Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Mój pierwszy sezon.

W sobotę wbiłem 70. W niedzielę miałem cały set krzyżowca +kilka innych niezłych przedmiotów. Czyli po 2 dniach spokojnie zrobiłem GR20. Obecnie śmiało biegam na udręce 5. Zginąć jeszcze mi się nie zdarzyło.

To już? End game? Zostało nawalać szczeliny na coraz wyższych poziomach i klepać kolejne poziomy mistrzowskie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

End game? End game to będzie jak zaczniesz się bawić w głębokie 60+ (choć biorąc pod uwagę obecną potęgę setów, to może i 70+ solo) z kamieniami na co najmniej 50 poziomie i będziesz próbował zdobyć starożytny ekwipunek z odpowiednimi statami. To jest dopiero zabawa.

A mnie właśnie wtedy zaczyna nudzić. Bo tak naprawdę build powyżej gr50 jest już ułożony i ograny. Dalej to już tylko mozolne farmienie lepszych statystyk i kamieni... wszystko po to żeby się na "lederze" pojawić, jak się układ szczeliny dobrze wylosuje smile_prosty.gif

Sezon zacząłem barbem... bo dawno nie grałem. Potem pewnie powalczę z krzyżowcem jako najmniej ograną klasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Diablo posiadam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałem się na zaczęcie gry sezonowej. Wczoraj udało mi się wbić 70lvl Łowcą Demonów i szczerze nie wiem co dalej. Oczywiście skupie się na zadaniach sezonowych dla nagród, ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy punkty w talentach mistrzowskich układam pod swoje własne zachcianki, czy jest jakiś dobry schemat/wzór rozdawania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem kilka dni w Diablo (mogę grać tylko wtedy, kiedy brat nie gra w WoWa, bo swojej kopii Diablo III nie posiadam), idzie mi powoli, w ogóle sam się jakoś specjalnie nie spieszę. Dopiero wbiłem 69 poziom (przypadek?), ale za chwilę będę miał 70, bo ze znajomymi gramy już na Udręce. Sprawdzając sobie buildy na Barbarzyńcę połączyłem te umiejętności tak, żeby mi bardziej pasowały i naprawdę gra mi się fajnie. Muszę jeszcze wyposażyć w całości swojego towarzysza i będę miał ukończony drugi rozdział zadań sezonowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten sezon na razie idzie jak krew z nosa. Właściwie żadnych przydatnych legend i tylko dwie części z zestawu Natalii (no i dwie części z setu cienia w nagrodę za 70lvl). Niby nabiłem 67 paragon, ale co z tego, jak męczę się na pierwszej udręce. No nic, trzeba zacisnąć zęby i grać dalej, może coś dzisiaj dropnie ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zrobił, ale żeby zgarnąć cały set od Hedriga musiałbym wykonać postępy z rozdziału IV (chyba). Jest tam m.in. "Ukończ dowolne Podziemia Zestawu", a przecież tego nie wykonam bez pełnego setu.

A nie, sorka. Nie zwróciłem uwagi na sakiewki przy konkretnym zadaniu. Akurat te powinienem wykonać.

Edytowano przez Deathroll2097
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Diablo posiadam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zdecydowałem się na zaczęcie gry sezonowej. Wczoraj udało mi się wbić 70lvl Łowcą Demonów i szczerze nie wiem co dalej. Oczywiście skupie się na zadaniach sezonowych dla nagród, ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy punkty w talentach mistrzowskich układam pod swoje własne zachcianki, czy jest jakiś dobry schemat/wzór rozdawania ?

Najpierw bierz - Movement speed, Attack Speed, All resist i Obrażenia obszarowe. Pierwsze dwieście poziomów paragonów na to powinno pójść.

Mi ten sezon na razie idzie jak krew z nosa. Właściwie żadnych przydatnych legend i tylko dwie części z zestawu Natalii (no i dwie części z setu cienia w nagrodę za 70lvl). Niby nabiłem 67 paragon, ale co z tego, jak męczę się na pierwszej udręce. No nic, trzeba zacisnąć zęby i grać dalej, może coś dzisiaj dropnie ciekawego.

Rób Rifty i Greater Rifty - te pierwsze mają większa szansę na rzeczy unikatowe i sety. Te drugie praktycznie gwarantują minimum 1-2 takie rzeczy po zabiciu bossa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczęścia miałem i w aktualnym sezonie biegam z czymś takim: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Kallor-2165/hero/71624118

Pierwszy raz czuję taką moc grając w diablo, wcześniej żadną postacią nie radziłem sobie tak dobrze :) No i dużo poprawił ten łuku który jest chyba idealny dla łowcy demonów. Ogólnie cały zestaw marudera i to co można nim osiągnąć jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon, więc niewiele wiem, ale śmigam z takim czymś http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Shinnnn-2157/hero/72226616

Szczerze, to set Cienia z Bronia do walki w zwarciu i Przebiciem na PPM jest dla mnie świetną opcją, naprawdę dobrze robi mi się Szczeliny w tym zestawie. Lekkie problemy z wytrzymałością, ale myślę, że zmieni się to w najbliższym czasie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal legendarna broń, która kiedyś była podstawą niemal każdej mocnej postaci i każdy o nim marzył. Na prawie tysiąc godzin gry zdobyłem go 4 razy biggrin_prosty.gif

No co Ty? Ja kilka przerobiłem na proszek, a w ekwipunku mam ze 4 (bo jeszcze porządków posezonowych 4 nie robiłem) - w samym sezonie 4 poleciały mi ze 4

@Rennard

Kompletnie niepotrzebny, można robić GR 90 bez pieca. Ludzie to poudowadniali na ptr.

Od bodajże 3 sezonu to i owszem, bo dodano sporo nowych fajnych afiksów na broni i wzmocniono zestawy setowe. Z samym piecem się już raczej nie opłaca biegać (np dla mojego obecnego sezonowego barba poleciała mi furia zniszczonego szczytu :) ), ale nadal pozostaje fajną zdobyczą dla kostki.

Jako, że skompletowałem cały set potęgi ziemi teraz popróbuje podziemia zestawów... choć z tego co wczoraj ograłem widzę, że trzeba będzie trochę inaczej go zbudować. Sam build daje sporo frajdy i poczucia mocy... porównywalny do tego co wcześniej dawało granie dziką szarżą. Na lederze widać, że ludzie łączą go ze setem nieśmiertelnego króla. W zasadzie itemy potrzebne już mam więc może spróbuję... tyle, że starożytni i szał berserka znudziły mi się tak samo jak tornado.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, opłaca się chodzić głęboko w szczeliny podstawowe? Lvluje sobie powoli do 70. Wróciłem po baaardzo długiej przerwie (w dodatek gram pierwszy raz) i jestem zagubiony, co w ogóle mam robić? Kampanię, czy tryb przygodowy?. No i jakiś fajny build na monka solo? W każdym razie nie supportowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Trochę mi się rozjaśniło. Przynajmniej wiem, że nie ma sensu łazić po podstawowych szczelinach po zabiciu strażnika. ;)

A twórcy wycofali się już z wprowadzania PvP na stałe? Przy premierze była mowa, że mają wprowadzać coś sensownego, a z tego co widzę, to są tylko areny treningowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wykonałem podstawowe wyzwania sezonowe, mam cały set dla Krucyfiksa (invoker) i muszę powiedzieć, że pomimo niewielkiego dmg (około 800k) to gra się dość łatwo - jak na razie Torment VI - idzie bardzo łatwo (okazjonalnie padam, jak za dużo śmiecia pojawi się na ziemi + sentry)

Problem z tym setem jest taki, że nie wiem co dalej. Nie mam zielonego pojęcia w co dalej iść wink_prosty.gif

Co byście zmienili? Mój build - http://eu.battle.net...8/hero/72459157

Nie wiem jaką zdolność ustawić pod PPM, wszystkie wydają się meh - albo zbyt duży cooldown, albo zbyt niski dmg w obecnej formie. Po włączeniu wszystkich skilli, większość niemilców pada po kilku hittach od podstawowego ataku.

btw. co daje pomyślne ukończenie ukończenie wyzwania klasowego?

@UP - twórcy jakiś rok temu mówili, że nie wprowadzą PVP bo w obecnej formie nie możliwe jest zbalansowanie klas.

Edytowano przez Rennard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 760k DMG i udręka X jest prosta. GR na razie doszedłem do 53... nieskończony bo wczoraj załapałem laga/zwieche na serwerach i już mi się nie chciało restartować. Może z obecnymi gratami do 60 dociągnę, a jeszcze nawet nie mam rubinów w wymaksowanych wszystkich. Nie mówiąc o starożytnych elementach zestawu wszystkich.

Trochę to niepokojące bo jest za łatwo i zaczyna się nudzić. Z drugiej strony mam już pozostałe 3 sety dla barba :)

Kusi mnie jednak krzyżowiec.... dawno nim nie grałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo prosciej, niz sezon temu.Po niecalym tygodniu gry, doszedlem do 68gr, zrobienie 70 to tylko kwestia mapy.

Oplaca sie robic dungeon sety, po wyzwania sezonowe, za Zdobywce/Conqeurora dostajemy dodatkowa skrzynke.

Skonczylem ubierac barbarzynce na MoE zostaly do znalezienia 3 ancienty. Poszedlem na Hc w jeden dzien ubralem barba zdolnego czyscic t10, z nudow wzialem sie za Crusa jest totalnie przegiety, i za mocny.

Poczatek to bieganie w secie, z paskiem pod bombardy, pierscieniem i amuletem podroznika, oraz paskiem do losowych bombard. W kostce zbroja do kolcow albo redukcji obrazen, ktora posiadamy lepsza to ubieramy. Po zdobyciu odpowiednich starozytnych itemow porzucamy set na rzecz litany of undead smile_prosty.gif,

I czyscimy do gr80 smile_prosty.gif z palcem w nosie :)

Edytowano przez DuncunIdahho
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten set dostaje od Hedriga tylko nasz pierwsza postać w tym sezonie? Dla innych trzeba normalnie wyfarmić?

Pytam, bo zacząłem robić kolejna postać i widzę że te osiągnięcia są już 'zrobione'

Nikt nie wie co daje ukończenie zadania setowego ;) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...