlechesta).

https://eu.battle.ne...tuj-przyjaciela Tutaj masz wszystko piękną, łopatologiczną polszczyzną wypisane smile_prosty.gif

A co z patchem 6.0, bo trochę dziwnie, że wprowadzają 6.02 od razu? I rozumiem, że razem z nim wejdą nowe modele postaci, aye?

Wydaje mi się, że tak. Pre-patch wprowadzi zmiany w teksturach postaci. Grałem jakieś 2 tygodnie temu w betę WoDa i wszystkie modele były już gotowe, z wyjątkiem blood elfów. Zresztą Blizz oficjalnie ogłosił, że blood elfy będą dopiero później, po premierze dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania, nowa łatka wchodzi 15 października. Wtorkowe aktualizacje dotyczą tylko Amerykańskich serwerów.

W każdym razie miesiąc prawie do premiery, a wersji kolekcjonerskiej nadal nigdzie w Polsce nie można zamówić. Co się dzieje? Dystrybutor dał ciała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, naglę taka cena za taką samą kolekcjonerkę jak zwykle. Wysyłają je chociaż jakoś przed premierą?

Każdy ma własne powody aby czekać na 6.0.

Ja się co by tu nie mówić, najbardziej cieszę z osobnego miejsca dla zabawek. Pandaria zasypała graczy tymi śmieciami kompletnie, a mój main już nie ma miejsca prawie na nic. Ostatnie tygodnie gry to ciągłe przywoływanie mamuta z handlarzami, jako że mam tylko 2 wolne sloty na całej postaci. A pewnie i tak posiadam ledwo z połowę tych itemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dbam o to, że jest taka jak zwykłe. Gdy składałem preordera była po prostu niższa o wiele, obecnie jest droższa od kolekcjonerki Reaper of Souls a to już jest dla mnie nie teges.

Pewnie to zmiana ceny nie z winy gram ale jednak jakiegoś maila z info mogliby wysłać, jakbym nie sprawdził po coś tam bym nawet nie wiedział o zmianie ceny. Niesmak pozostał, nie wiem w sumie czy kupię.

Co do samego Warlords of Draenor, mój konik czyli lore gry. A raczej jego przedstawienie czyli osławione filmiki o owym szefach. Lords of War.

Kargath - super, tego się spodziewam po orkach. Silne, niezależne, gotowe do poświęceń. Honorowe, brutalne bydlaki.

Grom (nie mam zamiaru używać Grommasha, dla mnie to Grom i tyle, nie Grommash a już na pewno nie Piekłorycz...) - trzymał poziom, chociaż gorszy IMO od pierwszego odcinka. Szczerze to jakoś mi się niezbyt wrył w pamięć. Ogólnie przynudzał strasznie, ogr wręcz karykaturalny.

Durotan - o jejku... Jak zobaczyłem tą sztampę, tą nieskalaną zmarszczką słodziuchną twarzyczkę, ten głosik... Już wiedziałem, że coś jest baaaardzo źle. Potem weszła sztampa "kontroluj swój szał, bo Cię pochłonie, łaaaa...". Pusty smiech mnie ogarnął. To ma być ten wielki Frostwolf Clan? To mają być Ci przerażający jeźdzcy zimowych wilków, potężni szamani, itp? Nic dziwnego, że nam będzie pomagał skoro to taki orczy Justin Bieber. Pewnie inne orcze klany by te ślicznookie orczątko wychędożyli jakby do nich poszedło. No nic, dość moich małostkowych złośliwości. Epizod mi się nie podobał, jest z rzyci. Cały Durotan stracił dla mnie jakąkolwiek wartość, Frostpupy Clan (Friendship is Magic!) jest do odstrzału. Ani to orcze, ani to ludzkie, takie homo niewiadomo. Ech.

Kilrogg - ciekawy, orczy rytuał. Bardzo dobry początek i zakończenie. Mocne akcenty. Praktycznie nie mam się do czego przyczepić poza faktem, że przepowiednia ojca była przewidywalna na kilometr. Jednak jak dla mnie, ten sam poziom co Kargath. Ork z krwi i kości, starł niesmak po Durotanie.

Maraad - ke? Że co proszę? Draenei w tej samej chlubnej (poza 3) gromadzie? Może coś ciekawego robił. A nie. Nie robił. To taki barbarzyńca, berserker który ma w rzyci obowiązek itp a liczy się dla niego WAAAAGH!!!. Jak paladyn, który sprzeniewierzył się swojemu obowiązkowi, który olał misję, który zasadniczo jedynie marzył o zabijaniu, którego działania spowodowały śmierć dziesiątek bezbronnych ma czelność posiadać jakiekolwiek moce od puzzli z kosmosu?! Bo z tego co mi wiadomo, vindicatory (takie kalmarowate odmiany paladynów) czerpią moc od tych układanek, a one same są ucieleśnieniem światłości, czyli wszelkiego sztampowego honoru, rycerskości itp. Ale to Maraad, mu sicko wolno, może robić co chce a mu nawet Holy Light nie drgnie bo plot armor. I dalej marzy jedynie o zabijaniu, gdzieś ma całą resztę. Przynajmniej wyjaśniła się motywacja, jest "królu, idź na wojnę bo chcę wymordować więcej orków, bo byłem głupi gdy mordowałem orki więc jak zamorduję więcej orków na pewno poczuję się lepiej a krwiożercze puzzle spojrzą znów przychylnym okiem na mnie".

Śmiałbym się znacznie bardziej i drwił, gdyby nie fakt, że już to pokazało mi w jaki zajefajny schemat fabularny brnie nowy dodatek. Chryste ależ to będzie przekomicznie zabawne i głupkowate.

Dla odmiany, komiks "Blackhand" jest skonstruowany sprawnie, ma znacznie lepszą fabułę i znacznie ciekawszych bohaterów. Postać tytułowa ma więcej głębi w ślinie niż Durotan, Anduin, Wrathion razem wzięci przez całe swoje życia.

Ale co tam

Blackhand ginie w pierwszym rajdzie. Bo jest ZŁY!!, za to możecie się łasić do ciotowatego Durotana i posmyrać mu młotek. Gracze pewnie będą zachwyceni

.

Jest to o tyle smutne, że pokazało, że Blizzardowscy pismacy jak im się chce (tj dostaną nakaz z góry) coś z sensem potrafią napisać. Tym bardziej boli. że do cataclysmu, mop i teraz pewnie wodu się najwyzwyczajniej w świecie nie przyłożyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tą ofertę od gram.pl znam już od bardzo dawna i jest dla mnie bardzo podejrzana. Dlaczego wszystkie inne sklepy nie mają kolekcjonerki w ofercie, a gram.pl tak? Żeby nie było, że jak złożę u nich to dostanę z ogromnym opóźnieniem. Strasznie mi zależy abym pudło dostałe w premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem. Chociaż już event przed dodatkiem jest, ekhem, skromny. 30 minut roboty z czytaniem powolnym questów. Spodziewałem się raczej czegoś w rodzaju eventów z okazji świąt. No nic.

Nowe modele postaci cieszą. Ludzie wyglądają jak smutne małpiatki a taureni jak owłosione kegi z doczepionymi balonami. Za to reszta ras jest super. Kazda porządnie udoskonalona - na pierwszy ogień idą IMO trolle i krasnoludy. Potem nieumarli i orki. Potem cała reszta.

Stat squish jednak już jest mniej różowy. Mojego nowego forsakena kilka razy trafiały moby jednym atakiem za grubo 2x wartość moich punktów życia. Raz prawie nie mogłem zrobić questa. Vile Fin Oracle strzelający mnie każdym atakiem za 650+? No halo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aliven

Widać jakiś błąd, bo ja takich problemów nie mam i soluję sobie spokojnie rajdy z cata. Ogólnie Blizz będzie powoli wszystko poprawiał , więc wszystko będzie ok po pewnym czasie.

Modele rzeczywiście fajne, ale nie wiem czemu narzekasz na Taurenów. Teraz to takie pocieszne krówki. Mam zastrzeżenia tylko do biegu trolli, który jest nieco dziwny.

Event jest podobnej długości, jak te poprzednie, ale tuy masz jeszcze kawałek insty, która będzie w WoD, więc jest lepiej niż w przed MoP.

Mniej jednak najmocniej uderzyło, to jak trudne są teraz rajdy. W ogóle nie są trudne. Normal (przepraszam Heroic) to faceroll, a Mythic to troszkę bardziej zaawansowany faceroll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scorpix

No ja akurat też nie mam problemów z solowaniem rajdów starych. Mówiłem o zupełnie nowej postaci i low lvl mobkach.

Szczerze to nie znam poprzednich eventów przeddodatkowych więc może i masz rację. Jakoś jednak tak mało... :P

A taureny są fe. Szczególnie jak założą naramienniki. Taki klocuch się z nich robi...

I wypraszam sobie o SoO :P Na lfr nam Amalganation of Corruption i Sha of Pride łącznie z 8 wipów zrobiły. Co jest dziwne bo nigdy na nich tego nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nerfem SoO przesadzili. Wczoraj robiliśmy z gildią mythica i zrobiliśmy całego bez problemu, na wszystkich bossach mieliśmy tylko 1 wipe: na garroshu ostatniej fazie bo połowa ludzi nie wiedziała jak się ją robi... A wcale nie jesteśmy jakąś mocną gildią, tylko kilku z nas zrobiło 14/14hc 10 man przed patchem, reszta to ludzie z gildii którzy nigdy nie byli dalej niż na sha of pride. Ale w sumie SoO to już nieaktualny content, to nie ma co się dziwić. Szkoda tylko że zabiło mi to cały fun z raidowania jaki miałem, i teraz nie ma co robić przez ten miesiąc ąż nie wyjdzie WoD. Bo jednak clearowanie SoO z takim poziomem trudności jest równie ciekawe jak robienie LFR.

Co do patcha. Ogólnie jest ok. Event średni, mogli chociaż ciekawsze questy zrobić. No i disc priest jest teraz beznadziejnie zrobiony, całe SoO wyhealowałem używając głównie dwóch spelli.

A squish jest mocno zbugowany, sporo czytam o grze i cały czas się ludzie skarżą że dungeony na lvl 30-40 są praktycznie nie do zrobienia (za trudne) i podczas questowania często można spotkać moby które mają gracza na hita. Pewnie trzeba będzie chwile poczekać aż wszystko fixną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można pisać, że taureni źle im wyszli, skoro wyszli najlepiej ze wszystkich ras! Obecnie nie jestem w stanie swojemu wojownikowi założyć hełmu, bo moje oczy nie są w stanie się nacieszyć tym wspaniałym modelem! To co Blizzard zrobił przeszło po prostu moje oczekiwania, w końcu mam postać, która jest 5 razy ładniejsza niż głupia gruba panda.

Jedynie modele to tylko ludzi mi się nie podobają (no i oczywistych względów pand). Jak zobaczyłem swojego paladyna człowieka (ma jedynie 80 poziom, jest reliktem z "Wotka") to nie wgniótł mnie jak mój tauren. Wręcz przeciwnie, stracił swój tak jakby urok. Zresztą, nie tylko on, jak poleciałem do Tiriona i jego zobaczyłem...o rany.

Wszyscy marudzą na zmiany, że nie mają tego i tam tego, a ja jakoś zaraz po aktualizacji od razu się przestawiłem, że nie mam np. "Heroic Strike" czy sztandarów. Poza tym na 100 poziomie dopiero się dowiem jak będzie się grało. Póki co wszystko kasuje mi się bez problemu. Ach...ale z kolegą z gildii miałem minę jak poszliśmy na "Dragon Soul" nie spodziewaliśmy się, że to będzie tak padać. Albo na ten bastion (gdzie był Chogal), rajd, który za "cata" robiłem 3-4 godziny, zrobiony został w 4 minuty (dokładne odliczanie miałem, bo serwery resetowali, więc musieliśmy biec).

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony na zbliżający się dodatek, cieszę się, że to koniec ery pand.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, ile średnio może zająć mi zdobycie w miarę porządnego sprzętu na Timeless Isle i heroikach? Może zdążę coś uciułać, żeby questowanie szło gładko w WoD :P Czy nie opłaca się tracić czasu na TI i tylko heroiki cisnąć? Chcę zdążyć chociaż ze 2 rajdów spróbować w MoP. Ograłem je w sumie w becie, ale chętnie sprawdzę finalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Bazylov - bardzo przydatne. W sam raz dla kogoś po dłuższej przerwie smile_prosty.gif

Co do zmian po patchu - praktycznie nie odczuwam tego, że wywalili parę spelli locka. I tak ich nie używałem. Możliwe, że niektóre klasy zostały okrojone bardziej, w każdym razie ja nie czuję się w żadnym wypadku ogołocony ze spelli tongue_prosty.gif

EDIT: Już mam litem level 482, szybko poszło. BTW - dlaczego nie ma Justice Points z random heroiców? Dawno to usunęli? Teraz tylko się robi heroici dla... złota? oO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...