Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Ja chcę tylko jednego dla Sylvany i undeadów - dajcie ich królowej ciało gnijącego trupa a nie laski. Potem niech zobaczą czy się cieszy powodzeniem.

Niektórzy zapominają jak brzydki model miała kiedyś Sylvanas... Dla przypomnienia. Pierwszy z lewej.

1383065846439.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to Cata miało być 2 dodatkiem, żeby nie dawać kolejnego nowego kontynentu, ale rozwinąć stary. Chyba uznali, że LK się lepiej sprzeda i dlatego wyszedł jako drugi.

Nie bylo opcji, zeby Lich King wyszedl pozniej. Jeszcze zanim Blizz ujawnil zawartosc TBC, ludzie obstawiali, ze w pierwszym dodatku do WoWa pojawi sie Arthas, bo to wlasnie jego losy po The Frozen Throne fani chcieli poznac. Co by nie mowic o dosc bogatym lore WoWa, to tragiczna postac Arthasa-Lich Kinga jest najbardziej ikoniczna, Deathwing, Illidan, Thrall, Ragnaros, wszyscy wielcy bohaterowie Sojuszu i Hordy, wszyscy wielcy bossowie w Azeroth i Outlandach sa mniej lub bardziej ciekawi, ale to Lich King sie na ich tle najbardziej wyroznia. Oprocz niego ludzie obstawiali, ze kolejna rasa beda Pandareni. Pamietam to zdziwienie ludzi, gdy zamiast Arthasa i pand Blizz oglosil, ze w dodatku spotkamy Illidana, BE i Draenai. Hype na WoWa byl wtedy wciaz bardzo silny, a ilosc graczy rosla z miesiaca na miesiac, TBC ludzie przyjeli z otwartymi ramionami, ale wciaz czekali na Lich Kinga. Blizz nie mial w sumie wyboru i w WotLK dal ludowi to, czego lud chcial najbardziej. Zmiany w isteniejacym i znanym juz swiecie musialy poczekac do Cata...

EDIT:

@Amasuke

LOL, pamietam ten pierwszy model, bylem nim mocno rozczarowany, bo Sylvanas wygladala tak pospolicie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że po TBC następny dodatek ponoć miał być związany ściśle ze smoczymi aspektami i nazywać się Emerald Dream. Mapa nawet była poniekąd częściowo gotowa. Zresztą o ile dobrze pamiętam, portale do tej krainy znajdowały się w Azeroth jeszcze przed wyjściem TBC i strzegły ich smoki na które ludzie organizowali raidy.

http://www.wowwiki.c...ns_of_Nightmare

http://www.wowwiki.com/Emerald_Dream_expansion_ideas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, portal byl chocby w Duskwood, ale nie tylko tam. Jeszcze w czasie vanilla WoW ludzie snuli podejrzenia, ze te portale zostana otwarte w pierwszym dodatku, no bo w koncu Blizz po cos je tam umiescil. Sam pamietam jak gadalismy o tym z ludzmi z gildii po ktoryms rajdzie do BWL40 czy AQ40. Mimo to nic takiego w TBC ani w kolejnych dodatkach nie nastapilo. Ciekawe, czy Blizz kompletnie zarzucil ten pomysl, czy tez moze wciaz obmysla conent dla Emeral Dream. Kto wie, moze po WoD pojawi sie dodatek poswiecony wlasnie tej kwestii. Ciekawi mnie tylko, ilu graczy, ktorzy widzieli te portale jeszcze w czasach podstawki World of Warcraft, doczeka w grze momentu ich otwarcia. W koncu w listopadzie minie 10 lat od premiery gry i ludzie, ktorzy wtedy zaczeli swoja przygode z gra bedac gimnazjalistami czy studentami, dzis sa dorosli, pracuja i czesto sami dorobili sie juz dzieci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amasuke

Ja doskonale pamiętam

Dajcie jej model nieumarłej (i nie jakiejś hot undead, jak najbardziej odpychający) a nie hot elven chick. Zawsze miała hot elven chick, w zależności od możliwości grafików.

A co do starych modeli to znacznie bardziej np wolałem stary model Thralla niż ten obecny. No ale nic.

Emerald Dream dostał update swoich tekstur w cataclyśmie bodajże, więc MOŻE coś z tego będzie. Old gods/Dream? Mógłby być fajny dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvana był porżnięta dwuręcznym mieczem (z zadziorami!) elfica, z której trupa wyrwano duszę i zrobiono Banshee. Po kilku miesiącach leżenia w grobie udało się upirzycy wyrwać spod kontroli i wygrzebać swoje truchło.

W ogóle nie zasługuje na te modele co dostawała. To trup. Nic więcej.

Sylvana nie jest niczym więcej serio. I nie wydaje mi się aby jej wycie cokolwiek zwiastowało. Zresztą Banshee w wowie po prostu opanowują inne cielsko - tak właśnie odzyskała swoje ciało i je zamieszkuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliven. Czy ty grałeś we Frozen Throne? Tam już wyglądała, jak obecnie, ale jak znalazła swoje ciało to nie wiem.

Swoją drogą widziałeś w jakimś filmie, grze kobiete liderkę, która by była brzydka? :)

Co do pierwszego modelu to wyglądała, jak zakonnica, a teraz wyvląda trochę, jak...blachara, ale takie są high elfki smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och ja doskonale znam jej model, Dark Ranger był bodajże to we Frozen Throne. Po prostu nie zapominajmy, że to zwłoki wykopane po jakimś tam czasie i na nowo zamieszkane. Zwłoki nie są niebieskie i nieskazitelne, tylko przegniłe, napuchnięte i często mają konsystencję ciastowatą.

Wiem, że się czepiam ale po prostu Sylvanie uchodzi za dużo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek zgniła Sylvanas by nie była według lore'a, to Blizz po prostu nie pozwoli, by tak ważna i ikoniczna postać wyglądała brzydko i odpychająco. Banshee Queen ma być rozpoznawalna i znana graczom, a jak jest hot chick to cel osiągnięty. Ja tam nie mam nic przeciwko jej wyglądowi, bo się przyzwyczaiłem do takich 'umownych' rzeczy w grach, zwłaszcza w MMO. Aktualny model Sylvanas jest bardzo dobry imo, pomimo że ma trochę przesadzone kształty, to w porównaniu do tych poprzednich 'just random NPC' prezentuje się świetnie. Wygląda jak pół-martwa, a jednocześnie jest fajną laską. Tego chyba chcieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, o tym własnie mówię :P

Pytanie własnie czy ma lojalnych fanów bo jest "ostrą laską z mhrocznymi mocami" czy bo jest potworem, który zrobi wszystko aby osiągnąć swoje cele, łącznie z ludobójstwem itp.

Ja ogólnie też nic do niej nie mam, po prostu chciałbym zobaczyć jak mocno by jej sława się zachwiała a poparcie by uleciało jak powietrze z pękniętego balona. Tak sądzę przynajmniej.

Zresztą jak już pisałem, ja sympatyzuje z jej celem obecnie (zapewnienie opuszczonym przestrzeni, obrona i prawa do ziemi) aczkolwiek nie do końca zgadzam się z jej metodami. Wydaje się, że robi co się jej podoba bo wie, że twórcy jej nie zabiją więc puszczają jej cugle, hulaj dusza, boga nie ma.

A to jest głupie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu ma kompleksy :P

Oczekujesz od gry w świecie fantasy pełnego realizmu? :P

Może rytuał, który odprawiła, żeby powrócić do swojego ciała sprawił, że jej ciało zmieniło się w super-mega-laskę? :P

@Deathdealer, fakt. Była banshee, a teraz jest królową banshee i pierwszą mroczną łowczynią.

Ostatnio zacząłem się bardziej interesować lorem Warcrafta i dowiedziałem się sporo o Wrathionie. Polecam poszperać. Szkoda, że legendarnego questa przed wyjściem WoDa raczej nie skończę, chociaż to zależy ile czasu zajmie mi farmienie tego honoru i sigili. Teraz ponoć jest o wiele szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvana był porżnięta dwuręcznym mieczem (z zadziorami!) elfica, z której trupa wyrwano duszę i zrobiono Banshee.

Gdyby tworcy WoWa chcieli byc bardziej realistyczni, to Sylvanas wygladalaby jak wersja mini Patchwerka czy Stitchesa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aliven

Moim zdaniem takie gdybanie nie ma sensu. Zgadzam się, że jak by odjąć pare cech wyglądu zewnętrznego Sylvanie to najprawdopodobniej straciłaby niejednego sympatyka. Jednak to samo można odnieść do każdej innej postaci. Dodaj Utherowi pare pryszczy albo przemaluj zęby Arthasa na kolor skrajnie żółty to gwarantuje Ci, że również kilka kibiców tych postaci zaginie bez śladu.

To nie przypadek, że ich modele wyglądają tak jak wyglądają. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jasna sprawa.

@Amasuke

Ona nie odprawiła rytuału :P Po prostu odzyskała wolną wolę i poleciała po swoje ciało.

Btw równie dobrze można powiedzieć, że odprawiono rytuał, który pokazał zepsucie wewnętrzne Sylvany na jej ciało fizyczne. W końcu magia :P

@Tesu

Musisz przyznać, że to byłoby ciekawe :P Może jak kiedyś zrobią z niej tego rajd bosa w końcu coś się zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Szkoda, że Sha nie owładnął Sylvanas zamiast Garrosha. Wtedy Sylvanas po ucieczce z Pandaryjskiego więzienia poleciałaby ku Northrend i stała się następnym Lich Kingiem (Lich Queen <3), aby się zemścić.

W sumie, to Lich Kinga zostawili tak, jakby mieli zamiar kiedyś ten wątek kontynuować, więc może jakiś podobny scenariusz będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy jest szefem, skoro wraz z postępem walki Garrosh zamienia się w berzerkera opanowanego przez swoje własne żądze, a nie, kto inny jak Sha odpowiada za jego finalny stan, w , którym traci nad sobą kontrolę. Dopiero, kiedy zostaje pokonany jego umysł odzyskuje świadomość, kontrolę i zrozumienie sytuacji w jakiej się znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chce mi się ciągle tłumaczyć jednej i tej samej rzeczy więc proszę https://twitter.com/...701477290573824

Oficjalne info z twittera.

A w zasadzie to nawet zdroworozsądkowo tak wychodzi. Y'Shaarj jest martwy, zabity przez Tytanów, jego siedem oddechów, Sha, zostaje zabitych przez graczy zanim mają okazję walczyć z Garroshem. Łącznie z tym najpotężniejszym ze wszystkich Sha of Pride.

Jak więc Garrosh mógłby być kontrolowany przez cokolwiek? On po prostu dorwał się do odpadów radioaktywnych i się zmutował na poziomie biologicznym a nie psychicznym. Tłumacząc łopatologicznie.

Jego rojenia są wyłącznie zasługą marnego prowadzenia postaci. To nie Old Gods, to Zamieć, the one Sha to rule it all.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę sprawdzić skrzynki mailowe, bo Blizzard wysłał masowo zaproszenia do bety Warlords of Draenor, którą obecnie katuję. Jedne zmiany bardzo mi się podobają inne trochę mniej. Mianowicie, jest trudniej. Zapomnijcie o braniu na klatę 10 mobów podczas lvlowania. Próbowałem też zrobić jednego dungeona z marnym skutkiem :P Garnizony to w sumie taka "przeglądarkowa strategia". Póki co próbowałem grać prejem disci i shadow, a także paladynem retri. Retri dalej jest łatwy jak był :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...