Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Ja natomiast nie spodziewałem się, że nie zdajesz sobie sprawy z istnienia tak podstawowej opcji. :P

Anyway, sam w aktualnym sezonie grałem właśnie barbem z gniewem/starożytnymi i muszę powiedzieć, że grało się bardzo przyjemnie. Do tego młot starożytnych oraz dzika szarża - piękna sprawa.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/zen-2963/hero/64840916

Grałbym dalej, ale szczerze mówiąc już mi się nie chce... Raz - musiałbym znów ściągać diabełka, bo zmieniłem kompa; dwa - gram teraz w wiedźmina i na tę chwilę nie wyobrażam sobie grania w cokolwiek innego; trzy - znudziło mi się.

Niemniej, jeszcze kiedyś pewnie wrócę do diablo, ale to raczej dopiero, jak pojawi się dodatek na horyzoncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie spodziewałem się, że nie zdajesz sobie sprawy z istnienia tak podstawowej opcji. tongue_prosty.gif

A

Ta opcja nie była od początku :) też się zdziwiłem pewnego dnia : JAK TO? ;)

Swoją droga jak była premiera D3 to Barb byłby ostatnią postacią która bym rozwijał ... był po prostu nudny.

Teraz dzięki trzem setom i http://eu.battle.net/d3/pl/item/ring-of-royal-grandeur w kostce gra się przyjemnie. Barb osiąga lekko 3,5 mln dmg/s ( bez gniewu b.). i do tego różne ich kombinacje-krzyżówki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem się mocy na kostce Kanaiego. Eksperymentowałem więc straciłem przez to bardzo fajne spodnie i teraz muszę biegać w jakichś przypadkowych :), mam nadzieję że się opłaciło. Jak wykorzystać te moce?

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Podam przykład: na mocach kostki uzyskałem "głębinowce" - podstawowe umiejętności generujące zasoby dodają po 100% obrażeń. Ok. Tyle że nie wiem czy to automatycznie dopisuje się do mojej postaci czy jakoś te moce mam przenosić na przedmioty, których używam. Chodzi mi jak techniczne zrobić by te moce przynosiły efekt a nie o sposób zastosowania ich w grze.

@Down - Dzięki

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chciałem sobie porobić zadania z trybu przygodowego żeby odblokować kolejną ramkę portretu, ale chyba zrobienie szczeliny 70 to dla mnie odrobinkę za dużo.

To chore jak bardzo ten punk różni się poziomem wyzwania od poprzednich w tej samej kategorii. Ot takie, zabij uber bossów, pozyskaj X mocy do kostki, załóż towarzyszowi przedmioty legendarne, kiziu miziu, bziu, bziu i nagle takie łubudu. Nie powiem, trochę się zirytowałem... Co ja mam zrobić żeby to wykonać? Sprzedać duszę Diablo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale chyba zrobienie szczeliny 70 to dla mnie odrobinkę za dużo.

A co to dokładnie za zadanie? Po zrobienie zwykłej szczeliny na poziomie 70 to przecież prościzna. No chyba że chodzi o 70 poziom głębokiej szczeliny. :P

Z tych zadań sezonowych pamiętam jedynie, że trzeba było zrobić zwykłą szczelinę na u8 w 5 minut. Tym barbem, co go linkowałem, dałem radę bez problemów, także to jedynie kwestia odpowiednich itemów. Po prostu graj i, tak jak aliven mówi, zrobi się samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47

Tak, chodzi o 70 poziom głębokiej szczeliny. :P

@nerv0

Ja dumam jak zrobić szczelinę na t6 w 7 min...

Ja tym co mam teraz zrobiłem ją w 5 minut, ale nawet to daje mi marne perspektywy na tę z poziomem 70. W każdym razie narzekam na kosmiczny rozrzut między poziomami trudności poprzednich zadań, a tym ostatnim. Wszystko inne to takie pitu pitu, a tu taka kobyła.

A liczyłem, że jeszcze dzisiaj sobie to wykonam i będę miał sezon odfajkowany. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy slot na klejnot można tylko u zaklinaczki tworzyć? Czy jest możliwość by po prostu umieściła gniazdo w potrzebnym miejscu czy trzeba zaklinać do skutku?

@Down: Mnie też wpadł :), jeszcze nie wykorzystałem.

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam... ja mam 4 na stanie sezonu :) i jeden zużyłem wcześniej więc tak źle nie jest z dropem.

Silenia się na robienie GR na 70 dla ramki to dla no lifów :) Jak robię postacią szczelinę na 40-50 poziomie to już uważam progres za zakończony... dalej top już nudne farmienie idealnych statsów dla przedmiotów i czekanie na idealny układ szczeliny

Szczelinę T6 w 7min czy poniżej robi się dość prosto... musi się trafić odpowiedni układ szczeliny i typ przeciwników. Z tego co gram to najlepiej otwarte przestrzenie (elita co chwila) i szkielety (duży progres z mobów). Do tego jak mamy szczęście do kapliczki wyładowań....

Szamana zacząłem.. ubrałem go tylko w starożytny "Piec" ze skarabeuszem (klejnot łatwości). Na U6 zginąłem dopiero około 40lvl, jakieś 5 min po rozpoczęciu szczeliny :D Potem trzeba było zejść na U4 do ginąłem za często... ale to przez pośpiech bo zapominałem punkty mistrzowskie rozdzielić (jakieś 490 tego było) i żołądek(klejnot lvl50) użyć.

Teraz bez premii za zestawy klasowe szczelinę lvl30 robię... reszta to już tylko przedmioty i zastanawiam się czy mi się chce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silenia się na robienie GR na 70 dla ramki to dla no lifów smile_prosty.gif Jak robię postacią szczelinę na 40-50 poziomie to już uważam progres za zakończony... dalej top już nudne farmienie idealnych statsów dla przedmiotów i czekanie na idealny układ szczeliny

Wylazły braki w czytaniu ze zrozumieniem (choć Blizz też się zbytnio nie silił na to by to co napisał było zrozumiałe). Chodziło o zwykłą szczelinę, którą trzeba przejść mając poziom 70 na U6. Trzeba ją było skończyć w 7 minut. Zauważyłem to właśnie jak udało mi się ją zrobić ot tak i wyskoczył komunikat o zdobyciu osiągnięcia.

Teraz zostały mi już chyba do zrobienia ostatnie zdania z sezonu, które też są całkowicie wykonalne. Trzeba będzie tylko chwilę pograć, bo najwięcej czasu zajmie chyba ulepszanie 3 klejnotów do poziomu 30.

A na te ramki poluję bo do tej pory zdobywałem wszystkie sezonowe nagrody i nie chciałbym tego przerywać. Ot autyzm mode. tongue_prosty.gif

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?

Hmm...

Shiet.

Myślałem, że są tylko trzy, bo tylko tyle było pokazane w materiałach przed startem sezonu.

Dlaczego mi to robicie...? ;___;

Jest jakiś link do listy nagród i wymagań jakie trzeba spełnić żeby je zdobyć?

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pancerz w którym nie da się zrobić gniazda poprzez zaklinanie (brak na liście z prawej). Czy jest na to jakiś sposób? Mam na myśli to czy któraś z kolejnych właściwości nie spowoduje w końcu pojawienia się na tej liście gniazda? To strasznie drogie i żal mi eksperymentować. Zresztą przez nietrafione eksperymenty straciłem już fortunę i kilka ciekawych przedmiotów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pancerz w którym nie da się zrobić gniazda poprzez zaklinanie (brak na liście z prawej). Czy jest na to jakiś sposób? Mam na myśli to czy któraś z kolejnych właściwości nie spowoduje w końcu pojawienia się na tej liście gniazda? To strasznie drogie i żal mi eksperymentować. Zresztą przez nietrafione eksperymenty straciłem już fortunę i kilka ciekawych przedmiotów smile_prosty.gif

Przy wybieraniu statystyki do przelosowania masz pytajnik obok. Kliknij na niego i pokaże Ci się lista afixów na jakie możesz zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...